اطلاع از ظرفیت پذیرش ارشد مامایی و دروس امتحانی و ضرایب در هر گرایش شانس قبولی خود را در این آزمون افزایش دهند، به دلیل ظرفیت کم و زیاد بودن تعداد شرکت کنندگان برای رشته ارشد مامایی  شاید شما هم جز کسانی باشید که از ادامه تحصیل برای این رشته منصرف شوید. در پاسخ به دوستانی که برای شرکت در مقطع ارشد مامایی دچار شک شده اند باید بگوییم قبولی در آزمون کارشناسی ارشد مامایی کاره چندان سختی نیست و شما با داشتن برنامه ریزی و البته منابع کنکوری به راحتی در این آزمون قبول می شود. پس برای خود از این آزمون غول بزرگی نسازید. بسیاری از داوطلبانی که در آزمون ارشد مامایی شرکت میکنند به عنوان سیاه لشکر بوده و فقط می خواهند با شرکت در این آزمون شانس خود را محک بزنند،  پس نگران نباشید و مطمئن باشید با داشتن روش درست مطالعه قطعا شما جز قبولی شدگان آزمون ارشد مامایی خواهید بود.در این مقاله در رابطه با موارد زیر اطلاعاتی در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

ظرفیت پذیرش ارشد مامایی در سال 98-99

ظرفیت پذیرش ارشد مشاوره در مامایی در سال 98-99

دروس امتحانی و ضرایب در گرایش مامایی و مشاوره در مامایی

رتبه لازم برای قبولی در آزمون ارشد مامایی

 telegrambanner

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد مامایی99

در این جدول ظرفیت پذیرش ارشد مامایی و مشاوره در مامایی برای کلیه دانشگاه های دولتی و شهریه پرداز در سال 98 ذکر شده است، به طور کلی برای قبولی در آزمون ارشد مامایی در داشگاه های دولتی تهران نیازمند کسب رتبه بین 1تا 25 هستید و این زمانی ممکن می شود که منابع درستی برای مطالعه داشته باشید. در مقاله منابع ارشد مامایی کلیه رفرنس وزارت بهداشت و تغییرات در کتاب های معرفی شده ارشد مامایی در سال 2020 برای این رشته بیان شده است.

از چه درسی برای مطالعه شروع کنم؟

از چه درسی برای مطالعه شروع کنم؟آیا دروس ضریب پایین رو به طور کلی مطالعه نکنم تا شانس مطالعه بیشتر برای دروس ضریب بالا داشته باشم؟

در پاسخ به شما دوستان باید بگوییم اگر قصد شرکت در هر گرایشی را دارید تمام دروس آن را باید بزنید و صفر گذاشتن درسی حتی با ضریب کمتر به عنوان یک امتیاز منفی برای شما به شمار می رود. بنابراین الویت مطالعه خود را بر اساس دروس باضرایب بالا گذاشته و در این بین دروس با ضرایب پایین را هم جز مطالعات روزانه خود قرار دهید. به طور مثال برای گرایش مامایی با توجه به بالا بودن ضریب درس بارداری زایمان طوری برنامه ریزی کنید، که این درس در الویت مطالعه هر روزتان بوده و دروس دیگر را در برنامه روزانه خود طوری جایگزاری کنید که تمام مباحث و سرفصل های اعلام شده را برای کنکور ارشد وزارت بهداشت مطالعه نمایید. یکی از مشکلات اکثر داوطلبان نداشتن بودجه بندی سرفصل ها برای مطالعه میباشد، به همین دلیل  پیشنهاد ما به شما شرکت در آزمون های آزمایشی کشوری سنا می باشد، داشتن بودجه بندی سرفصل ها و مشاوره رایگان  بعد هر آزمون به شما برای داشتن برنامه هدفمند کمک بسیار زیادی میکند.

نکته مهم : به هیچ وجهه  از درس زبان  قافل نشوید زیرا تمام مطالعات شما بدون زدن 25 درصد درس زبان بی نتیجه خواهد ماند. با توجه به اینکه منبعی مشخصی برای درس زبان ارشد وزارت بهداشت معرفی نشده پیشنهاد میکنم با مطالعه مقاله  منبع زبان آزمون ارشد وزارت بهداشت هر آنچه را که برای کسب درصد لازم در این درس نیاز دارید را دریافت نمایید.

bannerfinalmoshavere

zarfiat arshad mamaei 99

 رتبه لازم برای قبولی در آزمون ارشد مامایی99

 برای مشاهده نمونه کارنامه ارشد مامایی سال 98 به مقاله درصد لازم برای قبولی در آزمون ارشد مامایی مراجعه نمایید تا با مشاهده نمونه کارنامه های داوطلبان در رتبه های مختلف از درصد لازم برای قبولی در ارشد مامایی مطلع شوید. به طور کلی بر اساس ظرفیت اعلام شده برای گرایش مامایی در کلیه دانشگاه های دولتی کسب رتبه 1 تا 100 قابل قبول بوده و داوطلب شانس پذیرش در دانشگاه را دارد و برای دانشگاه های شهریه پرداز با توجه به ظرفیت 51 نفره برای گرایش مامایی کسب رتبه بین 100تا 250 شانس قبولی شما را برای پذیرش در دانشگاهیکه می خواهید افزایش می دهد. در صورت داشتن سوال در رابطه با آخرین منابع معرفی ارشد مامایی و اطلاع از جزئیات ظرفیت پذیرش ارشد مامایی از هر کجای کشور می توانید از طریق ارتباط با دپارتمان مشاوره سنا پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

مطالب محبوب ارشد مامایی:

 آزمون کارشناسی ارشد مامایی

بازار کار و آینده شغلی رشته ارشد مامایی

تغییرات منابع آزمون ارشد مامایی 99

کارشناسی ارشد مامایی دانشگاه آزاد

مباحث سوال خیز درس بارداری و زایمان در آزمون ارشد مامایی

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

سوالات متداول ارشد فیزیک پزشکی وزارت بهداشت

حد نصاب لازم برای ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت

نمونه کارنامه ارشد ایمنی شناسی 98-99

کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی دانشگاه آزاد

سوالات متداول آزمون ارشد اتاق عمل

کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی

جذب دو هزار نیروی قراردادی جدید در دانشگاه‎های علوم پزشکی

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای 99

سوالات متداول آزمون ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)