آزمون کارشناسی ارشد مامایی

آنچه که متقاضیان آزمون کارشناسی ارشد مامایی در رابطه با دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد مامایی، منابع ارشد مامایی 98 و رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد مامایی، بازار کار و شرایط ادامه تحصیل در خارج از کشور را باید بدانید، در این قسمت در اختیار شما قرارخواهیم داد و برای دریافت پاسخ تمام سوالات خود در رابطه با رتبه لازم برای قبولی در ارشد مامایی و اطلاع از بازار کار این رشته  می توانید با موسسه علوم پزشکی سنا در ارتباط باشید.

✔️دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد مامایی

?با توجه به تغییر ظرفیت پذیرش دانشگاه ها در هر سال، اطلاع از ظرفیت پذیرش در رشته ای که قصد شرکت در آن را دارید به شما کمک می کند تا با دقت بیشتری رشته / محل خود را انتخاب نمایید. در انتهای این بخش شما می توانید ظرفیت پذیرش دانشگاه ها در رشته مامایی را دریافت نمایید، همچنین دانشگاه های پذیرنده ارشد مامایی شامل دانشگاه شهید بهشتی  و دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دانشگاه اصفهان و مشهد و .. می باشد که ظرفیت پذیرش در این دانشگاه ها هر ساله متفاوت است و با تاوجه به موقعیت و سطح علمی  دانشگاه های علوم پزشکی داوطلبان برای کسب حد نصاب لازم برای قبولی در ازمون ارشد مامایی باید تمام تلاش خود را بکنند.

✔️رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد مامایی

?فارغ التحصیلان رشته کارشناسی مامایی و پرستار ماما می توانند در آزمون ارشد رشته مامایی وزارت بهداشت شرکت نمایند. اکثر داوطلبان هم می خواهند بدانند با داشتن لیسناس مامایی در چه گرایش ها و رشته های دیگر علوم پزشکی می توانند شرکت نمایند، به دلیل پرسش های بسیار شما داوطلبان در اطلاعیه ای لیست رشته های مجاز ارشد مامایی را در اختیار شما قرار داده ایم در انتهای مطلب با کلیک بر روی زیر بخش ها مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

 

✔️منابع کارشناسی ارشد مامایی

?به دلیل تعدد رفرنس ها معرفی شده، بسیاری از داوطلبان آزمون ارشد مامایی بدنبال دریافت رفرنس های معتبر و طبقه بندی شده می باشند. در این قسمت لیست رفرنس های معرفی شده توسط وزارت بهداشت برای رشته مامایی هر سال را در دسته بندی منابع آزمون ارشد مامایی می توانید دریافت نمایید و در صورت نیاز به برنامه ریزی برای مطالعه و تهیه کلیه رفرنس های دسته بندی شده ارشد مامایی  با موسسه علوم پزشکی سنا در ارتباط باشید.

موفقیت ازآن شماست کافیست راه را درست انتخاب کنید.

 

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر تهران: میدان انقلاب جمالزاده شمالی تقاطع فرصت شیرازی پلاک 72 طبقه 1

 call  02191017400  (خط ویژه)

 call  02166574345  

پاسخگویی در ساعات اداری (بجز روزهای تعطیل و ساعات 13تا14)

شنبه تا چهارشنبه: از 9 تا 18  پنجشنبه: تا 13