شاید باورتون نشه ولی خیلی از بچه ها حتی همین نکاتی که توی این مقاله گفته میشه رو متوجه نیستند و خیلی جدی از این جنبه به اون توجه نکرده بودند بخصوص که تغییرات منابع آزمون ارشد مامایی 99 برای داوطلبان کنکور ارشد مامایی بسیار مهم و حیاتی هست و می تونه باعث قبولی و حتی تک رقمی شدن خیلی از داوطلبان پشت کنکور این رشته بشه. شما تصور کنین توی هر درس فقط 3 تا از تغییرات رو روش دست بذارن چقدر می تونه رتبه ها رو جابجا کنه.

در آزمون کارشناسی ارشد مامایی 99 سوالات قطعا از آخرین تغییرات منابع بر اساس آخرین ویرایش رفرنس ها خواهد بود. از اونجایی که طراحان سوال همیشه دوست دارند چندتا سوال بدن که داوطلب ها رو سورپرایز کنند و بگن سوادتون هنوز کامل نیست، پس توصیه می کنیم با خوندن آخرین ویرایش رفرنس ها، خنده ی موزیانه طراحان سوال رو به اخم تبدیل کنید و ثابت کنید با سواد بالا و بروزی که دارید غول کنکور ارشد مامایی رو زمین می زنید.

telegram3

برای بارداری و زایمان: بارداری زایمان ویلیامز ویرایش 2018

برای بیماری های زنان: کتاب بیماری های زنان برک و نواک 2020

برای جنین شناسی: کتاب جنین لانگمن 2019

برای نوزادان: کتاب نلسون 2020

برای بیماری های داخلی جراحی مربوط به مامایی: کتاب ویلیامز 2018

برای بهداشت مادر و کودک: آخرین ویرایش دستورالعمل شیر و واکسیناسون و...

البته برای زبان کمی موضوع فرق می کنه و اصلا توصیه نمی کنیم منابع اعلامی از طرف وزارت بهداشت رو بخونید. بجاش برای منابع زبان وزارت بهداشت ? این مقاله رو مطالعه کنید.

بهترین منابع آزمون ارشد مامایی چه کتاب هایی هستند؟

در یک جمله اگر بخوایم بگیم بهترین منابع آزمون ارشد مامایی همون منابع وزارت بهداشت که برای آزمون ارشد مامایی اعلام کرده و ما هم در پاراگراف بالا لیست کردیم هستند. چون تنها جزوه یا کتابی که تمام سوالات کنکور از اون طرح میشه منابع اصلی کنکور هستند نه جزوه ی استاد فلانی یا کتاب خلاصه فلان استاد.... پس اگر وقت دارید توصیه می کنیم آخرین ویرایش رفرنس های اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای رشته مامایی رو مطالعه کنید.

bannerfinalmoshavere

بهترین کتب جایگزین به جای منابع کنکور ارشد مامایی

یک وقتایی هست که داوطلب برای یکی دوتا درس می خواد زیرآبی بره و نمی رسه منابع اصلی رو بخونه. یا اینکه دیر شروع کرده و فرصتی برای خوندن رفرنس یا منابع کنکور ارشد مامایی نداره. ما به این دوستان توصیه می کنم اگر وقت زیادی برای مطالعه منابع آزمون کارشناسی ارشد مامایی ندارید بجای رفرنس، کتاب نمودارنامه هر درس رو بخونید. مثلا کتاب نمودارنامه جنین شناسی یا کتاب نمودارنامه نوزادان و...

کتاب های نمودارنامه از منابع آزمون کارشناسی ارشد مامایی برای هر درس استخراج شدن و بصورت الگوریتمی مطالب رو به هم ربط میدن، یعنی همون چیزی که باید پوستت کنده بشه تا بفهمی چه به چی ربط داره و یا فلان مطلب زیرمجموعه کدوم مطالب اصلی هست. در حقیقت اینجا نویسنده به جای شما تفکر می کنه و همونجا میگه فلان نکته را با فلان نکته کنار هم یاد بگیر.

مقالات محبوب مامایی:

نمونه کارنامه قبولی ارشد مامایی 98-99

منابع ارشد مامایی وزارت بهداشت 99

 

 

دیدگاه‌ها  
0 # غزاله 1398-09-05 17:32
منابع آزمون کارشناسی ارشد مامایی که وزارت بهداشت اعلام کرده برای من که شاغل هستم واقعا سنگینه. آیا تو این زمان باقی مونده فقط با خوندن کتاب های نمودارنامه می تونم کنکور ارشد مامایی قبول شم؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-09-07 12:44
سلام ویژگی کتاب های نمودارنامه خلاصه و جامع بودنشون هست. اما قطعا برای رتبه تک رقمی شدن در صورت ضعیف بودن در درسی نیاز به مطالعه درسنامه خلاصه شده هم دارید.
پاسخ دادن
0 # صداقت 1399-02-02 08:29
ایا پس از ثبت نام ارشد پزشکی میتوان رشته امتحانی رو تغییر داد؟
پاسخ دادن
0 # الی 1399-02-28 11:13
سلام
کتاب های نمودار رو همراه رفرنس باید خوند یا بدون خوندن رفرنس هم میشه از کتاب نمودار استفاده کرد و متوجه شد
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دانلود کلید نهایی سوالات آزمون دکتری وزارت بهداشت 99-1400

دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد وزارت بهداشت 98-99

دانلود دفترچه سوالات کنکور ارشد وزارت بهداشت 99-1400

نرم افزار تخمین رتبه رایگان ارشد وزارت بهداشت

دانلود کلید نهایی سوالات آزمون ارشد وزارت بهداشت 99

دانلود کلید نهایی آزمون دکتری بیوشیمی بالینی 98-99

دانلود کلید نهایی آزمون دکتری علوم تغذیه 98-99

استعداد درخشان ارشد وزارت بهداشت 99-1400

رشته های مجاز ارشد انفورماتیک پزشکی 99-1400

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)