متقاضیان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت توجه داشته باشند، زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 از 23 تیرماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش پزشکی کشور امکان پذیر می باشد و داوطلبان می توانند تا 26 تیرماه نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند. داوطلبان دقت داشته باشند ممکن است طبق سال های اخیر بتوانند در این زمان مشخص شده نسبت به ویرایش برخی از اطلاعات خود مانند ویرایش معدل و یا سهمیه ها اقدام نمایند. بلافاصله بعد از اعلام اخبار جدید اطلاعات به روز رسانی خواهد شد.

 sana telegram4

 

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

1- با توجه به زمان مشخص شده از 23 تا 26 تیرماه داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به آدرس sanjeshp.ir نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.

2- پس از ورود به سایت با مراجعه به فیلد کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 و انتخاب کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد داوطلبان با داشتن کد رهگیری خود می توانند کارت خود را دریافت نمایند.

نکته مهم : در صورتی که کد رهگیری خود را به هر دلیلی فراموش کرده اید با انتخاب گزینه فراموشی کد رهگیری می توانید نسبت به بازیابی کد رهگیری خود برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت اقدام کنید.

 

زمان ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت 98

داوطلبان دقت داشته باشند، در زمان مشخص شده برای دریافت کارت ورود به جلسه ارشد 98 وزارت بهداشت امکان ویرایش معدل را برای داوطلبان فراهم میکند. به همین دلیل کلیه متقاضیانی که سال آخر کارشناسی دانشجویی بوده اند ومیانگین واحد های گذرانده را بجای معدل وارد کرده اند می توانند در این زمان نسبت به ویرایش معدل خود اقدام نمایند. داوطلبان دقت داشته باشند با توجه به تاثیر 20% مستقیم معدل در انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت باید معدل خود را به درستی وارد نمایید ، در صورت مشاهده در گونه اشتباه در وارد کردن مسئولیت آن بر عهده داوطلب خواهد بود.

 

لینک مرتبط با آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت :

دانلود دفترچه انتخاب رشته محل ارشد وزارت بهداشت 98

زمان برگزاری رشته های آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

شرایط استعداد درخشان بدون آزمون و با آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

زمان ثبت نام و برگزاری کنکور سراسری،ارشد و دکتری وزارت علوم 98-99

شرايط و ضوابط دانشگاههای پذیرنده درآزمون ارشد وزارت بهداشت

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت 98

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری علوم پزشکی 98

توضیح مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور در رابطه با تکمیل ظرفیت ارشد وزا

دفترچه مواد امتحانی و ضرایب آزمون ارشد وزارت علوم 99

کلاس های آمادگی ارشد بیوشیمی بالینی

راهنمای دریافت نتایج بدون آزمون ارشد علوم پزشکی دانشگاه آزاد

چه کسانی می توانند در تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت 98 شرکت کنند؟

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)