ویژه متقاضیان آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت رشته مددکاری اجتماعی، در خصوص مرحله دوم رشته مددکاری اجتماعی آزمون كارشناسی ارشد گروه پزشكی سال 98، طبق مصوبه اعلام شده دبیرخانه شورای آموزش علوم پایه پزشكی، 30 درصد نمره نهایی پذیرش نمره برای آزمون شفاهی در نظر گرفته شده است لذا پذیرش داوطلبان با احتساب 50 درصد نمره كتبی، 20 درصد معدل مقطع كارشناسی و 30 درصد نمره شفاهی خواهد بود. جهت اطلاع از جزئیات برگزاری آزمون کارشناسی ارشد تا انتها اطلاعیه را مطالعه نمایید.

آیا می دانید در مدت زمان باقی مانده تا برگزاری کنکور ارشد وزارت بهداشت، برای جمع بندی مطالب به چه روشی باید عمل کنید؟ این مقاله را مطالعه کنید: شیوه صحیح جمع بندی در مدت زمان باقی مانده  و اگر جز داوطلبانی هستید که قصد شرکت در کنکور سال 99 را دارید، الان بهترین زمان برای شروع و داشتن یک مشاوره صحیح برای انتخاب منابع درست برای مطالعه می باشد، پس از هر کجای کشور که هستید با مراجعه به بانک کتاب رشته های ارشد و دکتری علوم پزشکی به آدرس sanabook.com و تماس با شماره 02166574345 هر آنچه را که باید برای قبولی در رشته خود در دانشگاهی که می خواهید دریافت نمایید، از مشاوران ما بپرسید.

 bannerfinal

جزئیات مرحله دوم رشته مددکاری اجتماعی آزمون كارشناسی ارشدوزارت بهداشت 98

 طبق مصوبه اعلام شده دبیرخانه شورای آموزش علوم پایه پزشكی، 30 درصد نمره نهایی پذیرش نمره برای آزمون شفاهی در نظر گرفته شده است لذا پذیرش داوطلبان با احتساب 50 درصد نمره كتبی، 20 درصد معدل مقطع كارشناسی و 30 درصد نمره شفاهی خواهد بود. ضمنا ضروری است داوطلبان هنگام مصاحبه مدارک ذیل را به همراه داشته باشند.

1- دانشنامه یا گواهی فارغ التحصیلی
2- مستندات مرتبط با سابقه كار از جمله اشتغال در سازمانهای حمایتی، بیمارستانها و سایر سازمانهای ارائه دهنده خدمات مددكاری اجتماعی به عنوان مددكار اجتماعی
3- سوابق آموزشی (تدریس)، پژوهشی (مقالات علمی پژوهشی) و مستندات شركت در كارگاهها و همایشهای مرتبط

 

 

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

زمان برگزاری آزمون 27 و 28 تیرماه می باشد و علت به تعویق افتادن یک ماهه آزمون به دلیل حوادث و بلایای اخیر در برخی از استان ها می باشد. داوطلبان قبل از حضور در آزمون با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور باید نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدامات لازم را انجام دهند.  همچنین دیگر تغییرات آزمون کارشناسی ارشد در  انتهای مقاله دریافت خواهید کرد.

 

 

لینک مرتبط با آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98:

بهترین کتاب یا منبع زبان آزمون ارشد وزارت بهداشت

دانلود منابع آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98-99

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت 98-99

شرایط استفاده از ماشین حساب در آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

شرایط استعداد درخشان بدون آزمون و با آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

سوالات رایج درباره آزمون زبان MHLE و کنکور ارشد وزارت بهداشت

تفاوت زبان ارشد وزارت بهداشت با آزمون MHLE

مدرک MHLE برای آزمون ارشد وزارت بهداشت اجباری شد

راههای پیشگیری از تخلف در انتقال دانشجوی پزشکی به داخل

کارشناسی ارشد پرستاری دانشگاه تهران

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم 99

حذف بورس خارج دانشگاه ها از کنکور دکتری وزارت علوم

معرفی رشته اتاق عمل-آینده شغلی و بازار کار ارشد اتاق عمل

آخرین رتبه قبولی ارشد اتاق عمل 98-99

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)