sabte nam arshad vezarat behdasht

بسیاری از داوطلبان هستند که می خواهند بصورت آزمایشی در کنکور ارشد وزارت بهداشت شرکت کنند و سوالی که برای این داوطلبان ایجاد می شود این است که اگر هنوز فارغ التحصیل نشده باشند و قصد شرکت در کنکور وزارت بهداشت را داشته باشند آیا با قبولی و یا شرکت در کنکور برای سال آینده دچار محرومیت می شوند و یا آن دسته از دوستانی که طرح اجباری دارند می توانند در کنکور بصورت آزمایشی شرکت کنند و در صورت عدم قبولی ایا دیگر فرصت شرکت در ازمون را ندارند و بسیار از سوالات دیگر که در ادامه به سوالات شما در رابطه با موارد ذکر شده در زیر پاسخ داده خواهد شد.

هنوز فارغ التحصیل نشده ام می خواهم بصورت آزمایشی شرکت کنم آیا می توانم؟

طرح اجباری دارم آیا می توانم با وجود طرح اجباری در کنکور وزارت بهداشت شرکت کنم؟

سهمیه استعداد درخشان دارم، می خواهم در کنکور ارشد وزارت بهداشت شرکت کنم آیا فقط یکبار می توان از این سهمیه در کنکور ارشد استفاده کرد؟

در صورتی که متقاضی شرکت در کنکو رارشد و دکتر وزارت بهداشت هستید و می خواهید در فرصت باقی مانده بهترین بازدهی را برای قبولی و کسب رتبه خوب در رشته دلخواه خود داشته باشید می توانید با شماره 02166574345 تماس گرفته و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.  همچنین برای تهیه کتاب های طبقه بندی شده و کنکوری می توانید به سایت سنا بوک مراجعه کرده و یا با شماره بالا تماس حاصل نمایید.

 sana telegram4

 

سوال: من تا 31 شهریور فارغ التحصیل نمی شوم ( الان دانشجوی ترم آخر نیستم) وای تمایل دارم یکبار در کنکور بصورت آزمایشی شرکت کنم؟ آیا می توانم شرکت کنم؟

اگر شما تا 31 شهریور ماه فارغ التحصیل نشوید می توانید در کنکور ارشد وزارت بهداشت بصورت آزمایشی شرکت کنید و بعد از اعلام نتایج و انتخاب رشته محل - دانشگاه هیچ دانشگاهی را انتخاب نکنید، زیرا در صورت انتخاب دانشگاه و قبولی در دانشگاه روزانه و عدم ثبت نام در دانشگاه به مدت یک سال محروم خواهید شد و مجاز به شرکت در آزمون سال اینده نخواهید بود.

سوال: فارغ التحصیل رشته ای هستم که طرح اجباری دارم ؟ آیا می توانم در مدت طرح در آزمون شرکت کنم ؟

طبق آخرین قانون تصویب شده وزارت بهداشت. متقاضیانی که طرح اجباری دارند و یا در حال گزراندن طرح خود هستند می توانند هر چند دفعه ای که خواستند در ازمون ارشد وزارت بهداشت شرکت کنن و هیچ منعی برای ثبت نام این متقاضیان وجود نداد.

سوال: من دارای سهمیه استعداد درخشان هستم چند بار از این سهمیه می توانم در ازمون ارشد وزارت بهداشت استفاده کنم؟

داوطلبانی که سهمیه استعداد درخشان دارند و قصد استفاده از این سهمیه در کنکور ارشد وزارت بهداشت را دارند توجه داشته باشند که فقط یکبار می توانند از این سهمیه در کنکور ارشد وزارت بهداشت استفاده نمایند، پس بهتر است این سهمیه را برای زمانی استفاده کنید که به طور جدی برای آزمون آماده شده اید.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

مدارک لازم ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری وزارت بهداشت 98

10 نکته مهم اصلاحیه استخدامی هیات علمی در سال 98

مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

ماجرای تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

تاریخ دقیق اعلام نتایج آزمون ارشد و دکتری وزارت بهداشت 98

رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد سم شناسی 98

شرایط ثبت نام اتباع خارجی در کنکور سراسری

چه کسانی می توانند در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری شرکت کنند؟

پذیرش رشته های بدون کنکور علوم پزشکی دانشگاه آزاد

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)