arshad vezarat behdasht

زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 تا به الان تمدید نشد. با توجه به اینکه زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 از 30 بهمن ماه آغاز و تا 10اسفند ماه ادامه داشته است. داوطلبانی که قصد ثبت نام در آزمون ارشد وزارت بهداشت 98 را دارند توجه داشته باشند زمان ثبت نام به اتمام رسیده است و ممکن است طبق سال های گذشته مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 تمدید شود.

بلافاصله بعد از اعلام زمان تمدید مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی 98 اطلاعات در این صفحه به روز رسانی خواهد شد. اما داوطلبان توجه داشته باشند، زمان ویرایش و ثبت نام مجدد آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98  از 26 فروردین ماه آغاز و تا 28 فروردین ماه سال 98 ادامه خواهد داشت.

بنابراین جای نگرانی وجود ندارد و داوطلبانی که موفق به ثبت نام نشده اند و یا اطلاعات خود را کامل پر نکرده اند، در زمان مشخص شده برای ثبت نام و ویرایش آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 با مراجعه به سایت sanjehp.ir می توانند نسبت به تکمیل و ویرایش اطلاعات خود اقدامات لازم را انجام دهند.

 sana telegram

سخن مشاور با داوطلبانی که در این مدت زمان باقی مانده قصد شروع برای مطالعه و شرکت در آزمون ارشد وزارت بهداشت 98 را دارند ؟

با توجه به زمان باقی مانده یکی از پرتکرارترین سوالاتی که داوطلبان از مشاوران ما میپرسند، این است که اگر از همین الان برای آزمون ارشد وزارت بهداشت 98 شروع کنند آیا موفق به کسب رتبه و تراز برای قبولی در رشته و دانشگاه مد نظر خود می شوند یا نه ؟

در پاسخ به این عزیزان که تعدادشان هم کم نیست باید بگوییم، هیچ وقت برای شروع دیر نیست، اما به شرط شروع درست و هدفمند با تهیه منابع درست کنکوری برای رشته ای که قصد شرکت در آن را دارید و داشتن برنامه ریزی مناسب برای مطالعه و در نهایت شرکت در آزمون های آزمایشی برای اطلاع از میزان آمادگی خود می باشد.

همانطو که در مقالات بسیاری توضیح دادیم خیلی از رقبای شما هنوز شروع به مطالعه نکرده اند و بسیار از این متقاضیانی که شروع کرده اند موفق به تهیه منابع کنکوری و طبقه بندی مناسب برای رشته امتحانی خود نشده اند و به اشتباه با تهیه رفرنس در مدت زمان باقی مانده شانس خود را برای قبولی در آزمون از دست می دهند. چرا انتخاب رفرنس در مدت زمان باقی مانده کار مناسبی نیست و چه کسانی می توانند رفرنس بخوانند؟

شما این اشتباه را نکیند :

یکی از اشتباهاتی که ممکن است داوطلبان در مدت زمان باقی مانده مرتکب شوند تهیه رفرنس به عنوان منبع مطالعه برای کنکور ارشد است، این کار نه تنها باعث تلف شدن وقت داوطلب شده ، بلکه باعث می شود تا متقاضی در مباحث دروس غرق شده و از شناسایی مطالب  پرتکرار کنکور عقب بماند. پس رفرنس به کسانی توصیه می شود که 8 تا 9 ماه قبل از ازمون شروع به مطالعه کرده و توانایی شناسایی مباحث و سرفصل های کنکوری برای هر درس را دارند .

بنابراین پیشنهاد ما به شما که تازه برای کنکور ارشد وزارت بهداشت می خواهید شروع کنید در ابتدا تهیه کتاب های کنکوری و طبقه بندی شده برای رشته ای است که قصد شرکت در آن را دارید و دقت داشته باشید تهیه منبع مناسب از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه کنید که با مراجعه به سایت sanabook.com می توانید آخرین آپدیت جزوات و کتاب کنکوری رشته های ارشد علوم پزشکی را دریافت نمایید.

در محله ی بعدی داشتن برنامه و زمانبدی مناسب برای مطالعه می باشد که می توانید برای داشتن برنامه ریزی درست با دپارتمان مشاوره سنا در ارتباط بوده و از راهنمایی های مشاوران سنا برای مطالعه هدفمند استفاده کنید.

 

زمانبندی اجرای آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

در این جدول تمام جزئیات برگزاری و مراحل آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 ارائه داده شده است.

sabte nam arshad olom pezeshki

 

 

 

لینک مرتبط با ازمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 :

دانلود دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت 98-99

آموزش تصویری ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

شرایط استفاده از سهمیه در آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی سال 98-99

مهلت ثبت نام جشنواره نوآوری در آموزش پزشکی :راهنمای ثبت نام

sanjesh.org ویرایش و مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری 98

آغاز ثبت نام آزمون mhle از 20 اسفند ماه 97

کلید سوالات آزمون لیسانس به پزشکی 97-98

سهمیه استعداد درخشان ارشد وزارت بهداشت 98 : سوالات رایج

جزئیات برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی 98 - 99

شرایط استفاده از سهمیه در آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

انتشار کارت ورود به جلسه آزمون لیسانس به پزشکی 98-99

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)