arshad vezarat behdasht

تمدید دوباره مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت : ثبت نام جدید و پرداخت هزینه آزمون (تا ساعت 10 صبح روز شنبه 98/1/31 فعال می باشد). داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند.

داوطلبان با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش کشور می توانند نسبت به ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدامات لازم را انجام دهند. در صورت بروز مشکل و یا انجام ثبت نام ازمون کارشناسی ارشد می توانید با شماره 02166574345 تماس حاصل نمایید.

بنابراین جای نگرانی وجود ندارد و داوطلبانی که موفق به ثبت نام نشده اند و یا اطلاعات خود را کامل پر نکرده اند، در زمان مشخص شده برای ثبت نام و ویرایش آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 با مراجعه به سایت sanjehp.ir می توانند نسبت به تکمیل و ویرایش اطلاعات خود اقدامات لازم را انجام دهند.

تغییر زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد و دکتری وزارت بهداشت 98: طبق اخبار اعلام شده بر روی سایت سازمان سنجش زمان برگزاری آزمون های وزارت بهداشت به منظور رفاه حال سیل زدگان به تعویق افتاده است. برای اطلاع از جزئیات زمان جدید برگزاری آزمون وزارت بهداشت 98 رو ی لینک آبی کلیک نمایید.

تغییر زمان برگزاری کنکور ارشد و دکتری وزارت بهداشت 98

تغییر زمان برگزاری کنکور ارشد و دکتری وزارت علوم 98

 sana telegram

سخن مشاور با داوطلبانی که در این مدت زمان باقی مانده قصد شروع برای مطالعه و شرکت در آزمون ارشد وزارت بهداشت 98 را دارند ؟

با توجه به زمان باقی مانده یکی از پرتکرارترین سوالاتی که داوطلبان از مشاوران ما میپرسند، این است که اگر از همین الان برای آزمون ارشد وزارت بهداشت 98 شروع کنند آیا موفق به کسب رتبه و تراز برای قبولی در رشته و دانشگاه مد نظر خود می شوند یا نه ؟

در پاسخ به این عزیزان که تعدادشان هم کم نیست باید بگوییم، هیچ وقت برای شروع دیر نیست، اما به شرط شروع درست و هدفمند با تهیه منابع درست کنکوری برای رشته ای که قصد شرکت در آن را دارید و داشتن برنامه ریزی مناسب برای مطالعه و در نهایت شرکت در آزمون های آزمایشی برای اطلاع از میزان آمادگی خود می باشد.

همانطو که در مقالات بسیاری توضیح دادیم خیلی از رقبای شما هنوز شروع به مطالعه نکرده اند و بسیار از این متقاضیانی که شروع کرده اند موفق به تهیه منابع کنکوری و طبقه بندی مناسب برای رشته امتحانی خود نشده اند و به اشتباه با تهیه رفرنس در مدت زمان باقی مانده شانس خود را برای قبولی در آزمون از دست می دهند. چرا انتخاب رفرنس در مدت زمان باقی مانده کار مناسبی نیست و چه کسانی می توانند رفرنس بخوانند؟

شما این اشتباه را نکیند :

یکی از اشتباهاتی که ممکن است داوطلبان در مدت زمان باقی مانده مرتکب شوند تهیه رفرنس به عنوان منبع مطالعه برای کنکور ارشد است، این کار نه تنها باعث تلف شدن وقت داوطلب شده ، بلکه باعث می شود تا متقاضی در مباحث دروس غرق شده و از شناسایی مطالب  پرتکرار کنکور عقب بماند. پس رفرنس به کسانی توصیه می شود که 8 تا 9 ماه قبل از ازمون شروع به مطالعه کرده و توانایی شناسایی مباحث و سرفصل های کنکوری برای هر درس را دارند .

بنابراین پیشنهاد ما به شما که تازه برای کنکور ارشد وزارت بهداشت می خواهید شروع کنید در ابتدا تهیه کتاب های کنکوری و طبقه بندی شده برای رشته ای است که قصد شرکت در آن را دارید و دقت داشته باشید تهیه منبع مناسب از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه کنید که با مراجعه به سایت sanabook.com می توانید آخرین آپدیت جزوات و کتاب کنکوری رشته های ارشد علوم پزشکی را دریافت نمایید.

در محله ی بعدی داشتن برنامه و زمانبدی مناسب برای مطالعه می باشد که می توانید برای داشتن برنامه ریزی درست با دپارتمان مشاوره سنا در ارتباط بوده و از راهنمایی های مشاوران سنا برای مطالعه هدفمند استفاده کنید.

 

زمانبندی اجرای آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

در این جدول تمام جزئیات برگزاری و مراحل آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 ارائه داده شده است.

arshad

 

 

 

لینک مرتبط با ازمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 :

دانلود دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت 98-99

آموزش تصویری ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

شرایط استفاده از سهمیه در آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

 

 

 

 

 

 

دیدگاه‌ها  
0 # Donya 1398-03-24 14:47
سلام..وقت بخیر
مدت زمان کنکور ارشد چن ساعت هس؟من اولین بارم هس که میخام ارشد شرکت کنم نمیدونم کنکورش ۴ساعته یا ۲!!
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

7 اطلاعیه مهم در رابطه با جزئیات کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

کلید نهایی سوالات دکتری فیزیولوژی پزشکی، فیزیولوژی ورزشی 98

کلید نهایی سوالات دکتری علوم و صنایع غذایی،بهداشت و ایمنی مواد غذ

کلید نهایی سوالات دکتری زیست فناوری پزشکی،پزشکی مولکولی 98

کلید نهایی سوالات دکتری بیوشیمی بالینی،زیست پزشکی 98

کلید نهایی سوالات دکتری روانشناسی بالینی،روانشناسی نظامی 98

توصیه های مهم قبل و روز کنکور ارشد وزارت بهداشت

کلید نهایی سوالات دکتری داروسازی 98

کلید نهایی سوالات دکتری باکتری شناسی پزشکی و توسکین های میکروبی

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)