بعد از اعلام نتایج آزمون ارشد فراگیر پیام نور 97 - 98  در سایت مرکز سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org ، قبول شدگان می توانند با مراجعه به سایت اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور به آدرس pnu.ac.ir و با تهیه مدارک لازم، نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند.

همچنین آن دسته فارغ التحصیلان دانشگاه های  پیام نور، غیر انتفاعی،  دانشگاه آزاد و فارغ التحصیلان کارشناسی رشته های علوم پایه، کشاورزی،علوم دامی، علوم انسانی و فنی و مهندسی می توانند در مقطع ارشد در رشته های علوم پزشکی تحصیل کنند.

در صورتی که علاقمند به ادامه تحصیل در رشته های علوم پزشکی هستید و از لیست رشته های ارشد علوم پزشکی ، زمان و شرایط ثبت نام اطلاع ندارید تا انتها با ما همراه باشید تا هر آنچه را که در رابطه با ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت باید بدانید را در اختیار شما قرار دهیم.  در ادامه به معرفی رشته های ارشد مجاز وزارت بهداشت با کارشناسی غیر پزشکی،  انتخاب منابع و جزوات کنکوری، متناسب با رشته ای که انتخاب کردید و سایت ثبت نام خواهیم پرداخت.

در لینک های زیر، لیست کامل رشته های مجاز ارشد وزارت بهداشت با کارشناسی غیر پزشکی به تفکیک  رشته به طور کامل در اختیار شما قرار داده شده است. بعد از انتخاب رشته ای که قصد شرکت در آن را دارید با مراجعه به سایت سنا بوک sanabook.com می توانید، روان ترین کتاب ها و جزوات کنکوری برای رشته خود را از هر کجای کشور که هستید خریداری کنید و در صورت نیاز به مشاوره و برنامه ریزی با شماره 02166574345 داخلی 4 با دپارتمان مشاوره سنا در ارتباط باشید و مطمئن باشید تا انتها شما را همراهی خواهند کرد و در نیمه دوم بهمن ماه با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به آدرس sangeshp.ir  می توانید، نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهید. همچنین با عضویت در کانال موسسه علوم پزشکی سنا به آدرس @medical_sana ، از  به روز ترین اخبار مربوط به کارشناسی ارشد وزارت بهداشت  باخبر شوید و با مراجعه به سایت sanapezeshki.com هر آنچه را که برای قبولی رشته انتخابی خود نیاز دارید دریافت کنید.

 لیست رشته های مجاز ارشد وزارت بهداشت با کارشناسی غیر پزشکی

رشته های مجاز ارشد وزارت بهداشت با کارشناسی علوم پایه 98

رشته های مجاز ارشد وزارت بهداشت با کارشناسی کشاورزی 98

رشته های مجاز ارشد وزارت بهداشت با کارشناسی فنی و مهندسی 98

رشته های مجاز ارشد وزارت بهداشت با کارشناسی علوم انسانی 98

 

مدارک مورد نیاز ثبت نام دانشگاه پیام نور98

1-   اصل و تصویر كلیه صفحات شناسنامه. (دو برگ)

2-   اصل و تصویر كارت ملی.

3-   6 قطعه عكس 4×3 جدید تمام رخ با زمینه روشن تهیه شده در سالجاری و پشت نویسی شده.

4- اصل مدرک كارشناسی (لیسانس) مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاریخ فارغ‌التحصیلی حداكثر تا تاریخ 97/11/30 كه در آن معدل دوره كارشناسی قید شده باشد.

ضمنا داوطلبان گرامی می‌توانند سؤالات خود را در ساعات اداری با شماره تلفن 42163 با پیش شماره 021 (با واحد پاسخگویی غیرحضوری روابط عمومی این سازمان) در میان ‌بگذارند.

 

لینک مرتبط :

تاریخ برگزاری آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری 98

برای قبولی در کنکور ارشد وزارت بهداشت چقدر زمان لازم است؟

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

کارگاه رایگان 200 سوال طلایی ارشد وزارت بهداشت با حضور دکتر جعفرن

مهلت اعتراض به آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

لیست دانشگاههای علوم پزشكی دكتری پژوهشی 98

ظرفیت پذیرش در آزمون دکتری دانشگاه تهران 98

دانلود دفترچه استخدام دانشگاه علوم پزشکی کردستان 98

دانلود رایگان سوالات آزمون لیسانس به پزشکی 98

دانلود رایگان سوالات استعداد تحصیلی وزارت بهداشت 98

فیلم توضیحات مشاور درباره انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت علوم

ویژه متقاضیان رشته مددکاری اجتماعی ارشد علوم پزشکی 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)