arshad behdasht 99

جدول اولیه دانشگاه های پذیرنده دانشجو درآزمون كارشناسی ارشد رشته های گروه پزشكی سال99 (جدید): اکثر داوطلبانی که قصد شرکت در رشته های ارشد وزارت بهداشت را دارند اولین سوالی که ذهن این داوطلبان را درگیر میکند، ظرفیت پذیرش ارشد رشته های علوم پزشکی در دانشگاه های ارائه دهنده می باشد و اهمیت اطلاع از ظرفیت پذیرش ارسد وزارت بهداشت در دانشگاه ها ممکن است حتی انتخاب داوطلب را تحت تاثیر قرار دهد.

داوطلبان به این نکته توجه داشته باشند ظرفیت پذیرش رشته های ارشد وزارت بهداشت درجدول اولیه دانشگاه های پذیرنده دانشجو درآزمون كارشناسی ارشد رشته های گروه پزشكی سال99  مشخص شده است که در ادامه دانلود دفترچه ظرفیت اولیه را در اختیار شما داوطلبان ارشد وزارت بهداشت قرار می دهیم. اما به این نکته توجه داشته باشید ظرفیت نهایی آزمون ارشد بعد از اعلام نتایج اولیه همراه با دفترچه انتخاب رشته محل در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت. در ادامه ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در سال 99 - 1400 برای کلیه رشته های علوم پزشکی در اختیار شما قرار خواهیم داد. با ما تا انتها همراه باشید.

دانلود دفترچه ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 - 1400 در این صفحه قرار داده شده است، با دریافت دفترچه انتخاب رشته شما می توانید از ظرفیت پذیرش هر دانشگاه با توجه به رشته ای که در آن شرکت کرده اید مطلع شوید. بعد از دریافت ظرفیت اولیه مهم ترین موضوعی که داوطلبان باید به آن توجه داشته باشند انجام انتخاب رشته درست بر اساس الویت های مهم هر داوطلب و چیدمان درست انتخاب رشته می باشد، برای اطلاع از آخرین تغییرات ارشد وزارت بهداشت به مقاله تغییرات آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99  مراجعه کنید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 99-1400

 telegrambanner

ظرفیت پذیرش رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

همانطور که در ابتداتوضیح دادیم بلافاصله بعد از اعلام ظرفیت نهایی رشته های ارشد وزارت بهداشت جزئیات دراین صفحه در اختیار شما قرار داده خواهد شد. در صورتی که قصد شرکت در کنکور سال 99 را دارید و از زمان و نحوه ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت مطلع نیستید پیشنهاد میکنم مقاله زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را مطالعه نمایید.

همانطور که بارها توضیح دادیم اولین و مهم ترین نکته ای که یک متقاضی کنکور باید به آن دقت داشته باشد انتخاب منابع درست با جغرافیای کنکور بوده تا داوطلب با مطالعه رفرنس های اعلام شده زمان خود را برای شناسایی مباحث مهم از دست ندهد و سرفصل هایی که پرتکرار و کنکوری بوده و باید مطالعه کند را شناسایی و به مطالعه آن بپردازد، قدم بعدی که برای این داوطلبان اهمیت دارد داشتن برنامه ریزی و زدن تست و اطلاع از میزان آمادگی برای مطالعه دروس می باشد.

بنابراین برای قبولی در رشته های ارشد علوم پزشکی بخصوص در رشته های تاپ، با اتوجه به کم بودن ظرفیت پذیرش رشته های ارشد وزارت بهداشت، داشتن هدف و برنامه ریزی و انتخاب منابع درست و...  از مهم ترین عوامل قبولی در رشته و دانشگاه دلخواه شما می باشد. بنابراین اگر جز متقاضیان کنکور ارشد وزارت بهداشت هستید در این راه می توانید از مشاوره های دپارتمان موسسه علوم پزشکی سنا بهرمند شده و از هر کجای کشور که هستید از طریق تماس با دفتر مرکزی و تماس با نمایدگی ها موسسه علوم پزشکی سنا در شهر خود پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش رشته های ارشد علوم پزشکی سال 97-98

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد آناتومی 98

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی 98

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد علوم تغذیه 98

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد پرستاری 98

ظرفیت پذیرش ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت 98

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد هماتولوژی 98

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد مامایی 97 - 98

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد اتاق عمل 97-98

ظرفیت پذیرش آزمون کارشناسی ارشد بهداشت محیط 97-98

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی 97-98

دیدگاه‌ها  
+1 # عرفان 1398-06-25 00:51
با سلام و احترام
ضمن آرزوی موفقیت برای همه دانشجویان عزیز
به همه دانشجویان مهندسی پزشکی بیوالکتریک توصیه می‌کنم اصفهان رو انتخاب نکنن ک واقعا پشیمون میشن :sad:
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

استعداد درخشان ارشد وزارت بهداشت 99-1400

کمپین استارت کنکور وزارت بهداشت 1400

رشته های مجاز ارشد انفورماتیک پزشکی 99-1400

رشته های مجاز ارشد فناوری تصویر برداری پزشکی 99-1400

رشته های مجاز ارشد اقتصاد بهداشت

رشته های مجاز ارشد مهندسی پزشکی 99-1400

جدول زمانبندی ارشد وزارت بهداشت 99-1400

کارنامه ارشد علوم آزمایشگاهی 3

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد اپیدمیولوژی و سلامت ترافیک 99-1400

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)