zarfiat arshad olompezeshki98

اکثر داوطلبانی که قصد شرکت در رشته ای برای مقطع ارشد وزارت بهداشت دارند اولین سوالی که ذهن آنها را درگیر میکند، ظرفیت پذیرش آن رشته در دانشگاه های ارائه دهنده می باشد و اهمیت اطلاع از این موضوع ممکن است حتی انتخاب داوطلب را تحت تاثیر قرار دهد. داوطلبان به این نکته توجه داشته باشند ظرفیت پذیرش رشته های ارشد وزارت بهداشت به طور کلی در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ظرفیت اولیه مشخص می شود تا داوطلبان با آگاهی گرایش خود را انجام دهند، اما به این نکته توجه داشته باشید ظرفیت نهایی بعد از اعلام نتایج اولیه همراه با دفترچه انتخاب رشته محل در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت. در ادامه ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در سال 97 برای کلیه رشته های علوم پزشکی در اختیار شما قرار خواهیم داد. با ما تا انتها همراه باشید.

 

دانلود دفترچه ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 در این صفحه قرار داده شه است، با دریافت دفترچه انتخاب رشته شما می توانید از ظرفیت پذیرش هر دانشگاه با توجه به رشته ای که در ان شرکت کرده اید مطلع شوید.. بعد از دریافت ظرفیت اولیه مهم ترین موضوعی که داوطلبان باید به آن توجه داشته باشند انجام انتخاب رشته درست بر اساس الویت های مهم هر داوطلب و چیدمان درست انتخاب رشته می باشد، بنابراین هر آنچه که در رابطه با انتخاب رشته نیاز دارید بدانید درمقاله فیلم توضیحات انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

 

دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 98

 bannerfinal

ظرفیت پذیرش رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

همانطور که در ابتداتوضیح دادیم بلافاصله بعد از اعلام ظرفیت نهایی رشته های ارشد وزارت بهداشت در سال 98 جزئیات در اختیار شما قرار داده خواهد شد در ادامه ظرفیت پذیرش رشته های ارشد علوم پزشکی در سال  97 را در اختیار شما قرار خواهیم داد. در صورتی که قصد شرکت در کنکور سال 99 را دارید و از زمان و نحوه ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت مطلع نیستید پیشنهاد میکنم زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را مطالعه نمایید. همانطور که بارها توضیح دادیم اولین و مهم ترین نکته ای که یک متقاضی کنکور باید به آن دقت داشته باشد انتخاب منابع درست با جغرافیای کنکور بوده تا داوطلب با مطالعه رفرنس های اعلام شده زمان خود را برای شناسایی مباحث مهم از دست ندهد و سرفصل هایی که پرتکرار و کنکوری بوده و باید مطالعه کند را شناسایی و به مطالعه آن بپردازد، قدم بعدی که برای این داوطلبان اهمیت دارد داشتن برنامه ریزی و زدن تست و اطلاع از میزان آمادگی برای مطالعه دروس می باشد. بنابراین برای قبولی در رشته های ارشد علوم پزشکی بخصوص در رشته های تاپ و با اتوجه به کم بودن ظرفیت پذیرش رشته های ارشد وزارت بهداشت، داشتن هدف و برنامه ریزی و انتخاب منابع درست و...  از مهم ترین عوامل قبولی در رشته و دانشگاه دلخواه شما می باشد. در این راه می توانید از مشاوره های دپارتمان موسسه علوم پزشکی سنا بهرمند شده و از هر کجای کشور که هستید از طریق تماس با دفتر مرکزی و تماس با نمایدگی ها موسسه علوم گپزشکی سنا در شهر خود پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

 

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش رشته های ارشد علوم پزشکی

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد آناتومی 98

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی 98

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد علوم تغذیه 98

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد پرستاری 98

ظرفیت پذیرش ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت 98

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد هماتولوژی 98

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد مامایی 97 - 98

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد اتاق عمل 97-98

ظرفیت پذیرش آزمون کارشناسی ارشد بهداشت محیط 97-98

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی 97-98

 

دیدگاه‌ها  
0 # عرفان 1398-06-25 00:51
با سلام و احترام
ضمن آرزوی موفقیت برای همه دانشجویان عزیز
به همه دانشجویان مهندسی پزشکی بیوالکتریک توصیه می‌کنم اصفهان رو انتخاب نکنن ک واقعا پشیمون میشن :sad:
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

زمان قطعی شدن مدرک زبان کنکور ارشد وزارت بهداشت 99

مکالمه تلفنی با وزارت بهداشت درمورد MHLE کنکور ارشد پزشکی

تمدید مهلت ثبت نام آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران 98

سوالات رایج درباره آزمون زبان MHLE و کنکور ارشد وزارت بهداشت

تفاوت زبان ارشد وزارت بهداشت با آزمون MHLE

مدرک MHLE برای آزمون ارشد وزارت بهداشت اجباری شد

کارشناسی ارشد پرستاری دانشگاه تهران

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم 99

حذف بورس خارج دانشگاه ها از کنکور دکتری وزارت علوم

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)