در خصوص ممنوعيت استفاده از ماشين حساب در آزمون کارشناسی ارشد سال 98 برای رشته مهندسی بهداشت حرفه ای، استفاده از ماشين حساب در آزمون کارشناسی ارشد سال 98 برای رشته مهندسی بهداشت حرفه ای، غير مجاز میباشد.  داوطلبان دقت نمایند همراه داشتن ماشين حساب در جلسه آزمون برای این رشته تخلف محسوب میشود. همچنین در جدول 1 دفترچه راهنما نيز، استفاده از ماشين حساب برای آزمون پذیرش این رشته حذف گردید و دفترچه بروز رسانی خواهد شد.

در ادامه لیست رشته هایی که مجاز به استفاده از ماشین حساب در آزمون کارشناسی ارشد 98 هستند و نوع ماشین حسابی که می توانند برای جلسه آزمون با خود ببرند را به شما داوطلبان گرامی ارائه خواهیم داد.

متقاضیان شرکت در آزمون ارشد ودکتری وزارت بهداشت برای اطلاع از آخرین اخبار به روز عضو کانال شوید و برای پاسخ به سوالات خود می توانید با موسسه علوم پزشکی سنا در ارتباط باشید. در صورتی که قصد انجام ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را دارید با مشاهده آموزش تصویری ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 می توانید مراحل ثبت نام آزمون خود را به آسانی به پایان برسانید.

 sana telegram

 

دانلود دفترچه راهنمای شرکت در آزمون ورودی دوره كارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های گروه پزشكی سال 98 – به روز رسانی 04/12/97

 

لیست رشته هایی که مجاز به استفاده از ماشین حساب هستند

لیست رشته های مجاز به استفاده از ماشین حساب شامل رشته مهندسی پزشکی ( بیوالکتریک) و مهندسی پزشکی ( زیست مواد )، فناوری تصویربرداری پزشکی، ارگونومی می باشد.

 

نوع ماشین حسابی که داوطلبان می توانند استفاده کنند

نوع ماشين حسابی که داوطلبان میتوانند استفاده نمایند به شرح جدول زیر میباشد. لازم به ذکر است استفاده از هرگونه ماشين حسابهای پيشرفته و دارای امکانات برنامه ریزی، ممنوع میباشد.

arshad vezarat behdasht 1

 

 لینک مرتبط با آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98:

آخرین تغییرات آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

دانلود منابع آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت98

توصیه های طلایی استاد رجبی مدرس ایمنی شناسی موسسه سنا

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

راهنمای درخواست فرم برسی سوالات آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

دانلود سوالات آزمون ارشد علوم آزمایشگاهی یک 98

سه سوال مهم داوطلبان بعد از کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد ارگونومی 98-99

دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد تاریخ علوم پزشکی 98-99

دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی 98-99

دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد بینایی سنجی 98-99

دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد اعضای مصنوعی 98-99

دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد اتاق عمل 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)