takmil zarfiat arshad 98

اطلاعیه 26 - اطلاعيه مرکز سنجش آموزش پزشکی در خصوص جدول ظرفیت پذیرش مرحله تکمیل ظرفیت و انتخاب رشته محل رشته های گروه پزشكی سال تحصيلی 99-98 (جدید): طبق این اطلاعیه کلیه داوطلبان اعم از مردودی و قبولی می توانند در این فرصت تکمیل ظرفیت انتخاب رشته محل انجام دهند. برای انجام انتخاب رشته با شماره 02166574345 تماس حاصل نمایید.

 

دانلود جدول تکمیل ظرفیت ارشد علوم پزشکی سال 98

 

اطلاعیه 25 -اطلاعيه مرکز سنجش آموزش پزشکی در خصوص ظرفیت پذیرش مرحله تکمیل ظرفیت و انتخاب رشته محل رشته های گروه پزشكي سال تحصيلي 99-98 (جدید) : ویژه متقاضیان آزمون کارشناسی ارشد سال 98، زمان ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد علوم پزشکی سال 98 اعلام شد:براساس جدول ظرفیت که 98/7/13 از ساعت 14 به بعد در سامانه قرار میگیرد، از ساعت 14 روز یکشنبه تاریخ 98/7/14 لغایت ساعت 16 روز سه شنبه تاریخ 98/7/16 با وارد نمودن کد رھگیری خود اقدام نمایند. داوطلبان دقت کنند.

بعد از اعلام اخبار جدید اطلاعات  در کانال تلگرام ، اینستاگرام و سایت موسسه علوم پزشکی سنا به روز رسانی خواهد شد.

telegram3

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

1- کلیه افراد اعم از قبولی یا مردودی که در مرحله نخست مجاز به انتخاب رشته محل بوده اند، مجاز به شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت میباشند.
تذکر: با توجه به اینکه رشته محل جدید اضافه نشده است، لذا استعداد درخشان بدون آزمون مجاز به انتخاب رشته محل مخصوص استعداد درخشان نیستند. و استعداد درخشان با آزمون نیز با رعایت کلیه ضوابط مجاز به انتخابمحل ھستند.
2- افرادی که در مرحله نخست قبول شده و مجدداً در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کرده و در ھر یک از دورهھای عادی یا شھریه پرداز پذیرفته شوند، پذیرش مرحله نخست آنھا لغو شده و قابل بازگشت نمیباشد. ودانشگاھھای محل پذیرش اولیه موظفند در صورتیکه پذیرفته شدگان قبلی در طی مراحل تکمیل ظرفیت در دانشگاه دیگری پذیرش شوند تسھیلات آموزشی لازم برای انتقال به محل پذیرش جدید را فراھم آورند و با جابجایی
ایشان مخالفت ننمایند.
3- مطابق ضوابط مندرج در دفترچه راھنمای ثبت نام  افرادی که در آزمون سال دورهھای رایگان پذیرفته شده و ثبت نام ننمایند یا انصراف دھند مجاز به شرکت در آزمون سال 99 نمیباشند، بنابراین افرادی که در مرحله تکمیل ظرفیت در دورهھای عادی (رایگان) پذیرفته میشوند، درصورت عدم ثبت نام یا عدم مراجعه به دانشگاه یا انصراف از تحصیل مشمول محرومیت یکساله خواھند شد.

4-ھمانگونه که قبلاً نیز اعلام شده بر اساس آئین نامه آموزشی دوره ھای كارشناسی ارشد ناپیوسته مصوب شورايعالی برنامه ريزی علوم پزشكی ھر گونه انتقال، تغییر رشته و يا جابجايی محل تحصیل در دوره كارشناسی ارشد ناپیوسته ممنوع مي باشد. بنابراين با توجه به اينكه محل پذيرش را خود فرد و با آگاھی كامل تعیین نموده، لذا ھیچگونه تغییر در محل پذيرش پس از اعلام نتایج انجام نخواھد گرفت.

5- زمان شروع به تحصیل پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت، توسط دانشگاه پذیرنده تعیین و اعلام خواھد شد.

6- نتایج مرحله تکمیل ظرفیت ھیجدھم آبان ماه از طریق ھمین سایت اعلام خواھد شد.

 

 زمان ثبت نام و برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت 99

داوطلبانی که به هر دلیل موفق به قبولی در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت نشده اند و قصد شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت را دارند، توجه داشته باشند زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت در دی و یا بهممن ماه می باشد و زمان برگزاری در خرداد ماه می باشد. برای اطلاع از جزئیات ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 این اطلاعیه را مطالعه نمایید. زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

 

دیدگاه‌ها  
+6 # میلاد021 1398-07-11 14:56
سلام کسایی که نمره زبان نیاوردن میتونن در تکمیل ظرفیت شرکت کنن
پاسخ دادن
+2 # امیر کول ابادی 1398-07-13 11:50
سلام خسته نباشید
ایا افرادی که درصد زبان کمتر از 25 درصد زده بودند هم میتونن در تکمیل ظرفیت شرکت کنند؟
پاسخ دادن
+4 # بهزاد 1398-07-15 14:58
موسسات کنکور فقط دنبال سود هستند وطبیعی است که هیچ کنشی در قبال ظلمی که به داوطلبان در نمره حد نصاب زبان انگلیسی شد نشان ندادند چون بازار کلاسهای زبانشان خوب خواهد گرفت به نظرشان و موسسه سنا نیز از این قافله مستثنی نبود وهیچ پستی در رابطه با این اجحاف انتشار نداد ولی حق روی زمین نخواهد ماند و خدا داد را خواهد ستاند هم از موسسات هم از بانیان عمل
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دانلود دفترچه سوالات ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳-۱۴۰۴

تحلیل و بررسی سوالات زبان ارشد وزارت بهداشت - چند سال اخیر

تحلیل سوالات ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی ۱۴۰۳

دانلود کلید نهایی سوالات ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳

بازار کار ارشد ژنتیک پزشکی:راهنمای جامع برای موفقیت

بازار کار ارشد هماتولوژی : راهنمای جامع

بازار ارشد کار انفورماتیک پزشکی :راهنمای جامع برای موفقیت

آزمون MHLE چیست؟زمان برگزاری و تعداد سوالات

دانلود آزمون کشوری ارشد علوم آزمایشگاهی 3 موسسه سنا (50% اول مباح

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر تهران: میدان انقلاب جمالزاده شمالی تقاطع فرصت شیرازی پلاک 72 طبقه 1

 call  02191017400  (خط ویژه)

 call  02166574345  

پاسخگویی در ساعات اداری (بجز روزهای تعطیل و ساعات 13تا14)

شنبه تا چهارشنبه: از 9 تا 18  پنجشنبه: تا 13