ویژه متقاضیان آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99:( آبدیت شده در تاریخ 28 بهمن 99 ) داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت  ثبت نام کرده اند و اکنون بدنبال اطلاع از زمان برگزاری رشته های آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت هستند توجه داشته باشند در این مقاله زمانبندی دقیق رشته های مختلف آزمون ارشد علوم پزشکی به شما ارائه داده خواهد شد. آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی در 4 نوبت در دو روز 26و 27 تیرماه  برگزار خواهد شد. داوطلبان با توجه به مجموعه رشته ای که انتخاب کرده اند می توانند نسبت به حضور در جلسه آزمون ارشد علوم پزشکی اقدام نمایند.

توجه داشته باشید پرینت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت یک هفته قبل از برگزاری کنکور ارشد وزارت بهداشت بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور منتشر می شود و متقاضیان تدر مدت زمان مشخص شده می توانند نسبت به دریافت آن اقدام نمایند. همچنین ممکن است فرصتی دوباره در این مدت برای ویرایش اطلاعات در اختیار داوطلبان قرار داده می شود. همچنین در حال حاضر اطلاعیه های مهمی مبنی بر تغییرات اعمال شده در کنکور ارشد وزارت بهداشت بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور قرار گرفته است که در مقاله  آخرین تغییرات کنکور دکتری وزارت بهداشت 99 تمام تغییرات ارشد وزارت بهداشت را دریافت خواهید کرد.

 telegrambanner

زمان برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت

در این جدول نوبت برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت گروه های مختلف آزمون کارشناسی ارشد بیان شده است، در صورت داشتن سوال می توانید با دپارتمان مشاور سنا از طریق شماره 02166574345 الی 6 تماس حاصل نمایید. برای اطلاع از منابع ارشد به مقاله دانلود منابع آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99-1400 مراجعه کنید.

 

bannerfinalmoshavere

zaman bargozari arshad 99

زمانبندی برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت

برنامه زمان بندی اجرای آزمون كارشناسی ارشد سال 99 (كلیه رشته ھا) :جدول زمانبندی برگزاری آزمون ارشد علوم پزشکی 99، در این جدول زمان برگزای، دریافت کارت ورود به جلسه و... مربوط به آزمون ارشد علوم پزشکی در اختیار شما قرار داد شده است. متقاضیانی که به دنبال دانلود رایگان سوالات ارشد وزارت بهداشت هستند می توانند با مراجعه دانلود رایگان سوالات آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 دانلود تمام سوالات ارشد وزارت بهداشت در رشته های علوم پزشکی را دریافت کنید.

bargozari arshad vezarat behdasht 99

زمان برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت - منابع ارشد

همانطور که بارها توضیح دادیم انتخاب منابع مطالعه برای رشته ای که قصد شرکت در آن را دارید یکی از مهم ترین مواردی است که یک داوطلب کنکور باید به آن توجه داشته داشته باشد، بارها اتفاق افتاده داوطلب برای مطالعه کتابی را انتخاب کرده که اصلا کنکوری نبوده و بعد از شرکت در آزمون ارشد و مشاهده سوالات کنکور متوجه این موضوع شده است. بنابراین سعی کنید در درجه اول کتاب هایی که بصورت کنکوری با سرفصل های مهم تالیف شده اند را خریداری کرده وبرای انتخاب کتاب حتما با مشاوران متخصص در این زمینه صحبت کنید.توصیه مهم بعدی ما به شما شرکت در آزمون های آزمایشی برای اطلاع از میزان آمادگی و نحوه طراحی سوالات می باشد تا با حضور در آزمون اصلی به دلیل عدم اشنایی با نحوه تست زنی و نداشتن مدیریت زمان و...  دچار سردرگمی نشوید، مطئن باشید بارعایت این دو فاکتور مهم می توانید تمام رقبای خود را پشت سر بگذارید.

توصیه های مهم کنکور ارشد وزارت بهداشت

 سخن مشاور در رابطه با روز بعد از کنکورارشد وزارت بهداشت: حتماً پاسخ خود را دفترچه سؤال خود تیک بزنید تا وقتی آن را از جلسه بیرون می‌برید بتوانید در سایت تخمین (زیر نظر سایت علوم پزشکی داتکام) رتبه، نمره خام و بالاترین درصد زده شده توسط هر درس را بین رقبای خود به‌صورت حدودی تخمین بزنید. حسن این سایت این است که با روشن شدن وضعیت شما بین شرکت‌کنندگان کنکور جاری، تقریباً می‌توانید تکلیف قبولی یا عدم قبولی خود را روشن کنید!
با توجه به‌سختی و آسانی کنکور هرسال، مقایسه درصد دروس افراد با قبول‌شدگان سال‌های قبل نشان‌دهنده قبولی یا عدم قبولی افراد نیست. شاید آزمون امسال در رشته شما، بسیار سخت بوده باشد و شما پس از اعلام کلید فکر می‌کنید در قیاس با قبولی‌های سال قبل درصد پایینی کسب کرده‌اید ولی وقتی خود را با رقبایی که امسال در کنکور شرکت کرده‌اند مقایسه می‌کنید متوجه می‌شوید که وضعیت شما آن‌چنان هم که فکر می‌کردید بد نیست. لذا هیچ فرد یا حتی نرم‌افزاری نمی‌تواند رتبه افراد را در قیاس با درصدهای سال قبل پیش‌بینی کند. سایت علوم پزشکی این مشکل را حل کرده است.

در صورت داشتن سوال در رابطه با زمان برگزاری رشته های آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 با مشاوران سنا در ارتباط باشید.

لینک مرتبط با آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت :

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت

منابع دکتری پرستاری وزارت بهداشت

سوالات متداول ارشد فیزیک پزشکی وزارت بهداشت

حد نصاب لازم برای ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت

زمان برگزاری آزمون های لغو شده وزارت بهداشت

نمونه کارنامه ارشد ایمنی شناسی 98-99

7 آزمون کشوری به دلیل کرونا لغو شد

تغییر نوع برگزاری آزمون مرحله 5 سنا از حضوری به اینترنتی

کتاب تست نمونه سوالات آزمون MHLE

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)