با توجه به تعویق زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 به دلیل وقوع سیل، زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به 27 و 28 تیرماه 98 موکول شده است، در ادامه جدول زمانبندی برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 که شامل زمان برگزاری و زمان دریافت کارت ورود به جلسه، زمان اعلام نتایج و انتخاب رشته و نتایج نهایی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. تا انتها اطلاعیه رامطالعه نمایید در صورت داشتن سوال در هریک از مراحل ثبت نام و انجام انتخاب رشته -محل و... می توانید با موسسه علوم پزشکی سنا تماس گرفته و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

 bannerfinal

جزئيات برگزاری آزمون کارشناسی ارشد زوارت بهداشت 98

داوطلبان توجه داشته باشند یک هفته قبل از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت98  کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت برای داوطلبان صادر می شود که در مدت زمان تعیین شده نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام و در صورت نیاز به ویرایش برخی از اطلاعات مانند معدل و... را ویرایش نمایند.

1- بعد از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت کارنامه اولیه برای داوطلب در نظر گرفته می شود و مجاز بودن برای انتخاب رشته محل در کارنامه اولیه اعلام می شود. 

2- هرگونه جابه جایی و انتقال در دوره کارشناسی ارشد طبق آخرین مصوبه اعلام شده ممنوع می باشد و داوطلبان برای انتقال و مهمانی باید به دانشگاه های پذیرنده مراجعه کرده و در صورت پذیرش اقدام کنند.

3- داوطلبان باید در درج اطلاعات خود نهایت دقت را داشته باشند، در صورت بروز هر گونه اشتباه در اطلاعات ثبت نامی و یا درج معدل و نوع سهمیه  و یا ناقص و ناخوانا بودن مدارک ، با داوطلب برخورد خواهد شد.

 

جدول زمانبندی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

ویژه متقاضیان آزمون ارشد وزارت بهداشت 98، در این جدول جزئیات برگزاری آزمون و زمانبندی دقیق در اختیار داوطلبان قرار داده شده است.

arshad  

 

نکات مهم برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

زدن 25 درصد درس زبان الزامی بوده و برای رتبه بندی و مجاز بودن به انتخاب رشته داوطلبان حتما باید این درصد را برای درس زبان خود کسب کنند.

همچنین طبق آخرین مصوبه شورای سنجش و پذیرش آموزش پزشکی کشور ویژه رتبه های اول فاقد رشته همنام: طبق این مصوبه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته های غیر همنام نبوده و برای این داوطلبان رتبه اول 10 درصد سهمیه استعداد درخشان در نظر گرفته خواهد شد.که در سال های آتی این قانون اعمال می شود.

ویژه داوطلبانی که دو رشته امتحانی را انتخاب کرده اند: برای این داوطلبان کارت ورود به جلسه برای هر رشته جداگانه صادر می شود که قبل از برگزاری آزمون باید کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت خود را دریافت نمایند.  بنابراین داوطلبان می توانند در دو رشته امتحانی در صورت عدم تداخل در زمان برگزاری آزمون ثبت نام خود را انجام دهند.

شرایط ثبت نام برای دانشجویان انصرافی: محرومیت یک ساله برای دانشجویان انصرافی اعمال شده است

شهر های برگزاری کننده آزمون ارشد وزارت بهدشات :  شهرهاي اراک، اردبيل، اروميه، اصفهان، اهواز، ايلام، بوشهر، بندرعباس، بيرجند، تبريز، تهران، خرم آباد، رشت، زاهدان، زنجان، ساری، سمنان، سنندج، شيراز، شهرکرد، قزوين، قم، کاشان، کرمانشاه، کرمان، گرگان، مشهد، همدان، ياسوج و يزد برگزار مي شود.

در صورت بروز مشکل و یا داشتن سوال با شماره 02166574345 تماس حاصل نمایید.

لینک مرتبط با آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت :

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت

دانلود منابع آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98-99

رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد علوم پزشکی 98-99

سهمیه استعداد درخشان ارشد وزارت بهداشت 98 : سوالات رایج

ویژه متقاضیان رشته مددکاری اجتماعی ارشد علوم پزشکی 98

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

سوالات رایج درباره آزمون زبان MHLE و کنکور ارشد وزارت بهداشت

تفاوت زبان ارشد وزارت بهداشت با آزمون MHLE

آزمون آزمایشی MHLE

مدرک MHLE برای آزمون ارشد وزارت بهداشت اجباری شد

کارشناسی ارشد پرستاری دانشگاه تهران

کتاب درسنامه آمادگی آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم 99

حذف بورس خارج دانشگاه ها از کنکور دکتری وزارت علوم

معرفی رشته اتاق عمل-آینده شغلی و بازار کار ارشد اتاق عمل

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)