دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98: متقاضیان کنکور ارشد وزارت بهداشت توجه داشته باشند، اسامی دانشگاه های پذیرنده و ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد وزارت بهداشت از 19 تیرماه بر روی سایت سازمان سنجش پزشکی کشور منتشر خواهد شد ، در حال حاضر انتخاب رشته محل تحصیل/ ویرایش انتخاب ها (تا ساعت 9 صبح روز چهارشنبه 98/5/23 فعال می باشد)، داوطلبان با مراجعه به سایت و دانلود دفترچه انتخاب رشته محل ارشد وزارت بهداشت اقدام به تکمیل فرم انتخاب رشته نمایند. بلافاصله بعد از انتشار دفترچه لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت در همین صفحه به روز رسانی خواهد شد. در ادامه به معرفی شرایط گزینش دانشجو  و افراد مجاز به انتخاب رشته و راهنمای دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت خواهیم پرداخت.

 در صورت داشتن سوال و ارتباط با دپارتمان مشاوره سنا برای انجام انتخاب رشته می توانید با شماره 02166574345 تماس گرفته و یا فرم درخواست مشاوره  را تکمیل نمایید. همچنین هر آنچه را که در رابطه با انتخاب رشته ارشد باید بدانید در این ویدیو بیان شده است. فیلم توضیحات انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت98

 

دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 98

راهنمای دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

1- مراجعه به سایت sanjeshp.ir و انتخاب فیلد کارشناسی ارشد طبق عکس زیر، در صورت آپلود دفترچه انتخاب رشته ارشد لینک دانلود بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

entekhab reshte arshad

 

راهنمای انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت:

1 – مراجعه به سایت انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98
2 – دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 و مطالعه دقیق آن
3 – استخراج رشته محل های مرتبط با رشته امتحانی و مدرک تحصیلی مقطع قبلی
4 – اولویت بندی انتخاب ها بر اساس علاقه
5 – تکمیل فرم انتخاب رشته
6 – دریافت کد رهگیری

افراد مجاز به انتخاب رشته محل ارشد وزارت بهداشت 98

براساس ضوابط مندرج در شرایط اختصاصی دفترچه راهنمای ثبت نام، جهت حفظ کیفیت پذیرش، در کلیه رشته ها حدنصاب مربوطه اعمال گردیده است. بنابراین افرادی که نمره کل آنها کمتر از حدنصاب باشد، مجاز به انتخاب رشته محل نمیباشند. باتوجه به تعداد زیاد داوطلبان و محدودیت ظرفیت پذیرش رشته ها در مجموع پذیرش عادی و مازاد، به ترتیب اولویت نمره به تعداد چند برابر ظرفیت پذیرش هر رشته، می باشد. بعبارتی ممكن است افراد به لحاظ نمره اکتسابی علی رغم کسب حدنصاب، جزء چند برابر ظرفیت پذیرش نباشند و یا ممكن است به دلیل عدم کسب حدنصاب، تعداد افراد مجاز به انتخاب رشته محل، کمتر از تعداد مذکور باشد.

روش گزينش دانشجو در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

گزینش دانشجو در هر یک از رشته ها یا مجموعه های امتحانی آزمون کارشناسی ارشد، از بین داوطلبان همان رشته امتحانی یا مجموعه امتحانی بر اساس نمره کل تراز به درصد مندرج در کارنامه، سهمیه و اولویت انتخاب رشته محل که توسط خود داوطلب تعیین شده، انجام خواهد شد. لذا داوطلب موظف است بر اساس نمره کل تراز اکتسابی، ظرفیت موجود در رشته امتحانی یا مجموعه امتحانی و ضوابط دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ) از جمله شرایط مندرج در جدول شماره 1 دفترچه مذکور( و علاقه شخصی نسبت به انتخاب رشته محل تحصیل خود اقدام نماید.

همانطور که بارها توضیح دادیم به دلیل اهمیت موضوع انتخاب رشته و چیدمان کد رشته ها بر اساس ظرفیت پذیرش دانشگاه ها و اهمیت تاثیر معدل و سهمیه ها در انتخاب رشته ارشد، پیشنهاد میکنیم قبل از انجام انتخاب رشته تمام جزئیات را در نظر بگیرید و این زمانی ممکن می شود که با اساتید و مشاوران مجرب در این زمینه در ارتباط باشید.

موسسه علوم پزشکي سنا به‌واسطه وجود برترين مشاوران اين آزمون، اين قابليت را دارد که به‌صورت اختصاصي برای هر فرد امکان انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت رابصورت  تلفنی و حضوری را انجام دهد. بسيار رخ داده است که به‌ واسطه انتخاب رشته مشاوران و اساتيد ما، فرد جایی قبول شده که تصور آن را نمی کرده است.تلفن تماس 02166574345

لینک مرتبط با کارشناسی ارشد:

زمانبندی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت

آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

 

 

دیدگاه‌ها  
0 # Sajad 1398-04-18 17:20
سلام هنوز که کنکور برگزار نشده ! انتخاب رشته چی!؟
پاسخ دادن
0 # نوشین کوهی 1398-05-22 20:25
توی متن دفترچه نوشته شده دانشگاه علوم‌پزشکی هیچ‌مسئولیتی برای ارائه خوابگاه نداره!یعنی چی آخه؟یعنی دانشگاه شیراز و اصفهان و تهران برای دانشجوهای ارشدشون خوابگاه ندارن؟؟؟
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

زمان و شرایط مصاحبه دکتری دانشگاه شاهد بقیه الله ارتش 98

دانلود رایگان سوالات دکتری علوم سلولی کاربردی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری مطالعات اعتیاد 98

دانلود رایگان سوالات دکتری زیست پزشکی و بیوشیمی بالینی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری زیست فناوری 98

دانلود رایگان سوالات دکتری علوم و صنایع غذایی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری مدیریت، سیاستگذاری و اقتصاد سلامت 98

دانلود رایگان سوالات دکتری قارچ و انگل شناسی پزشکی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری روانشناسی بالینی و نظامی 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)