به دلیل سوالات بسیار شما متقاضیان کنکور ارشد وزارت بهداشت 98 در این فیلم مراحل کامل ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 توضیح داده شده است. بعد ازمشاهده فیلم کامل راهنمای تصویری ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 در صورت داشتن سوال و یا انجام ثبت نام خود می توانید از هر کجای کشور که هستید با پر کردن   فرم ثبت نام   پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.
 

 sana telegram4

راهنمای آموزش تصویری ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

داوطلبان کنکور ارشد وزارت بهداشت دقت داشته باشند، زمان ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت از30بهمن ماه آغاز و تا 10 اسفند ماه ادامه خواهد داشت. همچنین طبق سال های گذشته معمولا یک تا دو روز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد تمدید می شود. بلافاصله بعد از تمدید ثبت نام زمان آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت اطلاعات در این صفحه به روز رسانی خواهد شد.
 
داوطلبان باید برای انجام مراحل ثبت نام خود به سایت sanjeshp.ir مراجعه و با اسکن مدارک لازم، اقدام به ثبت نام خود نمایند. تمام جزئیات مربوط به شرایط و مدارک لازم برای ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت  98  و دانلود دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 درلینک ذکر شده است. 
 
 
 
سخن مشاور با متقاضیانی که از همین الان برای آزمون ارشد وزارت بهداشت 98  می خواهند شروع کنند!
با توجه به مدت زمان باقی مانده تا کنکور ارشد ممکن است، خیلی از داوطلبان دچار نا امیدی شده و به این نتیجه برسند که دیگر فرصتی برای مطالعه و شروع باقی نمانده است.  در پاسخ به این داوطلبان باید بگوییم بسیاری از رتبه های تک رقمی سال 97-98  که از دانشحویان موسسه علوم پزشکی سنا در رشته های مختلف بوده اند در مدت 3تا 6 ماهه شروع به مطالعه کرده و با رتبه های تک رقمی و دو رقمی در رشته و دانشگاه مورد نظر خود قبول شده اند.
 
تنها نکته ای که این داوطلبان برای قبولی در رشته و دانشگاه خود به آن توجه کرده اند، داشتن هدف و برنامه ریزی درست در مدت زمان باقی مانده برای مطالعه و دومین و مهم ترین نکته تهیه کتاب های کنکوری و طبقه بندی شده برای رشته امتحانی خود بوده است.
 
چرا که در بسیاری موارد به دلیل زمانبندی نادرست و انتخاب رفرنس به عنوان منبع مطالعه داوطلبان نه تنها در مباحث کتاب غرق شده، بلکه دچار سردرگمی برای شناسایی مباحث مهم و پر تکرار در کنکور ارشد وزارت بهداشت می شوند. بنابراین پیشنهاد ما به شما رعایت دو نکته برای موفقیت در کنکور ارشد علوم پزشکی می باشد.
 
1- داشتن برنامه ریزی و زمانبندی مناسب و استاندارد برای مطالعه
2- تهیه جزوات و کتاب های کنکور و طبقه بندی شده
 
 و شرکت در آزمون های آزمایشی برای شناسایی نقاط قوت و ضعف خود و آشنایی با فضای آزمون پیشنهاد نهایی ما به شما برای رسیده به موفقیت میباشد. در این راه می توانید از راهنمایی های دپارتمان مشاوره سنا بهرمند شوید و هر سوالی که برای انجام نحوه درست برنامه ریزی نیاز دارید را از مشاوران ما بپرسید و برای اطلاع از لیست کتاب های ارشد علوم پزشکی می توانید با مراجعه به سایت sanabook.com  کلیه جزوات و کتاب های کنکور مربوط به رشته خود را دریافت نمایید.
 

 
برای اطلاع از موارد مشاوره ای و ودریافت جزئیات ثبت نام به لینک زیر مراجعه نمایید:
 
 
 
 
 
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

تمدید مجدد انتخاب رشته محل ارشد وزارت بهداشت 98 برای بار آخر

زمان و شرایط ثبت نام پردیس خودگردان رشته های پزشکی 98

میزان شهریه دانشگاه پردیس خودگردان پزشکی و علوم پزشکی 98

زمان و شرایط مصاحبه دکتری دانشگاه شاهد بقیه الله ارتش 98

دانلود رایگان سوالات دکتری علوم سلولی کاربردی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری مطالعات اعتیاد 98

دانلود رایگان سوالات دکتری زیست پزشکی و بیوشیمی بالینی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری زیست فناوری 98

دانلود رایگان سوالات دکتری علوم و صنایع غذایی 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)