arsahd olompezeshki

تمدید دوباره مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98: تمدید ثبت نام جدید و ویرایش مجدد آزمون کارشناسی ارشد 98 در روز سه شنبه 7 خرداد فعال خواهد شد. داوطلبانی که از 26 فروردین ماه 98 تا ساعت 10 صبح 31 فروردین ماه موفق به انجام ثبت نام خود در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت نشده اند در زمان تعیین شده با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند. همچنین زمان برگزاری آزمون ارشد و دکتری وزارت بهداشت 98 نیز تغییر داشته است. تا انتها اطلاعیه را مطالعه نمایید. اطلاعات در این صفحه به روز رسانی خواهد شد.

 

 sana telegram4

تغییر زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد و دکتری وزارت بهداشت 98: طبق اخبار اعلام شده بر روی سایت سازمان سنجش زمان برگزاری آزمون های وزارت بهداشت به منظور رفاه حال سیل زدگان به تعویق افتاده است. برای اطلاع از جزئیات زمان جدید برگزاری آزمون وزارت بهداشت 98 رو ی لینک آبی کلیک نمایید.

تغییر زمان برگزاری کنکور ارشد و دکتری وزارت بهداشت 98

تغییر زمان برگزاری کنکور ارشد و دکتری وزارت علوم 98

 

همانطو که در مقالات بسیاری توضیح دادیم خیلی از رقبای شما هنوز شروع به مطالعه نکرده اند و بسیار از این متقاضیانی که شروع کرده اند موفق به تهیه منابع کنکوری و طبقه بندی مناسب برای رشته امتحانی خود نشده اند و به اشتباه با تهیه رفرنس در مدت زمان باقی مانده شانس خود را برای قبولی در آزمون از دست می دهند. چرا انتخاب رفرنس در مدت زمان باقی مانده کار مناسبی نیست و چه کسانی می توانند رفرنس بخوانند؟

شما این اشتباه را نکیند :

یکی از اشتباهاتی که ممکن است داوطلبان در مدت زمان باقی مانده مرتکب شوند تهیه رفرنس به عنوان منبع مطالعه برای کنکور ارشد است، این کار نه تنها باعث تلف شدن وقت داوطلب شده ، بلکه باعث می شود تا متقاضی در مباحث دروس غرق شده و از شناسایی مطالب  پرتکرار کنکور عقب بماند. پس رفرنس به کسانی توصیه می شود که 8 تا 9 ماه قبل از ازمون شروع به مطالعه کرده و توانایی شناسایی مباحث و سرفصل های کنکوری برای هر درس را دارند .

بنابراین پیشنهاد ما به شما که تازه برای کنکور ارشد وزارت بهداشت می خواهید شروع کنید در ابتدا تهیه کتاب های کنکوری و طبقه بندی شده برای رشته ای است که قصد شرکت در آن را دارید و دقت داشته باشید تهیه منبع مناسب از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه کنید که با مراجعه به سایت sanabook.com می توانید آخرین آپدیت جزوات و کتاب کنکوری رشته های ارشد علوم پزشکی را دریافت نمایید.

در محله ی بعدی داشتن برنامه و زمانبدی مناسب برای مطالعه می باشد که می توانید برای داشتن برنامه ریزی درست با دپارتمان مشاوره سنا در ارتباط بوده و از راهنمایی های مشاوران سنا برای مطالعه هدفمند استفاده کنید.

لینک مرتبط با ازمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 :

دانلود دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت 98-99

آموزش تصویری ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

شرایط استفاده از سهمیه در آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

آزمون استخدامی علوم پزشکی کشور برای استخدام 10 هزار نیرو

مدارک لازم ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری وزارت بهداشت 98

10 نکته مهم اصلاحیه استخدامی هیات علمی در سال 98

مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

ماجرای تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

تاریخ دقیق اعلام نتایج آزمون ارشد و دکتری وزارت بهداشت 98

رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد سم شناسی 98

شرایط ثبت نام اتباع خارجی در کنکور سراسری

شهریه دانشجویان پزشكی انتقالی از خارج سال 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)