در خصوص درخواست جابجایی یا بازگشت به محل پذیرش مرحله قبلی پذیرفتهشدگان مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سال 98 : با سپاس به درگاه خداوند متعال و با سلام و درود به پیشگاه حضرت بقیه ا...(عج)، بدينوسیله به اطلاع  کلیه پذيرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال تحصیلی 98-99 می رساند.  طبق بند2 اطلاعیه شماره 28 این مرکز ، پذیرش مرحله نخست پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت لغو شده و به ھیچ وجه و به ھیچ دلیلی قابل بازگشت نمیباشد. و مطابق ضوابط مندرج در دفترچه راھنمای ثبت نام افرادی که در آزمون سال 98 دورهھای رایگان پذیرفته شده و ثبت نام ننمایند یا انصراف دھند مجاز به شرکت در آزمون سال 99 نمیباشند، بنابراین افرادی که در مرحله تکمیل ظرفیت در دوره- ھای عادی (رایگان) پذیرفته میشوند، درصورت عدم ثبت نام یا عدم مراجعه به دانشگاه یا انصراف از تحصیل مشمول محرومیت یکساله خواھند بود.

 bannerfinal

زمان دقیق ثبت نام و برگزار کنکور ارشد وزارت بهداشت 99

متقاضیان شرکت در آزمون ارشد وزارت بهداشت توجه داشته باشند طبق سال های اخیر زمان ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت در دی ماه می باشد و زمان برگزاری کنکور ارشد علوم پزشکی در خرداد ماه بوده و داوطلبان در زمان های اعلام شده باید نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند. سوالی که برای اغلب متقاضیان کنکور ارشد علوم پزشکی ایجاد می شود اطلاع از بهترین منابع انتخابی برای رشته ای که قصد شرکت در آن را دارند و از دیگر مواردی که شما داوطلبان از مشاوران ما می پرسید نحوه مطالعه ، ظرفیت پذیرش دانشگاه در رشته ای که می خواهید و نمونه کارنامه های داوطلبین سال قبل و.... میباشد برای دریافت سوالات خود به صفحه اصلی سایت sanapezeshki.com مراجعه نمایید و با انتخاب رشته ی مورد نظر خود در صفحه ی اصلی هر آنچه را که در رابطه با ظرفیت پذیرش،درصد لازم برای قبولی و .. دریافت نمایید و در صورت داشتن سوال از هر کجای کشور می توانید از طریق تماس با شماره 02166574345 پاسخ سوالات خود را از مشاوران ما دریافت نمایید.

ترتیبی که مشاور سنا برای آزمون ارشد وزارت بهداشت به شما پیشنهاد می دهد به شرح زیرمی باشد:

 دانلود رایگان سوالات آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

منابع مفید برای آزمون وزارت بهداشت کدامند ؟

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

تمدید مهلت ثبت نام آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران 98

سوالات رایج درباره آزمون زبان MHLE و کنکور ارشد وزارت بهداشت

تفاوت زبان ارشد وزارت بهداشت با آزمون MHLE

مدرک MHLE برای آزمون ارشد وزارت بهداشت اجباری شد

کارشناسی ارشد پرستاری دانشگاه تهران

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم 99

حذف بورس خارج دانشگاه ها از کنکور دکتری وزارت علوم

معرفی رشته اتاق عمل-آینده شغلی و بازار کار ارشد اتاق عمل

آخرین رتبه قبولی ارشد اتاق عمل 98-99

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)