karshenasi arshad

 

زمان برگزاری آزمون ارشد و دکتری وزارت بهداشت 98 تغییر کرده است. بر اساس اخبار اعلام شده زمان برگزاری کنکور ارشد و دکتری وزارت بهداشت 98 تغییر کرده است.  طبق اولین نشست شورای مدیران حوزه معاونت آموزشی وزارت بهداشت در سال 98 و به دلیل شرایط پیش آمده برای برخی از هموطنان در اثر سیل وزیر محترم بهداشت اعلام کرد،  زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 و زمان برگزاری دکتری وزارت بهداشت 98 و آزمون زبان mhle تغییر کرده در ادامه زمان دقیق برگزاری آزمون های معرفی شده را در اختیار شما قرار خواهیم داد. 

مژده برای کسانی که می خواهند از همین الان برای آزمون ارشد و دکتری وزارت بهداشت شرکت کنند. تا انتها با ما همراه باشید.

زمان جدید برگزاری آزمون کارشناسی ارشد و دکتری وزارت بهداشت 98

 زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 از 30 و 31 خرداد ماه تغییر زمان داشته و به 27 و 28 تیر ماه موکول شده است و زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 از 12 و 13 اردیبهشت ماه به 30 و 31 خرداد ماه تغییر زمان داده است. همچنین زمان برگزاری آزمون زبان  mhle وزارت بهداشت 98 به 12 اردیبهشت ماه منتقل شده است.

همانطور که در ابتدا اعلام کردیم بلافاصله بعد از اعلام شرایط جدید اخبار جدید مربوط به مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور در این صفحه به روز رسانی خواهد شد.

 bannerfinal

مژده برای کسانی که  می خواهند از همین الان به دلیل تاخیر زمان برگزاری آزمون ارشد و دکتری وزارت بهداشت و آزمون زبان mhle شروع به مطالعه نمایند.

با توجه به افزایش زمان باقی مانده تا کنکور ارشد و دکتری وزارت بهداشت آن دسته از داوطلبانی که ممکن است بنا به هر دلیل نداشتن وقت کافی، شاغل بودن و یا عدم دسترسی به منابع درست برای آزمون، هنوز شروع به مطالعه نکرده اند، در این فکر باشند که از همین الان شروع به مطالعه نمایند، اما باز هم با توجه به زمان باقی مانده شاید این ناامیدی برایشان ایجاد شود که با توجه به حجم منابع و رفرنس برای رشته ای که قصد شرکت در آن را دارند حتی اگر از همین الان هم شروع کنند، نمی توانند به مطالعه همه دروس بپردازند.

در پاسخ به این دوستان از همین ابتدا باید بگوییم هنوز فرصت باقیست و شما زمان برای مطالعه دارید به شرطی که با جزوات و منابع درست و با برنامه ریزی درست شروع به مطالعه نمایید. به طور کلی داوطلبان به سه دسته تقسیم می شوند.

 

1- کسانی که در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شرکت کرده اند، اما هیچ منبعی را مطالعه نکرده  و بر اساس خوانده های قبلی قصد شرکت در آزمون ارشد را داشته و با توجه به افزایش یک ماهه به زمان آزمون ترقیب به مطالعه بیشتر شده اند.

پاسخ مشاور سنا: تهیه رفرنس در زمان باقی مانده برای شما دوستانی که هنوز شروع نکرده اید کار چندان مناسبی نیست. چرا که با توجه به حجم زیاد منابع برای هر رشته،  تنها باعث سردرگم شدن شما در یادگیری مباحث می شود، پس پیشنهاد ما به شما عزیزان تهیه کتاب های کم حجم، طبه بندی شده مثل کتاب های نمودار نامه می باشد، این کتاب ها بصورت الگوریتمی بوده که تمام مباحث را بصورت روان و در عین حال خلاصه در اختیار شما قرار خواهد داد.

مرحله  بعدی که شما داوطلبان باید به آن توجه داشته باشید، تهیه کتاب هایی با سوالات تالیفی می باشد،  کتاب های دارای مجموعه سوالات تالیفی به همراه پاسخ تشریحی ،که بر اساس مباحث مهم هر فصل در هر رشته تهیه شده است، که پیشنهاد ما به شما تهیه کتاب های تاس می باشد، شما بامطالعه این کتاب ها می توانید یک دید کلی به مباحث و قسمت های مهم در هر درس داشته باشید.

قدم بعدی پیشنهاد ما به شما تهیه مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد سال های گذشته همراه با پاسخ تشریحی می باشد که با مراجعه به کتاب های جعبه سیاه و گنجینه ها می توانید از کلیه سوالات 10 تا 20 ساله آزمون ارشد وزارت بهداشت برای رشته های علوم پزشکی مطلع شوید. پس در نهایت شما عزیزان باید کتاب های کنکوری که مناسب جمع بندی بوده را تهیه و مطالعه نمایید.

2- دسته دوم کسانی هستند که تا حدودی به مطالب اشراف داشته اند و اکنون در زمان باقی مانده می خواهند با مطالعه بیشتر قبولی خود را در آزمون دو چندان کنند.

پاسخ مشاور سنا:  به این داوطلبان هم طبق توضیحات بالا تهیه کتاب های جمع بندی مانند کتاب های جعبه سیاه و گنجینه سوالات  پیشنهاد می شود و در نهایت شرکت در آزمون های آزمایشی برای شناسایی نقاط قوت و ضعف خود و برطرف کردن آن برای کسب رتبه بهتر در آزمون ارشد و یا دکتری وزارت بهداشت 98 می باشد.

3- دسته سوم کسانی هستند که منابع را به طور کامل مطالعه کرده اند و اکنون در زمان باقی مانده می خواهند مرور بر مباحث داشته باشند.

پاسخ مشاور سنا: پیشنهاد ما در نهایت به این دوستان شرکت در آزمون های آزمایشی جامع و تهیه مطالعه کتاب های صفر تا صد و یا نمودارنامه ها و در نهایت مطالعه کتاب های جعبه سیاه و گنجینه سوالات می باشد، تا با تمام سوالات احتمالی و پرتکرار در رشته خود با خبر شوند.

سخن آخر:

در نهایت آنچه که به طور کلی برای هر سه گروه شما عزیزان بر اساس توضیحات بالا می توان به طور حتمی پیشنهاد داد، در درجه اول تهیه جزوات و کتاب های طبقه بندی شده بر اساس مباحث کنکور در هر رشته و هر مقطع مانند کتاب های صفر تا صد و نمودار نامه و در نهایت تهیه کتاب های تست جعبه سیاه که شامل سوالات آزمون ارشد وزارت بهداشت و کتاب های تاس که شامل سوالات تالیفی بود و شرکت در آزمون های جامع آزمایشی می باشد.

در صورت داشتن سوال و تهیه کتاب می توانید با شماره 02166574345 تماس گرفته و یا به سایت sanabook.com مراجعه نمایید.

 

 

 لینک مرتبط با آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98:

دانلود منابع آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98-99

رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد علوم پزشکی 98

 

 

 

دیدگاه‌ها  
+1 # A 1398-01-20 10:30
باسلام
آیا سهمیه سیل زدگان برای کنکور ۹۸ شامل شرکت کنندگان کنکور ارشد وزارت بهداشت نیز می شود یا خیر؟
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

زمان قطعی شدن مدرک زبان کنکور ارشد وزارت بهداشت 99

مکالمه تلفنی با وزارت بهداشت درمورد MHLE کنکور ارشد پزشکی

تمدید مهلت ثبت نام آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران 98

سوالات رایج درباره آزمون زبان MHLE و کنکور ارشد وزارت بهداشت

تفاوت زبان ارشد وزارت بهداشت با آزمون MHLE

مدرک MHLE برای آزمون ارشد وزارت بهداشت اجباری شد

کارشناسی ارشد پرستاری دانشگاه تهران

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم 99

حذف بورس خارج دانشگاه ها از کنکور دکتری وزارت علوم

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)