olom pezeshki

آغاز ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان علوم پزشکی خرداد 98 : سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی جهت نیمسال اول 98-99 از یکشنبه 15 اردیبهشت فعال می‌شود. نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی برای نیمسال اول ۹۹-۹۸ بر اساس سامانه نقل و انتقال انجام می‌شود و ثبت درخواست، رسیدگی و پاسخگویی به تقاضاهای انتقال و میهمانی دانشجویان تنها در بازه زمانی مشخص شده انجام می‌گیرد و دانشجویان متقاضی تنها در صورت ثبت تقاضا در سامانه می‌توانند درخواست نقل و انتقال و مهمانی خود را پیگیری کنند.

زمان بارگزاری مدارک و ثبت درخواست نقل و انتقال دانشجویان علوم پزشکی 98

ویژه دانشجویانی که قصد ثبت نام در نقل و انتقال دانشگاه های علوم پزشکی را دارند، طبق اخبار اعلام شده زمان بارگزاری مدارک برای ثبت  نقل و انتقال دانشجویان علوم پزشکی از 15 اردیبهشت ماه آغاز و تا 15 خرداد ماه ادامه خواهد داشت و داوطلبان با مراجعه به سایت ثبت درخواست نقل و انتقالات می توانند نسبت به درخواست خود اقدامات لازم را انجام دهند. از 16 خرداد ماه تا 26 خرداد ماه زمان بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مبدا و ویرایش توسط دانشجو می باشد.

 sana telegram

زمان برسی مدارک و اعلام نقص درخواست نقل و انتقالات دانشجویان علوم پزشکی

همچنین مهلت اتمام فرصت ویرایش دانشجویان و رسیدگی و اعلام نتیجه توسط دانشگاه مبداء از 27 خرداد تا 27 تیرماه خواهد بود و زمان برسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مقصد و ویرایش توسط دانشجو از 28 تیرماه تا 7 مرداد 98 می باشد.

 

naghlo enteghalat

متقاضیان رشته ای ارشد و دکتری علوم پزشکی جهت شرکت در کنکور وزارت بهداشت برای تهیه منابع و رفرنس ها و شرکت در آزمون های آزمایشی می توانید با شماره 02166574345 تماس حاصل نمایید.

 

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت 98-99

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

افزایش ظرفیت پذیرش دکتری پژوهشی در گروه علوم پزشکی

آینده شغلی و بازار کار رشته روانشناسی بالینی وزارت بهداشت

انتشار کارنامه نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت علوم 98

آغاز ثبت نام آزمون EPT خرداد 98

فراخوان ثبت نام دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی 98

آخرین مهلت ثبت نام و تغییرات کنکور ارشد وزارت بهداشت 98

بازار کار و آینده شغلی رشته مامایی

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون زبان msrt اردیبهشت 98

اضافه شدن رشته رباتیک پزشکی در دانشگاه آزاد

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)