olom pezeshki

آغاز ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان علوم پزشکی خرداد 98 : سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی جهت نیمسال اول 98-99 از یکشنبه 15 اردیبهشت فعال می‌شود. نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی برای نیمسال اول ۹۹-۹۸ بر اساس سامانه نقل و انتقال انجام می‌شود و ثبت درخواست، رسیدگی و پاسخگویی به تقاضاهای انتقال و میهمانی دانشجویان تنها در بازه زمانی مشخص شده انجام می‌گیرد و دانشجویان متقاضی تنها در صورت ثبت تقاضا در سامانه می‌توانند درخواست نقل و انتقال و مهمانی خود را پیگیری کنند.

زمان بارگزاری مدارک و ثبت درخواست نقل و انتقال دانشجویان علوم پزشکی 98

ویژه دانشجویانی که قصد ثبت نام در نقل و انتقال دانشگاه های علوم پزشکی را دارند، طبق اخبار اعلام شده زمان بارگزاری مدارک برای ثبت  نقل و انتقال دانشجویان علوم پزشکی از 15 اردیبهشت ماه آغاز و تا 15 خرداد ماه ادامه خواهد داشت و داوطلبان با مراجعه به سایت ثبت درخواست نقل و انتقالات می توانند نسبت به درخواست خود اقدامات لازم را انجام دهند. از 16 خرداد ماه تا 26 خرداد ماه زمان بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مبدا و ویرایش توسط دانشجو می باشد.

 telegrambanner

زمان برسی مدارک و اعلام نقص درخواست نقل و انتقالات دانشجویان علوم پزشکی

همچنین مهلت اتمام فرصت ویرایش دانشجویان و رسیدگی و اعلام نتیجه توسط دانشگاه مبداء از 27 خرداد تا 27 تیرماه خواهد بود و زمان برسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مقصد و ویرایش توسط دانشجو از 28 تیرماه تا 7 مرداد 98 می باشد.

naghlo enteghalat

متقاضیان رشته ای ارشد و دکتری علوم پزشکی جهت شرکت در کنکور وزارت بهداشت برای تهیه منابع و رفرنس ها و شرکت در آزمون های آزمایشی می توانید با شماره 02166574345 تماس حاصل نمایید.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد انفورماتیک پزشکی 99-1400

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد علوم آزمایشگاهی 3

پذیرش پزشکی (MD) از دکتری تخصصی علوم پزشکی (PhD)

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد ایمنی شناسی 99-1400

دانشگاه و ظرفیت پذیرش ارشد ژنتیک پزشکی 99-1400

اعتراض دانشجویان علوم پایه به تبعیض در اعطای شماره نظام پزشکی

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد آموزش بهداشت 99-1400

اعلام فرآیندهای آموزشی علوم پزشکی در ترم جاری

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد مهندسی پزشکی بیوالکتریک 99-1400

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)