با توجه به اینکه انتخاب رشته ارشد علوم پزشکی از 27 مرداد ماه آغاز شده و تا سه شنبه 30 مرداد ماه ادامه خواهد داشت، داوطلبانی که متقاضی استفاده از سهمیه استعداد درخشان ارشد وزارت بهداشت 97 هستند، توجه داشته باشند آخرین مهلت انتخاب رشته استعداد درخشان ارشد وزارت بهداشت 97 امروز 30مرداد ماه تا ساعت 16می باشد و داوطلبان باید اقدامات لازم برای انتخاب رشته را انجام دهند.

 entekhab reshte sahmie arshad pezeshki

 

راهنمای انتخاب رشته استعداد درخشان ارشد علوم پزشکی 97

داوطلبان استعداد درخشانی که در آزمون شرکت کرده‌اند باید هر دو فرم انتخاب رشته محل الف-مخصوص کلیه داوطلبان و ب- مخصوص متقاضیان استعداد درخشان بدون آزمون را تکمیل نمایند. همچنین متقاضیانی که قصد استفاده از سهمیه استعداد درخشان ارشد علوم پزشکی 97 را دارند، باید همزمان با سایر داوطلبان اقدام به انتخاب رشته ارشد علوم پزشکی نمایند. 

داوطلبانی که در آزمون ارشد وزارت بهداشت ثبت نام نکرده اند و در آزمون حضور نداشتند اما از طریق دانشگاه معرفی شده اند و کد پیگیری ثبت نام ندارند، باید در زمان مشخص شده با وارد کردن کد ملی وارد سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی شده و درخواست کد رهگیری نمایند، کد رهگیری صادره به شماره تلفن همراه داوطلب که در سامانه توسط دانشگاه درج شده پیامک خواهد شد و با این کد رهگیری می‌توانند انتخاب رشته محل را انجام دهند و نتیجه تایید یا عدم تایید سهمیه را مشاهده نمایند.

 

اعلام نتایج انتخاب رشته استعداد درخشان با آزمون و بدون آزمون ارشد وزارت بهداشت97-98

 

بعد از انجام تمام مراحل برای انتخاب رشته استعداد های درخشان بدون آزمون و با آزمون وزارت بهداشت 97، تایید یا عدم تایید متقاضیان استعداد درخشان با آزمون و بدون آزمون، حداکثر تا هفته اول شهریور از طریق سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام می‌شود.

بعد از قبولی و اعلام اسامی پذیرفته شدگان ارشد علوم پزشکی 97 هرگونه تغییر رشته و یا جابجایی در مقاطع تحصیلات تکمیلی ممنوع می باشد وکلیه متقاضیان استفاده از سهمیه استعداد درخشان (با آزمون و بدون آزمون) ، برای شرایط عادی در سهمیه آزاد نیز همانند سایر داوطلبان عادی مورد سنجش واقع می‌شوند.

 

 

 

لینک مرتبط، جهت دریافت اطلاعات روی لینک کلیک نمایید.

افزایش ظرفیت پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

آغاز ویرایش سهمیه استعداد درخشان ارشد وزارت بهداشت

ضوابط مربوط به سهمیه استعداد درخشان ارشد وزارت بهداشت 97

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

مدارک لازم ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری وزارت بهداشت 98

مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

ماجرای تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

تاریخ دقیق اعلام نتایج آزمون ارشد و دکتری وزارت بهداشت 98

رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد سم شناسی 98

پذیرش رشته های بدون کنکور علوم پزشکی دانشگاه آزاد

مقررات امتحانات دانشنامه تخصصی وزارت بهداشت

آغاز ثبت نام شفاهی دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی وزارت بهداشت98

فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت در سال 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)