زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 98 چه زمانی است؟ کاربران سایت سنا پزشکی با پرسش مکرر خود از ما در باره ی دفترچه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و زمان ثبت نام ارشد پزشکی ۹۸ ما را بر آن داشتند که بطور دقیق و مطمئن خیال آنها را از بابت تاریخ دقیق کنکور ارشد علوم پزشکی 98-99 راحت کنیم.

توصیه می کنیم روزهای بعدی این بخش از سایت سناپزشکی یعنی زمان ثبت نام و برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت را دائما چک کنید تا بروزترین و دقیق ترین تاریخ برای شما قابل دسترسی باشد. قطعا سایت موسسه علوم پزشکی سنا بلافاصله بعد از صدور اطلاعیه ها و زمانبندی های مرکز سنجش پزشکی، مطالب خود را بروز خود کرد. این در حالی است که بسیاری از سایت ها تغییرات زمانبندی این آزمون و سایر آزمون های علوم پزشکی را اطلاعرسانی نمی کنند!

 

تاریخ و زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 98

 30 بهمن تا 10 اسفند  زمان ثبت نام
 30و31 خرداد 98 زمان برگزاری

شرایط آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

هر ساله مرکز سنجش پزشکی وزارت بهداشت شرایط و مدارک لازم برای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی را در قالب یک دفترچه راهنما در ایام ثبت نام برای آزمون اعلام می کند. جهت دسترسی به این دفترچه بر روی مدارک و شرایط کنکور ارشد وزارت بهداشت مراجعه فرمایید.

 

مشاوره رایگان آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی

اگر برای شروع دچار سردرگمی هستید و نمی دانید از کجا شروع کنید و یا اینکه منابع مناسب برای این آزمون را هنوز پیدا نکرده اید، آن را با مشاوران ما در موسسه در میان بگذارید. سال هاست کار ما همین بوده و هست. چه بسیار افرادی بوده اند که دقیقا مثل شما از حالا شروع کردند و با راهنمایی ها و خدمات ما به قله افتخار برای خود و خانواده خود رسیدند. جهت مشاوره ثبت نام کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.

دیدگاه‌ها  
0 # سحر پارسای 1397-11-14 20:26
متقاضی ارشد آموزش بهداشت
پاسخ دادن
0 # mahla ebrahimi 1398-06-04 15:32
با سلام وقت بخیر.من کارشناسی مهندسی شیمی دارم.میخواستم بدونم برای ارشد چه رشته اس از وزارت بهداشت میتونم بخونم .زنده باشید ممنون از وقتی که میزارید.
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

رشته های مجاز ارشد اقتصاد بهداشت

رشته های مجاز ارشد مهندسی پزشکی 99-1400

جدول زمانبندی ارشد وزارت بهداشت 99-1400

کارنامه ارشد علوم آزمایشگاهی 3

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد اپیدمیولوژی و سلامت ترافیک 99-1400

زمان اعلام نتایج آزمون های وزارت بهداشت و وزارت علوم 99-1400

نمونه کارنامه ارشد مامایی وزارت بهداشت 98-99

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد نانوتکنولوژی پزشکی 99-1400

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد انفورماتیک پزشکی 99-1400

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)