زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 98 چه زمانی است؟ کاربران سایت سنا پزشکی با پرسش مکرر خود از ما در باره ی دفترچه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و زمان ثبت نام ارشد پزشکی ۹۸ ما را بر آن داشتند که بطور دقیق و مطمئن خیال آنها را از بابت تاریخ دقیق کنکور ارشد علوم پزشکی 98-99 راحت کنیم.

توصیه می کنیم روزهای بعدی این بخش از سایت سناپزشکی یعنی زمان ثبت نام و برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت را دائما چک کنید تا بروزترین و دقیق ترین تاریخ برای شما قابل دسترسی باشد. قطعا سایت موسسه علوم پزشکی سنا بلافاصله بعد از صدور اطلاعیه ها و زمانبندی های مرکز سنجش پزشکی، مطالب خود را بروز خود کرد. این در حالی است که بسیاری از سایت ها تغییرات زمانبندی این آزمون و سایر آزمون های علوم پزشکی را اطلاعرسانی نمی کنند!

 

تاریخ و زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 98

 30 بهمن تا 10 اسفند  زمان ثبت نام
 30و31 خرداد 98 زمان برگزاری

شرایط آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

هر ساله مرکز سنجش پزشکی وزارت بهداشت شرایط و مدارک لازم برای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی را در قالب یک دفترچه راهنما در ایام ثبت نام برای آزمون اعلام می کند. جهت دسترسی به این دفترچه بر روی مدارک و شرایط کنکور ارشد وزارت بهداشت مراجعه فرمایید.

 

مشاوره رایگان آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی

اگر برای شروع دچار سردرگمی هستید و نمی دانید از کجا شروع کنید و یا اینکه منابع مناسب برای این آزمون را هنوز پیدا نکرده اید، آن را با مشاوران ما در موسسه در میان بگذارید. سال هاست کار ما همین بوده و هست. چه بسیار افرادی بوده اند که دقیقا مثل شما از حالا شروع کردند و با راهنمایی ها و خدمات ما به قله افتخار برای خود و خانواده خود رسیدند. جهت مشاوره ثبت نام کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.

دیدگاه‌ها  
0 # سحر پارسای 1397-11-14 20:26
متقاضی ارشد آموزش بهداشت
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت علوم 98

اعلام نتایج اولیه و انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت علوم 98

تمدید مهلت ثبت نام آزمون زبان MSRT اردیبهشت 98

تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

تغییر زمان برگزاری کنکور ارشد و دکتری وزارت علوم 98

تغییر زمان برگزاری کنکور ارشد و دکتری وزارت بهداشت 98

مهلت ثبت نام آزمون زبان mhle وزارت بهداشت 98

تغییر زمان برگزاری آزمون غربالگری المپیاد دانشجویان علوم پزشکی

تغییر زمان برگزاری کنکور ارشد وزارت بهداشت و وزارت علوم 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)