زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 98 چه زمانی است؟ کاربران سایت سنا پزشکی با پرسش مکرر خود از ما در باره ی دفترچه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و زمان ثبت نام ارشد پزشکی ۹۸ ما را بر آن داشتند که بطور دقیق و مطمئن خیال آنها را از بابت تاریخ دقیق کنکور ارشد علوم پزشکی 98-99 راحت کنیم.

توصیه می کنیم روزهای بعدی این بخش از سایت سناپزشکی یعنی زمان ثبت نام و برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت را دائما چک کنید تا بروزترین و دقیق ترین تاریخ برای شما قابل دسترسی باشد. قطعا سایت موسسه علوم پزشکی سنا بلافاصله بعد از صدور اطلاعیه ها و زمانبندی های مرکز سنجش پزشکی، مطالب خود را بروز خود کرد. این در حالی است که بسیاری از سایت ها تغییرات زمانبندی این آزمون و سایر آزمون های علوم پزشکی را اطلاعرسانی نمی کنند!

 

تاریخ و زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 98

 30 بهمن تا 10 اسفند  زمان ثبت نام
 30و31 خرداد 98 زمان برگزاری

شرایط آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

هر ساله مرکز سنجش پزشکی وزارت بهداشت شرایط و مدارک لازم برای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی را در قالب یک دفترچه راهنما در ایام ثبت نام برای آزمون اعلام می کند. جهت دسترسی به این دفترچه بر روی مدارک و شرایط کنکور ارشد وزارت بهداشت مراجعه فرمایید.

 

مشاوره رایگان آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی

اگر برای شروع دچار سردرگمی هستید و نمی دانید از کجا شروع کنید و یا اینکه منابع مناسب برای این آزمون را هنوز پیدا نکرده اید، آن را با مشاوران ما در موسسه در میان بگذارید. سال هاست کار ما همین بوده و هست. چه بسیار افرادی بوده اند که دقیقا مثل شما از حالا شروع کردند و با راهنمایی ها و خدمات ما به قله افتخار برای خود و خانواده خود رسیدند. جهت مشاوره ثبت نام کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.

دیدگاه‌ها  
0 # سحر پارسای 1397-11-14 20:26
متقاضی ارشد آموزش بهداشت
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دانلود رایگان سوالات دکتری مطالعات اعتیاد 98

دانلود رایگان سوالات دکتری زیست پزشکی و بیوشیمی بالینی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری زیست فناوری 98

دانلود رایگان سوالات دکتری علوم و صنایع غذایی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری مدیریت، سیاستگذاری و اقتصاد سلامت 98

دانلود رایگان سوالات دکتری قارچ و انگل شناسی پزشکی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری روانشناسی بالینی و نظامی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری بهداشت باروری و مامایی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری باکتری شناسی و توکسین های میکروبی 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)