یکی از مهم ترین مواردی که متقاضیان شرکت در آزمون ارشد فیزیک پزشکی وزارت بهداشت این روزها به دنبال آن هستند، اطلاع از درصد های لازم برای قبولی در آزمون فیزیک پزشکی و مشاهده نمونه کارنامه ارشد فیزیک پزشکی سال های گذشته می باشد. چرا که با مشاهده این نمونه کارنامه ها می توانند تا حدودی از درصد های لازم برای قبولی در دانشگاه دلخواه خود مطلع شوند. بنابراین در صورتی که متقاضی شرکت در آزمون ارشد فیزیک پزشکی در سال 98 هستید، توجه  داشته باشید در ادامه نمونه کارنامه قبولی ارشد فیزیک پزشکی 98 و درصد های لازم برای قبولی در آزمون ارشد فیزیک پزشکی 98 و آخرین رتبه لازم برای قبولی در این آزمون در ادامه در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

مشاهده نمونه کارنامه ها به آگاهی شما از میزان درصد لازم برای قبولی در آزمون ارشد فیزیک پزشکی کمک بسیاری خواهد کرد. موردی که شما داوطلبان باید به آن دقت کنید، اطلاع از میزان آمادگی خود و درصدی که در هر درس می زنید می باشدو این زمانی ممکن می شود که در آزمون های آزمایشی در رشته خود شرکت کنید تا در سنجش وسیع تر در سطح کشور از تراز و درصدی که در هر درس کسب می کنید مطلع شوید، بنابراین شرکت در آزمون های آزمایشی نه تنها به میزان آمادگی شما برای آزمون ارشد کمک خواهد کرد، بلکه با داشتن نمونه سوالات به همراه پاسخ تشریحی می توانید طیف گسترده ای از سوالات را داشته باشید. برای اطلاع از جزئیات ثبت نام با شماره 02166574345 تماس بگیرید.

 bannerfinal

 

نمونه کارنامه های ارشد فیزیک سال 97-98

این جدول شامل نمونه کارنامه ارشد فیزیک پزشکی سال 97 می باشد که از خدمات موسسه علوم پزشکی سنا استفاده کرده اند. با مشاهده درصد ها  دید کلی برای کسب درصد در هر درس برای گرایش مختلف ارشد فیزک پزشکی به شما متقاضیان ارائه می شود، به دلیل تصور اشتباه برخی از متقاضیان، در رابطه با کسب درصد بالا در دروس با ضرایب بالا باید بگوییم، آنچه که شما باید به آن اهمیت دهید زدن حداقل میانگین 40 به بالا برای تمامی دروس ارشدفیزیک، برای کسب تراز خوب در آزمون ارشد وزارت بهداشت می باشد. زدن درصد بالا در آزمون زمانی میسر می شود که از منابع درست کنکوری استفاده کرده باشید برای تهیه جزوات و منابع کنکور و طبقه بندی شده می توانید از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا از این رفرنس ها مطلع شوید. جهت دریافت کارنامه های سال 96-97 به لینک زیر مراجعه کنید.نمونه کارنامه های آزمون ارشد فیزیک پزشکی 97-96

 

karname arshad fizik pezeshki

 

 

چند نفر در آزمون ارشد فیزیک پزشکی شرکت خواهد کرد و تا چه رتبه ای موفق به قبولی در آزمون ارشد وزارت بهداشت خواهند شد؟

همانطور که در مقاله ظرفیت پذیرش ارشد فیزیک پزشکی توضیح دادیم تعداد شرکت کنندگان آزمون ارشد فیزیک پزشکی بین 1500 تا 2000 نفر است و حدود 500 تا 700 نفر از این داوطلبان جز رقبای اصلی شما می باشند و با توجه به ظرفیت سال 97 که برای ارشد فیزیک پزشکی در دانشگاه دولتی 65 نفر و شهریه پرداز 10 نفر بوده باید به داوطلبان بگوییم در صورت انتخاب درست تا رتبه 100 با سهمیه آزاد و تا رتبه 130 با سهمیه رزمندگان 25% و 5% در صورت انتخاب درست می توانند، در دانشگاه دلخواه خود قبول شوند. پس مهم ترین موضوع که شما باید به آن توجه کنید انتخاب رشته درست و اصولی با اطلاع از ظرفیت پذیرش می باشد.

ترتیبی که مشاور سنا برای قبولی در آزمون ارشد فیزیک پزشکی به شما پیشنهاد میکند به شرح زیر می باشد:

منابع آزمون کارشناسی ارشد مجموعه فیزیک پزشکی

آزمون کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی 97-98

رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد فیزیک پزشکی 98-99

 

 

دیدگاه‌ها  
0 # سمیراخلیفه 1398-01-11 20:16
خب اینکه شما میگید تداقل درصد ها ۴۰ باشه،ایک درصدایی ک خودتون گذاشتید ک با کمتر ۴۰ هم قبول شدن.نه؟!
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-01-30 17:50
سلام. قانونی هست که برای سال تحصیلی 97-98 تصویب شده. دانشگاه هایی که ستاره دارند از سهمیه استفاده کرده اند. و در همیه این موارد ظرفیت پذیرش و به پرمتقاضی بودن رشته هم باید توجه کرد. زدن میانگین بالا شانس قبولی شما را در دانشگاه روزانه دولتی افزایش می دهد.
پاسخ دادن
+1 # سارینا 1398-04-04 15:59
اینایی که دو تا ستاره دارن سهمیه جانبازی و اینا داشتن؟
پاسخ دادن
0 # سارینا 1398-04-07 15:31
سلام ،‌کسانیکه اسم هاشون اینجاست ینی از موسسه سنا استفاده کردن؟
+ چرا بعضیا ستاره دارن؟
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

سوالات رایج درباره آزمون زبان MHLE و کنکور ارشد وزارت بهداشت

تفاوت زبان ارشد وزارت بهداشت با آزمون MHLE

مدرک MHLE برای آزمون ارشد وزارت بهداشت اجباری شد

راههای پیشگیری از تخلف در انتقال دانشجوی پزشکی به داخل

کارشناسی ارشد پرستاری دانشگاه تهران

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم 99

معرفی رشته اتاق عمل-آینده شغلی و بازار کار ارشد اتاق عمل

آخرین رتبه قبولی ارشد اتاق عمل 98-99

رشته هایی که با کارشناسی پرستاری میتوان آزمون ارشد شرکت کرد

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)