در صورتی که متقاضی شرکت در آزمون ارشد فیزیک پزشکی در سال 98 هستید، توجه داشته داشته باشید در ادامه نمونه کارنامه قبولی ارشد فیزیک پزشکی 98 و درصد های لازم برای قبولی در آزمون ارشد فیزیک پزشکی 98 و آخرین رتبه لازم برای قبولی در این آزمون ذکر شده است .

در صورت داشت سوال در رابطه با آزمون ارشد فیزیک پزشکی می توانید از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا هر آنچه را که برای قبولی در آزمون نیاز دارید دریافت نمایید.

نمونه کارنامه های ارشد فیزیک سال 97-98

این جدول شامل نمونه کارنامه ارشد فیزیک پزشکی سال 97 می باشد که از خدمات موسسه علوم پزشکی سنا استفاده کرده اند. با مشاهده درصد ها  دید کلی برای کسب درصد در هر درس برای گرایش مختلف ارشد فیزک پزشکی به شما متقاضیان ارائه می شود، به دلیل تصور اشتباه برخی از متقاضیان، در رابطه با کسب درصد بالا در دروس با ضرایب بالا باید بگوییم، آنچه که شما باید به آن اهمیت دهید زدن حداقل میانگین 40 به بالا برای تمامی دروس ارشدفیزیک، برای کسب تراز خوب در آزمون ارشد وزارت بهداشت می باشد. زدن درصد بالا در آزمون زمانی میسر می شود که از منابع درست کنکوری استفاده کرده باشید برای تهیه جزوات و منابع کنکور و طبقه بندی شده می توانید از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا از این رفرنس ها مطلع شوید.

 

karname arshad fizik pezeshki

 

چند نفر در آزمون ارشد فیزیک پزشکی شرکت خواهد کرد و تا چه رتبه ای موفق به قبولی در آزمون ارشد وزارت بهداشت خواهند شد؟

همانطور که در مقاله ظرفیت پذیرش ارشد فیزیک پزشکی توضیح دادیم تعداد شرکت کنندگان آزمون ارشد فیزیک پزشکی بین 1500 تا 2000 نفر است و حدود 500 تا 700 نفر از این داوطلبان جز رقبای اصلی شما می باشند و با توجه به ظرفیت سال 97 که برای ارشد فیزیک پزشکی در دانشگاه دولتی 65 نفر و شهریه پرداز 10 نفر بوده باید به داوطلبان بگوییم در صورت انتخاب درست تا رتبه 100 با سهمیه آزاد و تا رتبه 130 با سهمیه رزمندگان 25% و 5% در صورت انتخاب درست می توانند، در دانشگاه دلخواه خود قبول شوند. پس مهم ترین موضوع که شما باید به آن توجه کنید انتخاب رشته درست و اصولی با اطلاع از ظرفیت پذیرش می باشد.

ترتیبی که مشاور سنا برای قبولی در آزمون ارشد فیزیک پزشکی به شما پیشنهاد میکند به شرح زیر می باشد:

منابع آزمون کارشناسی ارشد مجموعه فیزیک پزشکی

آزمون کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی 97-98

رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد فیزیک پزشکی 98-99

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دانلود دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

روش های تست زنی و مدیریت زمان در آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

توصیه های طلایی استاد رجبی مدرس ایمنی شناسی موسسه سنا

فرصت مجدد ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم 98

زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 98

مدارک مورد نیاز ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 98

بهترین کتاب یا منبع زبان آزمون ارشد وزارت بهداشت

آخرین تغییرات آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

جزئیات ثبت نام آزمون فلوشیپ پزشکی 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)