آزمون کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی

?آنچه که شما  در رابطه با جزئیات آزمون ارشد فیزیک پزشکی وزارت بهداشت در رابطه با
?ظرفیت پذیرش و دانشگاه هاي کارشناسي ارشد فيزيک پزشکي
?بازار کار ارشد فیریک پزشکی
?منابع ارشد فيزيک پزشکي
?کارنامه و آخرين رتبه قبولي ارشد فيزيک پزشکي
نیاز دارید در این سایت و در زیر بخش های زیر اطلاع رسانی خواهد. بعد از مطالعه مقاله و اطلاعیه ها در صورت داشتن سوال از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

✅ دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی

?همانطور که بارها توضیح دادیم، ظرفیت پذیرش برای کارشناسی ارشد در دانشگاه ها و رشته های مختلف هر ساله در حال تغییر است. اطلاع از ظرفیت دقیق دانشگاه و رشته ای که قصد شرکت در آن را دارید این امکان را به داوطلب می هد تا با دقت بیشتری اقدام به انتخاب رشته – محل کرده و شانس قبولی خود را در آزمون ارشد وزارت بهداشت افزایش دهد. در صورت دریافت ظرفیت دقیق پذیرش ارشد فیزیک پزشکی می توانید از طریق ارتباط با مشاوران سنا اطلاعات لازم را در این باره دریافت نمایید.

 

بازار کارارشد فیزیک پزشکی

?همواره یکی از مهم ترین سوالات اکثر داوطلبان اطلاع از بازار کار رشته ای است که در مقطع ارشد قصد ادامه تحصیل در آن را دارند ، چراکه یکی از دلایل ادامه تحصیل برای داوطلبان قطعا داشتن آینده شغلی بهتر می باشد. آنچه که در رابطه با بازار کار ارشد فیزیک پزشکی می توانیم به داوطلبان ارائه بدهیم فارغ التحصیلان این رشته می توانند در مراکز درمانی ویا بیمارستان در بخشهای پزشکی هسته ای  و در صورت عضویت در هیات علمی در اجرای برنامه های آموزشی در دانشگاه ها فعالیت نمایند.  برای دریافت جزئیات بیشتر در رابطه با بازار کار و آینده شغلی رشته فیزیک پزشکی با ما در ارتباط باشید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی

?مطالعه منابع کنکوری و سرفصل های پرتکرار برای رشته فیزیک پزشکی به هدفمند بودن مطالعه و داشتن زمان مناسب برای برنامه ریزی کمک بسزایی میکند. از جمله کتاب ای معرفی شده وزارت بهداشت برای رشته ارشد فیزیک پزشکی شامل فیزیک عمومی و فیزیک هسته ای اتمی، فیزیولوژی، آناتومی، یاضی عمومی و گنجینه سوالات آناتومی 90+ و صفر تا صد زبان می باشد. برای اطلاع از کارنامه و اخرین رتبه قبولی ارشد فیزیک پزشکی با مراجعه به زیر بخش دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش مقاله مربوط به نمونه کارنامه قبولی رشد فیزیک پزشکی را دریافت نمایید.

“فقط باید بفهمید چه زمانی واقـــعا طالب موفقیت هستید؛
چون دیگر هیچوقت تسلیم نمی شوید و مهم نیست آنوقت دیگر شرایط چقدر رو به سختی برود.”

 

 

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر تهران: میدان انقلاب جمالزاده شمالی تقاطع فرصت شیرازی پلاک 72 طبقه 1

 call  02191017400  (خط ویژه)

 call  02166574345  

پاسخگویی در ساعات اداری (بجز روزهای تعطیل و ساعات 13تا14)

شنبه تا چهارشنبه: از 9 تا 18  پنجشنبه: تا 13