زمان و محل برگزاری مصاحبه دكتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) سال 98:  متقاضیانی که در آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 شرکت کرده اند توجه داشته باشند زمان و محل برگزاری مصاحبه دکتری در دفترچه زیر در اختیار شما قرار داده شده است.

یکی دیگر از موضوعات حائز اهمیت برای داوطلبان، آمادگی روز مصاحبه دکتری بوده و همه ی شما دانشجویان این مقطع می دانید که کوچکترین اشتباه در روز مصاحبه می تواند آینده تحصیلی فرد را تحت تاثیر قرار دهد. بسیار از داوطلبان بوده اند که نمره کتبی خوبی را کسب کرده اما به دلیل آماده نبودن در روز مصاحبه نتوانستند در رشته و دانشگاه انتخابی خود پذیرش شوند. بنابراین با توجه به اینکه مصاحبه دکتری وزارت بهداشت منحصر به فرد بوده تنها افرادی می توانند به شما برای حضور موفق تر در روز مصاحبه کمک کنند که خود این مرحله را گذرانده باشند. به همین منظور موسسه علوم پزشکی سنا با داشتن کادر مجرب و باتجربه می تواند برای مصاحبه دکتری وزارت بهداشت به شما دانشجویان یاری برساند. برای ارتباط با دپارتمان مشاوره با شماره 02166574345 تماس حاصل نمایید و هر آنچه را که  نیاز دارید از مشاوران ما بپرسید.

دفترچه زمان و محل برگزاری مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 98

 bannerfinal

مدارک لازم برای مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 98 

1- جهت حضور در جلسه مصاحبه باید علاوه بر كارت شناسایی معتبر، كارت ورود به جلسه را همراه داشته باشید.

2- از مدارک بارگذاری شده خود در پورتال مركز سنجش پزشكی یك نسخه كپی تهیه كرده و در قالب یک cd درروز مصاحبه ، تحویل همكاران محترم در دانشگاه نمایید.

3- با توجه به اینكه ارائه پایان نامه در زمان مصاحبه الزامی میباشد، داوطلبان لازم است حتماً یک نسخه از پایان نامه خود را همراه داشته باشند. دانشجویان ترم آخر نیز باید پایان نامه دفاع شده یا آماده دفاع خود را جهت ارائه به گروه مصاحبه كننده به همراه داشته باشند. دانشجويان ترم آخر نيز بايد پايان نامه دفاع شده يا آماده دفاع خود را جهت ارائه به گروه مصاحبه كننده به همراه داشته باشند. عدم ارائه پایان نامه موجب كسر امتیاز مربوط به این بخش میشود

4- مصاحبه رشته های گروه داروسازی دكتری تخصصی (Ph.D) روزهای 5 و 6 شهریور ماه و در مركز سنجش آموزش پزشكی به نشانی: تهران، خیابان آزادی، بین خیابان اسكندری و دكتر قریب، روبروی پارك اوستا برگزار خواهد شد. (تفكیک رشته ها متعاقباً اعلام خواهد شد.)

5- مصاحبه رشته های علوم پایه و دندانپزشكی دكتری تخصصی مطابق جدول شماره 1 به شرح ذیل میباشد.

6- مصاحبه تمامی رشته های دكتری پژوهشی (Ph.D by Research) مطابق جدول شماره 2 به شرح ذیل میباشد.

تذكر مهم: داوطلبان موظف اند جهت كسب اطلاع از زمان دقیق مصاحبه رشته ی خود به سایت اینترنتی دانشگاه مورد نظر مراجعه و یا از معاونت آموزشی آن دانشگاه پیگیری نمایند. عدم حضور به موقع در مصاحبه به منزله انصراف از آزمون می باشد.

لینک مرتبط با ازمون دکتری وزارت بهداشت 98:

آزمون دکتری وزارت بهداشت

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

 فیلم توضیحات در رابطه با آمادگی مصاحبه دکتری وزارت بهداشت

چگونه برای مصاحبه دکتری وزارت بهداشت خود را آماده کنیم ؟

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

نمونه کارنامه قبولی ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت 98

ممنوعیت تاسیس دانشگاه علوم پزشکی در وزارت بهداشت

سوالات متداول آزمون ارشد ژنتیک اپزشکی وزارت بهداشت

نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت sanjesh.org

سوالات متداول کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت

نمونه کارنامه ارشد سم شناسی پزشکی وزارت بهداشت 98

ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 99

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی

آینده شغلی و بازار کار ارشد سم شناسی پزشکی

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)