متقاضیانی که قصد ثبت نام در آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 را دارند، توجه داشته باشند زمان ثبت نام و برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 98  بر روی سایت مرکزسنجش آموزش پزشکی منشر شده است و داوطلبان در زمان تعیین شده در صورت داشتن شرایط ثبت نام آزمون دکتری می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند. داوطلبان باید اطلاعات درخواستی را به طور کامل و دقیق در فرم ثبت نام وارد نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده بر عهده ی داوطلب است و در صورتی که اطلاعات به هر دلیلی تأیید نشود، مرکز سنجش آموزش پزشکی هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

در ادامه به معرفی زمان ثبت نام و برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. در صورت داشتن سوال در رابطه با آزمون دکتری وزارت بهداشت  98 و اطلاع از منابع، ضرایب و دروس امتحانی آزمون می توانید از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. 

زمان ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 98

طبق اخبار اعلام شده زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 نیمه دوم بهمن ماه سال جاری می باشد. بلافاصله بعد از مشخص شدن زمان ثبت نام اطلاعات در این صفحه به روز رسانی خواهد شد. کلیه متقاضیان آزمون دکتری وزارت بهداشت در زمان مشخص شده، بعد از مطالعه دفترچه آزمون دکتری وزارت بهداشت با مراجعه به سایت sanjesh.ir با در دست داشتن مدارک ثبت نام اینترنتی و شرایط ثبت نام آزمون دکاری وزارت بهداشت نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

 

زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

 زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 ، 12 و 13 اردیبهشت ماه 98 می باشد. داوطلبان قبل از شرکت در ازمون دکتری وزارت بهداشت باید کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت خود را دریافت نمایند.

 

شرایط ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 98

یکی از مهم ترین شرایط ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 داشتن مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) مرتبط یا دکترای حرفه ای (پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی،دام پزشکی و علوم آزمایشگاهی)برای رشته های علوم پایه پزشکی،بهداشت و تخصصی و دندانپزشکی ورشته های داروسازی می باشد. داوطلبان میتوانند قبل از شروع و یا پایان طرح نیروی انسانی در آزمون شرکت کنند و در صورتی که در حین انجام طرح نیروی انسانی در آزمون قبول شوند، امکان ترخیص برای ادامه ی تحصیل برای داوطلب فراهم خواهد شد، همچنین عدم اشتغال به تحصیل در دوره های دکتری تخصصی D.Ph یا دستیاری تخصصی در کلیه ی مؤسسات آموزشی و تحقیقاتی کشور برای متقاضیان ضروری می باشد.

یکی دیگر از شرایط شرکت درکنکور دکتری وزارت بهداشت98 داشتن مدرک زبان انگلیسی  TOEFL ، IELTS  ، TOLIMO ،  MELAB ،  MHLE و MSRT  می باشد. در صورتی که متقاضی دریافت مدرک زبان انگلیسی برای این آزمون هستید، میتوانید با شرکت در کلاس های زبان MHLE  موسسه علوم پزشکی سنا تا 70 درصد آزمون زبان خود را بزنید.

چه افرادی مجاز به شرکت در ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 نیستند؟

پذیرفته شدگان آزمون دکتری تخصصی D.Ph سال تحصیلی 97-96 که در دانشگاه ثبت نام نکرده اند یا انصراف داده اند، مجاز به شرکت در این آزمون نیستند. در غیر این صورت، مسئولیت عواقب بعدی بر عهده ی داوطلب خواهد بود. لازم به ذکر است این محرومیت شامل پذیرفته شدگان شهریه پرداز نمیشود.

 

در ادامه مقاله های مفید در رابطه با آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 را در اختیار شما قرار خواهیم داد:

آزمون دکتری وزارت بهداشت

مدارک تحصیلی و رشته های مجاز دکتری وزارت بهداشت 98-99

دانلود منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت 98-99

حد نصاب نمره مدرک زبان در آزمون دکتری وزارت بهداشت 98-99

برگزاری کلاس زبان mhle موسسه علوم پزشکی سنا

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاه اجرایی

مدارک و زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم 98-99

آخرین رتبه و نمونه کارنامه ارشد اتاق عمل 97 - 98

زمان، شرایط و مدارک ثبت نام آزمون دستیاری تخصصی سال 98

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد اتاق عمل 97-98

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی 97-98

ثبت نام آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور

سامانه ثبت نام امریه سربازی مرکز جذب اعضای هیات علمی

مدارک تحصیلی و رشته های مجاز دکتری وزارت بهداشت 98-99

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)