قابل توجه متقاضیان آزمون دكتری تخصصی و پژوهشی 98 : داوطلبانی که در مدت زمان مشخص شده موفق به ثبت نام در آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 نشده اند توجه داشته باشند، ثبت نام از روز یكشنبه 12/12/97  و تا پایان وقت اداری روز سه شنبه 14/12/97  تمدید شده است و داوطلبان برای ویرایش فرم ثبت نام و تكمیل  مدارک با مراجعه به سایت sanjeshp.ir می توانند، در مدت زمان مشخص شده اقدام به ثبت نام خود نمایند. متقاضیان توجه داشته باشند این زمان آخرین مهلت برای ثبت نام در آزمون و ویرایش مدارک و اطلاعات میباشد.

داوطلبان باید اطلاعات درخواستی را به طور کامل و دقیق در فرم ثبت نام وارد نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده بر عهده ی داوطلب است و در صورتی که اطلاعات به هر دلیلی تأیید نشود، مرکز سنجش آموزش پزشکی هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

در ادامه به معرفی زمان ثبت نام و برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. در صورت داشتن سوال در رابطه با آزمون دکتری وزارت بهداشت  98 و اطلاع از منابع، ضرایب و دروس امتحانی آزمون می توانید از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. 

 sana telegram

زمان ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 98

طبق اخبار اعلام شده زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 از 16 بهمن ماه آغاز و تا 27  بهمن ماه ادامه داشته است. در حال حاضر زمان ثبت نام تمدید شده و کلیه متقاضیان آزمون دکتری وزارت بهداشت در زمان مشخص شده، بعد از مطالعه دفترچه آزمون دکتری وزارت بهداشت با مراجعه به سایت sanjesh.ir با در دست داشتن مدارک ثبت نام اینترنتی و شرایط ثبت نام آزمون دکاری وزارت بهداشت نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

 

دانلود دفترچه راهنمای دکتری وزارت بهداشت 98

 

 

زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

 زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 ، 12 و 13 اردیبهشت ماه 98 می باشد. داوطلبان قبل از شرکت در ازمون دکتری وزارت بهداشت باید کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت خود را دریافت نمایند.

 

شرایط ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 98

یکی از مهم ترین شرایط ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 داشتن مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) مرتبط یا دکترای حرفه ای (پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی،دام پزشکی و علوم آزمایشگاهی)برای رشته های علوم پایه پزشکی،بهداشت و تخصصی و دندانپزشکی ورشته های داروسازی می باشد. داوطلبان میتوانند قبل از شروع و یا پایان طرح نیروی انسانی در آزمون شرکت کنند و در صورتی که در حین انجام طرح نیروی انسانی در آزمون قبول شوند، امکان ترخیص برای ادامه ی تحصیل برای داوطلب فراهم خواهد شد، همچنین عدم اشتغال به تحصیل در دوره های دکتری تخصصی D.Ph یا دستیاری تخصصی در کلیه ی مؤسسات آموزشی و تحقیقاتی کشور برای متقاضیان ضروری می باشد.

یکی دیگر از شرایط شرکت درکنکور دکتری وزارت بهداشت98 داشتن مدرک زبان انگلیسی  TOEFL ، IELTS  ، TOLIMO ،  MELAB ،  MHLE و MSRT  می باشد. در صورتی که متقاضی دریافت مدرک زبان انگلیسی برای این آزمون هستید، میتوانید با شرکت در کلاس های زبان MHLE  موسسه علوم پزشکی سنا تا 70 درصد آزمون زبان خود را بزنید.

چه افرادی مجاز به شرکت در ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 نیستند؟

پذیرفته شدگان آزمون دکتری تخصصی D.Ph سال تحصیلی 97-96 که در دانشگاه ثبت نام نکرده اند یا انصراف داده اند، مجاز به شرکت در این آزمون نیستند. در غیر این صورت، مسئولیت عواقب بعدی بر عهده ی داوطلب خواهد بود. لازم به ذکر است این محرومیت شامل پذیرفته شدگان شهریه پرداز نمیشود.

 

در ادامه مقاله های مفید در رابطه با آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 را در اختیار شما قرار خواهیم داد:

آزمون دکتری وزارت بهداشت

مدارک تحصیلی و رشته های مجاز دکتری وزارت بهداشت 98-99

دانلود منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت 98-99

حد نصاب نمره مدرک زبان در آزمون دکتری وزارت بهداشت 98-99

برگزاری کلاس زبان mhle موسسه علوم پزشکی سنا

آخرین تغییرات کنکور دکتری وزارت بهداشت 98

دانلود دفترچه راهنمای دکتری وزارت بهداشت 98

 

دیدگاه‌ها  
0 # marjan khosravi 1398-01-06 11:19
با سلام و عرض ادب و احترام و تبریک سال جدید
بنده فوق لیسانس غیرمرتبط با روانشناسی بالینی دارم یعنی کارشناسی علوم اجتماعی و فوق لیسانس روانشناسی بالینی را دارم. اگر در ازمون علمی حرفه ای سازمان نظام روانشناسی قبول شوم می توانم در آزمون دکترای وزارت بهداشت شرکت نمایم جهت قبولی دکترای روانشناسی بالینی در مرکز بهداشت یا نه؟؟؟؟
شرایط آن را خواهشمندم بفرمایید.
با تشکر: خسروی
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-01-30 16:44
سلام با شماره 02166574345 تماس بگیرید تا با هم صحبت کنیم.
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت علوم 98

اعلام نتایج اولیه و انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت علوم 98

تمدید مهلت ثبت نام آزمون زبان MSRT اردیبهشت 98

تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

تغییر زمان برگزاری کنکور ارشد و دکتری وزارت علوم 98

تغییر زمان برگزاری کنکور ارشد و دکتری وزارت بهداشت 98

مهلت ثبت نام آزمون زبان mhle وزارت بهداشت 98

تغییر زمان برگزاری آزمون غربالگری المپیاد دانشجویان علوم پزشکی

تغییر زمان برگزاری کنکور ارشد وزارت بهداشت و وزارت علوم 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)