متقاضیانی که قصد ثبت نام در آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 را دارند، توجه داشته باشند زمان ثبت نام و برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 98  بر روی سایت مرکزسنجش آموزش پزشکی منتشر شده است و داوطلبان در زمان تعیین شده در صورت داشتن شرایط ثبت نام آزمون دکتری می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند. داوطلبان باید اطلاعات درخواستی را به طور کامل و دقیق در فرم ثبت نام وارد نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده بر عهده ی داوطلب است و در صورتی که اطلاعات به هر دلیلی تأیید نشود، مرکز سنجش آموزش پزشکی هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

در ادامه به معرفی زمان ثبت نام و برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. در صورت داشتن سوال در رابطه با آزمون دکتری وزارت بهداشت  98 و اطلاع از منابع، ضرایب و دروس امتحانی آزمون می توانید از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. 

 sana telegram

زمان ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 98

طبق اخبار اعلام شده زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 از 16 بهمن ماه آغاز و تا 27  بهمن ماه ادامه خواهد داشت. کلیه متقاضیان آزمون دکتری وزارت بهداشت در زمان مشخص شده، بعد از مطالعه دفترچه آزمون دکتری وزارت بهداشت با مراجعه به سایت sanjesh.ir با در دست داشتن مدارک ثبت نام اینترنتی و شرایط ثبت نام آزمون دکاری وزارت بهداشت نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

 

دانلود دفترچه راهنمای دکتری وزارت بهداشت 98

 

 

زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

 زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 ، 12 و 13 اردیبهشت ماه 98 می باشد. داوطلبان قبل از شرکت در ازمون دکتری وزارت بهداشت باید کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت خود را دریافت نمایند.

 

شرایط ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 98

یکی از مهم ترین شرایط ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 داشتن مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) مرتبط یا دکترای حرفه ای (پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی،دام پزشکی و علوم آزمایشگاهی)برای رشته های علوم پایه پزشکی،بهداشت و تخصصی و دندانپزشکی ورشته های داروسازی می باشد. داوطلبان میتوانند قبل از شروع و یا پایان طرح نیروی انسانی در آزمون شرکت کنند و در صورتی که در حین انجام طرح نیروی انسانی در آزمون قبول شوند، امکان ترخیص برای ادامه ی تحصیل برای داوطلب فراهم خواهد شد، همچنین عدم اشتغال به تحصیل در دوره های دکتری تخصصی D.Ph یا دستیاری تخصصی در کلیه ی مؤسسات آموزشی و تحقیقاتی کشور برای متقاضیان ضروری می باشد.

یکی دیگر از شرایط شرکت درکنکور دکتری وزارت بهداشت98 داشتن مدرک زبان انگلیسی  TOEFL ، IELTS  ، TOLIMO ،  MELAB ،  MHLE و MSRT  می باشد. در صورتی که متقاضی دریافت مدرک زبان انگلیسی برای این آزمون هستید، میتوانید با شرکت در کلاس های زبان MHLE  موسسه علوم پزشکی سنا تا 70 درصد آزمون زبان خود را بزنید.

چه افرادی مجاز به شرکت در ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 نیستند؟

پذیرفته شدگان آزمون دکتری تخصصی D.Ph سال تحصیلی 97-96 که در دانشگاه ثبت نام نکرده اند یا انصراف داده اند، مجاز به شرکت در این آزمون نیستند. در غیر این صورت، مسئولیت عواقب بعدی بر عهده ی داوطلب خواهد بود. لازم به ذکر است این محرومیت شامل پذیرفته شدگان شهریه پرداز نمیشود.

 

در ادامه مقاله های مفید در رابطه با آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 را در اختیار شما قرار خواهیم داد:

آزمون دکتری وزارت بهداشت

مدارک تحصیلی و رشته های مجاز دکتری وزارت بهداشت 98-99

دانلود منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت 98-99

حد نصاب نمره مدرک زبان در آزمون دکتری وزارت بهداشت 98-99

برگزاری کلاس زبان mhle موسسه علوم پزشکی سنا

آخرین تغییرات کنکور دکتری وزارت بهداشت 98

دانلود دفترچه راهنمای دکتری وزارت بهداشت 98

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دانلود دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

روش های تست زنی و مدیریت زمان در آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

معرفی و شرایط ثبت نام دوره دکتری پژوهشی وزارت بهداشت

تمدید طرح نیروی پرستاری در سال 98

ثبت نام بدون کنکور پردیس دانشگاه شریف موسسات غیر انتفاعی 98

آغاز ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی موسسات آموزش عالی

اعلام ظرفیت پذیرش اولیه دکتری وزارت بهداشت سال98

شرایط مدرک زبان در آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

شرایط و مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)