phd 99

در حال حاضر 7 اطلاعیه در رابطه با تغییرات آزمون دکتری وزارت بهداشت بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور منتشر شده است،  برخی از موارد در آزمون دکتری وزارت بهداشت تغییر داشته است که مهم‌ترین تغییر آزمون دکتری وزارت بهداشت در سال 99 حذف پیش‌شرط نمره زبان برای شركت در آزمون دكتری تخصصی و پژوهشی Phd در ادامه تمام اطلاعیه‌های منتشرشده در رابطه با آزمون دکتری وزارت بهداشت 99 را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

telegram3

آخرین تغییرات آزمون دکتری وزارت بهداشت 99

اطلاعیه شماره 1: ثبت نام آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی، نیمه دوم بهمن سال جاری و زمان برگزاری آزمون 22 و 23 خرداد سال آینده خواهد بود. مدارک زبان از تاریخ 96/11/1 تا 98/12/29 قابل قبول است.

اطلاعیه شماره 2 : دروس و ضرایب و مدارک مورد پذیرش آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) سال تحصیلی 1400-1399 : برای دریافت دفترچه ضرایب به اطلاعیه  مدارک تحصیلی و رشته های مجاز دکتری وزارت بهداشت 99 را مطالعه کنید.

اطلاعیه شماره 3 :  قابل توجه داوطلبان شرکت در آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) رشته علوم تغذیه (جدید)، به اطلاع متقاضیان شرکت در آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی phd رشته علوم تغذیه سال تحصیلی 1399-1400 می رساند. بنا بر اعلام دبیرخانه علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، "به آن دسته از داوطلبانی که دارای مدرک کارشناسی رشته های غیر از علوم تغذیه هستند شماره نظام پزشکی و پرونده کار تعلق نخواهد گرفت.

اطلاعیه شماره 4 : حذف پیش شرط نمره زبان برای شرکت در آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) (جدید)، بر اساس این اطلاعیه منتشر شده شرط داشتن نمره زبان (آزمونMHLE و سایر   آزمون های زبان معتبر) به عنوان پیش نیاز برای شركت در آزمون دكتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) حذف خواهد شد. بر این اساس برای آزمون سال تحصیلی 1399-1400 MHLE و سایر آزمون های زبان معتبر صرفاً در بخش مصاحبه دارای امتیاز خواهد بود و برای سال تحصیلی 1400-1401 و پس از آن، درس زبان با ضریب و تعداد سؤال مشخص (كه در دفترچه راهنمای شركت در آزمون همان سال اطلاع رسانی می شود به عنوان یكی از دروس امتحانی در آزمون كتبی لحاظ می شود.

اطلاعیه شماره 5 : قابل توجه داوطلبان رشته های سالمندشناسی، علوم تغذیه و نانوفناوری پزشکی (جدید):  تغییرات در مدارک مورد پذیرش شركت در آزمون سه رشته سالمند شناسی، علوم تغذیه و نانوفناوری پزشكی به شرح زیر اعلام میشود:
1. اضافه شدن كارشناسی ارشد رشته مدیریت ورزشی به رشته های مجاز برای آزمون رشته سالمندشناسی
2. اضافه شدن كارشناسی ارشد رشته های مهندسی كشاورزی گرایش صنایع غذایی (با پایه كارشناسی علوم تغذیه) و همچنین زیست شناسی جانوری (با پایه كارشناسی علوم تغذیه) به رشته های مجاز برای آزمون رشته علوم تغذیه
3. اضافه شدن كارشناسی ارشد رشته مهندسی پلیمر به رشته های مجاز برای آزمون رشته نانوفناوری پزشكی

اطلاعیه شماره 6 : اضافه شدن رشته جدید طب سوزنی به رشته های آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) سال 99 (جدید) برای اطلاع ازجزئیات به دفترچه مراجعه کنید.

اضافه شدن رشته طب سوزنی به آزمون دکتری وزارت بهداشت 99

اطلاعیه شماره 7: در خصوص رشته های خون شناسی آزمایشگاهی و بانک خون و روانشناسی بالینی بنابر اعلام دبیرخانه علوم پایه پزشكی، بهداشت و تخصصی، موارد زیر در خصوص دروس - ضرایب و مدارک مورد پذیرش آزمون دو رشته ی خون شناسی آزمایشگاهی و بانك خون و روانشناسی بالینی ، به (Ph.D) ورودی دكتری تخصصی و پژوهشی اطلاع داوطلبان می رساند:
1. در دروس و ضرایب آزمون رشته خو نشناسی آزمایشگاهی و بانك خون، ماده درسی ایمنی شناسی به ایمنوهماتولوژی تغییر می یابد.
2. رشته كارشناسی ارشد روانشناسی سلامت برای شركت در آزمون دكتری روانشناسی بالینی مجاز اعلام می گردد.

bannerfinalmoshavereزمان ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 99

متقاضیان شرکت در کنکور دکتری وزارت بهداشت 99 توجه داشته باشند، زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت از نیمه ی دوم بهمن ماه آغاز شده و زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 22 و 23 خرداد ماه است. برای اطلاع از زمان ثبت نام و برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت این اطلاعیه را مطالعه کنید.

لینک مرتبط :

حد نصاب نمره مدرک زبان در آزمون دکتری وزارت بهداشت

 

دیدگاه‌ها  
+1 # Aaaaaaaaa 1398-10-11 13:43
سلام من لیسانس صنایع غذایی دارم میخواستم بدونم حالا که به ارشد و دکترای رشته ی تغذیه که لیسانس غیر تغذیه دارند پرونده ی کار و نظام پزشکی داده نمیشه اگه ارشد تغذیه قبول بشم.چه اینده ی شغلی میتونم داشته باشم؟
پاسخ دادن
+2 # نعیمه افشاری 1398-11-10 15:10
با سلام من دانشجوی ترم آخر ارشد هستم میتونم امسال در آزمون دکترا شرکت کنم؟
پاسخ دادن
+5 # ففف 1399-01-04 00:03
با سلام با توجه ه شيوع ويروس كرونا و تغيير زمان آزمونها آيا آزمون دكتري وزارت بهداشت هم تغيير ميكد؟
پاسخ دادن
+1 # سایه. 1399-01-27 01:32
سلام وقت بخیر.لطفا بفرمایید ارشد روانشناسی عمومی هستم .میتونم دکتری وزارت بهداشت شرکت کنم ؟ممنون
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دانلود دفترچه سوالات ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳-۱۴۰۴

تحلیل و بررسی سوالات زبان ارشد وزارت بهداشت - چند سال اخیر

دانلود کلید نهایی سوالات ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳

آزمون دکتری پرستاری: سرفصلهای مهم درس مبانی مراقبت‌ها

تغییرات آزمون MHLE وزارت بهداشت 1403

دانلود دفترچه سوالات دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۲

کلاس مدیریت خدمات بهداشتی درمانی وزارت بهداشت

نکات مهم قبل از انتخاب رشته های علوم پزشکی در کنکور تجربی

دانلود کلید سوالات دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۲

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر تهران: میدان انقلاب جمالزاده شمالی تقاطع فرصت شیرازی پلاک 72 طبقه 1

 call  02191017400  (خط ویژه)

 call  02166574345  

پاسخگویی در ساعات اداری (بجز روزهای تعطیل و ساعات 13تا14)

شنبه تا چهارشنبه: از 9 تا 18  پنجشنبه: تا 13