رتبه لازم برای قبولی ارشد مدیریت خدمات بهداشت درمانی 98-99 : مدیریت خدمات بهداشتی درمانی جز رشته های پرمتقاضی بوده که اغلب متقاضیان با داشتن کارشناسی مدیریت، پرستاری،مامایی و بسیاری از رشته های علوم پایه، علوم پزشکی و مدیریت ها می توانند در این رشته شرکت نمایند به همین دلیل تقریبا می توان گفت این رشته جز رشته های محبوب مدیریتی بوده و داوطلبان می خواهند بدانند با زدن چه درصدی می توانند در دانشگاهی که می خواهند قبول شوند، به این نکته توجه داشته باشید که از امسال زدن درصد 25برای زبان و میانگین 30برای دروس اختصاصی بسیار مهم بوده به طوری که اگر داوطلبان این میانگین را نداشته باشند مجاز به انتخاب دانشگاه نخواهند شد. در ادامه درصد لازم برای قبولی رشته ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و رتبه قبولی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی  برخی از داوطلبان را در اختیار شما قرار خواهیم داده در صورت داشتن سوال و مشاوره رایگان می توانید با موسسه علوم پزشکی سنا در ارتباط باشید. 

درصد لازم برای قبولی ارشد مدیریت خدمات بهداشت درمانی

 در این جدول درصد لازم برای هر درس رشته ارشد مدیریت خدمات بهداشتی در اختیار شما قرار داده خواهد شد توجه داشته باشید برای کسب رتبه تک رقمی داشتن میانگین 50تا 60 درصد مناسبی است اما به این نکته توجه داشته باشید میزان درصد لازم در هر سال بر اساس رتبه تک رقمی آن سال در نظر گرفته می شود. بنابراین با داشتن منابع درست برای مطالعه و زدن تست شما می توانید به راحتی درصدلازم برای قبولی در آزمون ارشد مدیریت خدمات را کسب نمایید. اگر جز آن دسته از داوطلبانی هستید که به دنبال بهترین منابع برای مطالعه ارشد مدیریت خدمات هستید می توانید از کتاب های درسنامه تستی تشریحی کلیات بهداشت، درسنامه اصول مبانی سازمان مدیریت، درسنامه سازمان و مدیریت بهداشت و درمان، درسنامه مدیریت مالی و کلیات بهداشت و برای زبان از کتاب صفرتا صد زبان و 90+ و... استفاده کنید. همچنین برای دریافت نمونه کارنامه ارشد مدیریت خدمات بهداشت درمانی 97-98 روی لینک کلید نمایید.

arshad modiriat khadamat98 99

چقدر زمان برای قبول شدن در گرایش های مختلف این آزمون لازم است؟ با روزی چند ساعت مطالعه؟

پاسخ مشاور: پاسخ این سوال کاملا نسبی است. این زمان به پتانسیل ذاتی و شرایط افراد بستگی دارد ولی حداقل زمان مطالعه بصورت جدی باید بیشتر از 7 ساعت در روز باشد. سوال: رفرنس بخوانم یا جزوه و یا اینکه کلاس بروم؟ پاسخ مشاور: در حقیقت ما نمی توانیم برای همه یک پاسخ واحد بدهیم. در پاسخ به این سوال بر اساس شرایط، افراد به سه دسته تقسیم می شوند لذا ببینید شما جزو کدامیک از این دسته از افراد هستید.

 

سوال: چه درصدهایی برای قبولی در گرایش های مختلف مدیریت خدمات بهداشتی درمانی لازم است؟ 

پاسخ مشاور: با آنالیز کارنامه های سال قبل می توانید میزان درصد قبول شدگان سال های قبل را بدست آورید. در جدول روبرو برخی کارنامه های قبول شدگان کنکور را در گرایش های مختلف مدیریت خدمات بهداشتی درمانی را لیست کرده ایم. توجه کنید این درصدها فقط می تواند در هنگام زدن تست های سال قبل، شما را با شرکت کنندگان سال قبل مقایسه کند نه رقبای سال بعد! بدلیل این که با توجه به سختی و آسانی سوالات در هر سال، نمی توان پیش بینی کرد که دقیقا در سال بعد چه درصدی برای قبولی لازم است. شاید بپرسید پس از کجا می توان درصد قبولی های سال بعد(رقبای خودمان) را بفهمیم؟ بهترین کار این است که شما تراز خود را در مقایسه با شرکت کنندگان امسال (نه پارسال) بدست آورید، در حقیقت این کار چاره ای ندارد جز شرکت در یک دوره آزمون آزمایشی معتبر که ما صادقانه آزمون های کشوری سنا را (به عنوان اولین و معتبرترین برگزار کننده آزمونهای کشوری در علوم پزشکی ) به شما توصیه می کنیم.

 لینک مرتبط با ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی:

منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشت درمانی

آزمون کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی

معرفی کتاب های مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی

رشته های مجاز آزمون ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی 98

 ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی 97-98

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

صفرتاصد سهمیه بومی مناطق محروم آزمون ارشد وزارت بهداشت

سهمیه مناطق محروم آزمون های وزارت بهداشت

بسته اورژانسی ارشد سنا

نمونه کارنامه ارشد اپیدمیولوژی 99-1400

نمونه کارنامه ارشد علوم آزمایشگاهی سه 99-1400

نمونه کارنامه ارشد علوم تشریح آناتومی 99-1400

معرفی رشته سلامت و ترافیک در وزارت بهداشت

نمونه کارنامه ارشد علوم آزمایشگاهی دو 99-1400

تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)