رتبه لازم برای قبولی ارشد مدیریت خدمات بهداشت درمانی 98-99 : مدیریت خدمات بهداشتی درمانی جز رشته های پرمتقاضی بوده که اغلب متقاضیان با داشتن کارشناسی مدیریت، پرستاری،مامایی و بسیاری از رشته های علوم پایه، علوم پزشکی و مدیریت ها می توانند در این رشته شرکت نمایند به همین دلیل تقریبا می توان گفت این رشته جز رشته های محبوب مدیریتی بوده و داوطلبان می خواهند بدانند با زدن چه درصدی می توانند در دانشگاهی که می خواهند قبول شوند، به این نکته توجه داشته باشید که از امسال زدن درصد 25برای زبان و میانگین 30برای دروس اختصاصی بسیار مهم بوده به طوری که اگر داوطلبان این میانگین را نداشته باشند مجاز به انتخاب دانشگاه نخواهند شد. در ادامه درصد لازم برای قبولی رشته ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و رتبه قبولی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی  برخی از داوطلبان را در اختیار شما قرار خواهیم داده در صورت داشتن سوال و مشاوره رایگان می توانید با موسسه علوم پزشکی سنا در ارتباط باشید. 

telegram3

درصد لازم برای قبولی ارشد مدیریت خدمات بهداشت درمانی

 در این جدول درصد لازم برای هر درس رشته ارشد مدیریت خدمات بهداشتی در اختیار شما قرار داده خواهد شد توجه داشته باشید برای کسب رتبه تک رقمی داشتن میانگین 50تا 60 درصد مناسبی است اما به این نکته توجه داشته باشید میزان درصد لازم در هر سال بر اساس رتبه تک رقمی آن سال در نظر گرفته می شود. بنابراین با داشتن منابع درست برای مطالعه و زدن تست شما می توانید به راحتی درصدلازم برای قبولی در آزمون ارشد مدیریت خدمات را کسب نمایید. اگر جز آن دسته از داوطلبانی هستید که به دنبال بهترین منابع برای مطالعه ارشد مدیریت خدمات هستید می توانید از کتاب های درسنامه تستی تشریحی کلیات بهداشت، درسنامه اصول مبانی سازمان مدیریت، درسنامه سازمان و مدیریت بهداشت و درمان، درسنامه مدیریت مالی و کلیات بهداشت و برای زبان از کتاب صفرتا صد زبان و 90+ و... استفاده کنید. همچنین برای دریافت نمونه کارنامه ارشد مدیریت خدمات بهداشت درمانی 97-98 روی لینک کلید نمایید.

arshad modiriat khadamat98 99

چقدر زمان برای قبول شدن در گرایش های مختلف این آزمون لازم است؟ با روزی چند ساعت مطالعه؟

پاسخ مشاور: پاسخ این سوال کاملا نسبی است. این زمان به پتانسیل ذاتی و شرایط افراد بستگی دارد ولی حداقل زمان مطالعه بصورت جدی باید بیشتر از 7 ساعت در روز باشد. سوال: رفرنس بخوانم یا جزوه و یا اینکه کلاس بروم؟ پاسخ مشاور: در حقیقت ما نمی توانیم برای همه یک پاسخ واحد بدهیم. در پاسخ به این سوال بر اساس شرایط، افراد به سه دسته تقسیم می شوند لذا ببینید شما جزو کدامیک از این دسته از افراد هستید.

 

سوال: چه درصدهایی برای قبولی در گرایش های مختلف مدیریت خدمات بهداشتی درمانی لازم است؟ 

پاسخ مشاور: با آنالیز کارنامه های سال قبل می توانید میزان درصد قبول شدگان سال های قبل را بدست آورید. در جدول روبرو برخی کارنامه های قبول شدگان کنکور را در گرایش های مختلف مدیریت خدمات بهداشتی درمانی را لیست کرده ایم. توجه کنید این درصدها فقط می تواند در هنگام زدن تست های سال قبل، شما را با شرکت کنندگان سال قبل مقایسه کند نه رقبای سال بعد! بدلیل این که با توجه به سختی و آسانی سوالات در هر سال، نمی توان پیش بینی کرد که دقیقا در سال بعد چه درصدی برای قبولی لازم است. شاید بپرسید پس از کجا می توان درصد قبولی های سال بعد(رقبای خودمان) را بفهمیم؟ بهترین کار این است که شما تراز خود را در مقایسه با شرکت کنندگان امسال (نه پارسال) بدست آورید، در حقیقت این کار چاره ای ندارد جز شرکت در یک دوره آزمون آزمایشی معتبر که ما صادقانه آزمون های کشوری سنا را (به عنوان اولین و معتبرترین برگزار کننده آزمونهای کشوری در علوم پزشکی ) به شما توصیه می کنیم.

 لینک مرتبط با ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی:

منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشت درمانی

آزمون کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی

معرفی کتاب های مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی

رشته های مجاز آزمون ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی 98

 ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی 97-98

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

آمار قبولی موسسه علوم پزشکی سنا در آزمون وزارت بهداشت 1402

آمار قبولی موسسه علوم پزشکی سنا

تحلیل سوالات درس داخلی جراحی ارشد پرستاری 1402

نمونه تدریس درس زیست شناسی ارشد علوم آزمایشگاهی

نمونه تدریس درس بیوشیمی ارشد علوم آزمایشگاهی

نمونه تدریس درس ژنتیک ارشد علوم آزمایشگاهی

دانلود سوالات ارشد تغذیه 91 تا 1402

تحلیل سوالات بیوشیمی بالینی ارشد علوم آزمایشگاهی 1402

دانلود سوالات ارشد علوم آزمایشگاهی سه 91 تا 1402

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب جمالزاده شمالی خیابان فرصت شیرازی پلاک 72 طبقه همکف

 call  02191017400  (خط ویژه)

 call  02166574345  

پاسخگویی در ساعات اداری از 9صبح تا 18 ایام هفته (بجز روزهای تعطیل و ساعات 13تا14 هرروز)