متقاضیان آزمون ارشد علوم آزمایشگاهی یک 98-99 که بدنبال دریافت منابع آزمون ارشد وزارت بهداشت هستند، توجه داشته باشند رفرنس های معرفی شده وزارت بهداشت برای ارشد رشته علوم آزمایشگاهی به شرح زیر می باشد. در ادامه جدول منابع ارشد علوم آزمایشگاهی یک را در اختیار شما قرار خواهیم داد. با توجه به پرمتقاضی بودن علوم آزمایشگاهی یک و گرایش های بیوشیمی بالینی و ژنتیک انسانی، اغلب داوطلبان بدنبال اطلاع ازبهترین منابع اعلام شده برای این دروس می باشند. پیشنهاد اولیه مشا.ران سنا برای داوطلبانی که قصد انتخاب این رشته را دارند صحبت با مشاور برای شناسایی میزان توانمندییان می باشد چرا که پذیرش در دانشگاه های برتر نیازمند کسب رتبه برتر بو.ده که با زدن درصد بین 60تا 70 میسر می شود پس انتخاب بهترین منابع برای مطالعه، شرکت در آزمون های آزمایشی و در صورت نیاز شرکت در کلاس های حضوری باعث کسب درصد بهتر در این دروس برای قبولی خواهد شد.


 sana telegram4

جدول منابع کارشناسی ارشد علوم آزمایشگاهی 1

منابع معرفی شده برای گرایش های ارشد علوم آزمایشگاهی یک که شامل ارشد بیوشیمی و ارشد زیست فناوری و ژنتیک انسانی به شرح زیر است: زیست سلولی و مولکولی، شیمی آلی و عمومی، ژنتیک و میکروب شناسی می باشد. با توجه و تعدد رفرنس های اعلام شده در صورتی که متقاضی تهیه رفرنس های ارشد علوم آزمایشگاهی یک وزارت بهداشت هستید برای اطلاع از بسته های آموزشی می توانید با موسسه علوم پزشکی سنا در ارتباط با شید.

 

 

manabe arshad olom azmaieshgahi 1

آیا می دانید موسسه علوم پزشکی سنا رفرنس های معرفی شده برای ارشد علوم آزمایشگاه یک را در قالب بسته های آموزشی شامل سرفصل های معرفی شده توسط وزارت بهداشت برای هر درس را تهیه کرده است که علاوه بر مقرون به صرفه بودن، جامع و خلاصه بوده و به راحتی داوطلبان می توانند این منابع را مطالعه نمایند.

منابع ارشد علوم آزمایشگاهی یک سنا شامل : درسنامه ژنتیک، زیست سلولی و مولکولی، بیوشیمی بالینی،تست تالیفی ژنتیک، گنجینه بیوشیمی، صفر تا صد زبان و 90+ می باشد.

 

لینک مرتبط با ارشد علوم آزمایشگاهی :

رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد علوم آزمایشگاهی

 معرفی کتاب های مجموعه علوم آزمایشگاهی1 ،2 و 3

اعزام به خارج رشته های علوم آزمایشگاهی

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

ماجرای تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

تاریخ دقیق اعلام نتایج آزمون ارشد و دکتری وزارت بهداشت 98

رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد سم شناسی 98

آزمون جامع علوم پایه و پیش کارورزی شهریور 98

پذیرش رشته های بدون کنکور علوم پزشکی دانشگاه آزاد

تمدید مجدد انتخاب رشته محل ارشد وزارت بهداشت 98 برای بار آخر

منابع مفید برای آزمون وزارت بهداشت کدامند ؟

شرایط پذیرش پردیس خودگردان رشته های علوم تحقیقات و فناوری

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)