arshad vezarat behdasht 99

لیست منابع ارشد وزارت بهداشت : یکی از بیشترین سؤالاتی که متقاضیان کنکور ارشد وزارت بهداشت از مشاوران ما می پرسند، اطلاع از رفرنس اعلام‌ شده (منابع طبقه بندی شده کنکور) برای شرکت در آزمون ارشد وزارت بهداشت می باشد. بسیار اتفاق افتاده که داوطلب قصد شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت را دارد و بعد از مراجعه به سایت سنجش و دانلود دفترچه منابع با حجم زیادی از منابع و رفرنس‌های اعلام‌شده مواجه می‌شود که حتی مطالعه و تهیه این منابع کار دشواری است وسؤالی که برای داوطلب ایجاد می‌شود این است که آیا رفرنس بخوانم یا جزوه دست‌نویس داوطلبان رتبه برتر سال بالاتر؟ به دنبال کتاب های کنکوری باشم یا به کلاس کنکوری بروم؟

در این مقاله به تمام سؤالات شما در رابطه باانتخاب درست منبع ( منابع ارشد وزارت بهداشت) برای مطالعه و در رابطه با مفید بودن مطالعه جزوه دست‌نویس داوطلبان سال‌های قبل و رفرنس خوانی در چه موارد درست است، پاسخ داده خواهد شد. و در ادامه لینک منابع ارشد وزارت بهداشت در کلیه رشته ها  و منبع معرفی‌شده معتبر کنکوری در اختیار شما قرار داده خواهد شد. در صورت داشتن سوال از هر کجای کشور که هستید از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا پاسخ سوالات خود را می توانید دریافت کنید.

 

telegram3

مطالبی که در ادامه خواهید خواند:

آیا برای شرکت در کنکور وزارت بهداشت رفرنس بخوانم؟

 منابع کنکوری طبقه بندی شده ارشد وزارت بهداشت را از کجا تهیه کنم؟

چرا تأکید میکنیم در انتخاب خود دقت کنید! به دو دلیل

منابع کنکور ارشد وزارت بهداشت

آیا برای شرکت در کنکور وزارت بهداشت رفرنس بخوانم؟

چه زمانی خواندن رفرنس توصیه می‌شود؟

(منابع ارشد وزارت بهداشت ) با توجه به اینکه کنکور ارشد وزارت بهداشت هرساله در نیمه دوم سال و در تابستان برگزار می‌شود، اگر جز داوطلبانی هستید که مطالعه خود را از مردادماه شروع می‌کنید در برخی از رشته‌های پیشنهاد ما به شما مطالعه کتاب رفرنس است. دقت کنید در برخی از رشته‌ها !؟

به‌طور مثال مطالعه کتاب برونر سودارت با این حجم از صفحات حتی برای داوطلبی که از تابستان شروع به مطالعه می‌کند توصیه نمی‌شود زیرا مطالعه این حجم از کتاب برای کنکور ارشد وزارت بهداشت لازم نیست و داوطلب با مطالعه سرفصل‌های کنکوری می‌تواند نیاز خود را برای کنکور رفع کند. اما در رشته‌ای دیگر مثل روانشناسی به دلیل گستره بودن کتاب‌های این رشته علاوه بر کتاب‌های طبقه‌بندی‌شده توصیه می‌شود به‌طور مثال در صورت داشتن زمان کافی کتاب کاپلان سا دوک به‌طور کامل مطالعه شود. پس مهم است قصد شرکت در چه رشته‌ای در مقطع ارشد دارید ! و سعی کنید برای انتخاب منابع ارشد وزارت بهداشت نهایت دقت را داشته و با مشاوران متخصص در این زمینه صحبت کنید.

آیا جزوات کنکور برای شرکت در آزمون ارشد وزارت بهداشت توصیه می‌شود؟

سؤال دیگری که برای داوطلبان ایجاد می‌شود این است که با توجه به حجم زیاد منابع ارشد وزارت بهداشت بهتر از جزوات دست‌نویس رتبه‌های برتر و یا اساتید استفاده کنیم؟ در پاسخ به این دوستان باید بگوییم که مطالعه جزوه دست‌نویس بخصوص دست‌نویس یک رتبه برتر برای کنکور ارشد وزارت بهداشت به‌عنوان منبع مطالعه انتخاب درستی نیست! زیرا داوطلبی که این جزوه را گردآوری کرده تنها به نیاز خود توجه کرده و ممکن است در برخی موارد که تسلط به مبحث داشته در توضیحات، آن‌طور که باید موارد را ذکر نکرده باشد. پس می‌توان گفت: انتخاب جزوه دست نویس به‌عنوان مطالعه کنکور منسوخ‌ شده است. همان‌طور که بارها توضیح دادیم انتخاب درست منابع ( منابع ارشد وزارت بهداشت ) از مهم‌ترین موارد، برای موفقیت شما در کنکور ارشد است پس صرفاً چون یک داوطلب با جزوه‌ی دست‌نویسی که داشته توانسته رتبه‌ی خوبی را کسب کند دلیل بر کامل بودن مطالب جزوه برای مطالعه شما نیست.

منابع کنکوری طبقه بندی شده ارشد وزارت بهداشت را از کجا تهیه کنم؟

لیست منابع ارشد وزارت بهداشت : با توجه به حجم زیاد منابع در بازار برای کلیه رشته‌ها علوم پزشکی با عنوان کتاب کنکوری از کجا متوجه شویم که کتابی که خریداری می‌کنیم مناسب با سرفصل‌های کنکور تألیف شده است؟
به دو نکته برای انتخاب کتاب کنکوری طبقه‌بندی‌شده دقت کنید.

1- سعی کنید کتاب خود را از مؤسساتی تهیه کنید که سابقه ی طولانی در رشته های علوم پزشکی داشته و علاوه بر کتاب بتوانند نیاز شما در زمینه مشاوره برگزاری آزمن و حتی کلاس های حضورر ا برطرف سازند.

2- کتاب‌هایی را انتخاب کنید که توسط مؤلفان کنکوری و به‌روز تهیه‌شده باشند. به طور مثال بسیار رخ‌داده که یک کتاب توسط اساتیدی تالیف شده که در جریان کنکور نبوده و داوطلب با مطالعه حجم زیاد تنها وقت خود را تلف می کند  پس سعی کنید کتاب‌هایی را برای مطالعه انتخاب کنید که مؤالفان آن کنکوری و در جریان کنکور باشند.

سخن مشاور ( منابع ارشد وزارت بهداشت )

با تمام این  توضیحات بهترین گزینه به عنوان منابع ارشد وزارت بهداشت چیست؟ ( چند نکته کلی برای انتخاب منابع ارشد وزارت بهداشت که باید به آن دقت کنید)

اولین موردی که باید بگوییم مطالعه جزوه دست‌نویس شخص دیگر برای کنکور ارشد وزارت بهداشت منسوخ‌شده و هیچ‌ وجه به داوطلب توصیه نمی‌شود!

در پاسخ به سؤالات داوطلبانی که به دنبال رفرنس  و یا کتاب‌های کنکور هستند باید بگوییم، اگر قصد مطالعه رفرنس را دارید باید به زمان شروع مطالعه دقت کنید، و برای داوطلبانی که به دنبال کتاب‌های کنکوری هستند انتخاب نویسنده و البته مؤسساتی که سابقه طولانی در این زمینه‌دارند حائز اهمیت است.

منابع ارشد وزارت بهداشت : توجه داشته باشید علاوه بر داشتن منابع زدن تست و شرکت در آزمون‌های آزمایشی و یا ارتباط با مشاوربرای برنامه‌ریزی و البته در مواردی که در درسی تخصصی ضعیف هستید، شرکت در کلاس‌های کنکوری برای برخی از دروس سخت به شما برای قبولی در کنکور و رسیدن به رتبه و دانشگاه دلخواهی که می خواهید کمک خواهد کرد.

bannerfinalmoshavereچرا تأکید میکنیم در انتخاب خود دقت کنید! به دو دلیل

1- خط‌هایی با پیش‌شماره 909 که اقدام به دادن مشاوره‌های نادرست در اغلب رشته ها و بخصوص رشته‌ های علوم پزشکی کرده که نه‌تنها اطلاعات کافی در این زمینه ندارند، بلکه تنها به خاطر هزینه‌های سرسام‌آور سعی می‌کنند داوطلب را ساعت‌های پشت خط نگه‌داشته و درنهایت اطلاعاتی به داوطلب می‌دهند که چندان کارایی نداشته و نیاز داوطلب برای کنکورارشد وزارت بهداشت را برطرف نمی‌کند.

2- سایت‌های اینترنتی که تنها می‌توانند به فرد مشاوره  داده و خدمات دیگری برای ارائه دادن به داوطلب ندارند و این دلیل بر سابقه کم آن‌ها درزمینهٔ رشته‌های علوم پزشکی است.

لیست منابع ارشد وزارت بهداشت : بعد از همه‌ی این تفاسیر متوجه می‌شویم انتخاب درست مهم‌ترین قدم برای موفقیت در هر کاری هست. پس سعی کنید برای کنکور ارشد منابع درستی را انتخاب کنید و برای مشاوره با مؤسساتی کارکنید که سابقه‌ی طولانی  و رتبه‌های برتر در رشته‌های علوم پزشکی داشته و به‌صورت تخصصی فقط خدمات برای رشته های علوم پزشکی ارائه  دهند. به‌طور مثال موسسه مدرسان شریف درزمینهٔ مهندسی فعال بوده و می‌توان گفت برای رشته پرستار، تغذیه و.. منابعی تخصصی نمی توانند به داوطلبان ارائه دهند.  بنابراین برای کنکور سعی به مراکزی مراجعه کرده و با مشاورانی ارتباط بگیرید که علاوه بر منابع بتوانند درزمینهٔ های دیگری به نیاز شما پاسخ دهند و مجبور نباشید مشاوره را از یک مرکز و منابع و آزمون‌ها را مراکز دیگر و برای رفع نیازهای خود به چند جای مختلف مراجعه کنید.
( تمام این توضیحات بر اساس تجربه چندین ساله و ارتباط با هزاران داوطلب کنکور و درد و دل‌های آن‌ها به شما ارائه‌شده است ) امیدواریم با انتخاب درست  بهترین‌ها را برای خود رقم بزنید.

 

حتما بخوانید

 بهترین منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری

آخرین تغییرات منابع آزمون کارشناسی ارشد اتاق عمل

دانلود منابع آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی

منابع ارشد مامایی وزارت بهداشت

آخرین تغییرات منابع آزمون کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی

منابع آزمون ارشد علوم آزمایشگاهی یک

منابع آزمون کارشناسی ارشد علوم آزمایشگاهی دو

منابع آزمون کارشناسی ارشد علوم آزمایشگاهی سه

 منابع آزمون کارشناسی ارشد هماتولوژی

منابع آزمون کارشناسی ارشد بهداشت محیط

منابع آزمون کارشناسی ارشد سم شناسی وزارت بهداشت

منابع آزمون کارشناسی ارشد شیمی دارویی وزارت بهداشت

دانلود منابع آزمون ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی

منابع آزمون کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی

منابع آزمون کارشناسی ارشد تغذیه وزارت بهداشت

منابع آزمون کارشناسی ارشد علوم تشریح (آناتومی)

منابع آزمون کارشناسی ارشد فیزیولوژی پزشکی

 منابع آزمون کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی

منابع آزمون کارشناسی ارشد بهداشت حرفه ای

دیدگاه‌ها  
+2 # لادن باهوش 1401-09-27 09:59
سلام .وقت شما به خیر.ممنون میشم منابع ارشد سلولی مولکولی وزارت بهداشت رو بفرمایید
پاسخ دادن
+2 # دانشجو 1402-01-10 23:46
سلام.وقت بخیر.
بنده بنا به شرایطم میخواستم مطالعه برای آزمون ارشد ۱۴۰۴ وزارت بهداشت در رشته روان‌شناسی رو از الان شروع کنم.خواستم بدونم منابع به تازگی تغییر کرده؟آیا احتمال تغییر مجدد منابع تا اون زمان وجود داره؟
پاسخ دادن
0 # غزاله 1402-06-19 20:28
سلام من رشته میکروبیولوژی هستم منابع و رفرنس چی باید بخونبم
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

تحلیل و بررسی سوالات زبان ارشد وزارت بهداشت - چند سال اخیر

تحلیل سوالات ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی 1403

دانلود کلید سوالات ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳

بازار کار ارشد ژنتیک پزشکی:راهنمای جامع برای موفقیت

بازار کار ارشد هماتولوژی : راهنمای جامع

بازار ارشد کار انفورماتیک پزشکی :راهنمای جامع برای موفقیت

دانلود آزمون کشوری ارشد علوم آزمایشگاهی 3 موسسه سنا (50% اول مباح

دانلود آزمون کشوری ارشد علوم آزمایشگاهی 2 موسسه سنا (50% اول مباح

دانلود آزمون کشوری ارشد علوم آزمایشگاهی 1 موسسه سنا (50% اول مباح

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر تهران: میدان انقلاب جمالزاده شمالی تقاطع فرصت شیرازی پلاک 72 طبقه 1

 call  02191017400  (خط ویژه)

 call  02166574345  

پاسخگویی در ساعات اداری (بجز روزهای تعطیل و ساعات 13تا14)

شنبه تا چهارشنبه: از 9 تا 18  پنجشنبه: تا 13