آزمون کارشناسی ارشد بهداشت محیط

متقاضیان شرکت در آزمون ارشد مهندسی بهداشت محیط، تمام موارد مربوط به آزمون ارشد وزارت بهداشت برای این رشته را در این مقاله دریافت خواهید کرد. با توجه به سوالات بسیار شما برای ادامه تحصیل در ارشد مهندسی بهداشت محیط در ادامه نمونه  سوالات شما عزیزان را مطرح و به آن پاسخ خواهیم داد. برای دریافت پاسخ دقیق به سوالات خود در زیر بخش های زیر و یا از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا می توانید راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

?گرایش های ارشد بهداشت محیط کدامند و ظرفیت پذیرش در دانشگاه  دولتی و شهریه پرداز به چه صورت است؟

?رشته های مجاز برای ارشد بهداشت محیط کدامند؟

?بازار کار ارشد بهداشت محیط به چه صورت است؟

?آیا دانشگاه آزاد رشته کارشناسی ارشد بهداشت محیط  دارد؟

?کتاب های ارشد بهداشت محیط را از کجا تهیه کنم؟

?دانلود رایگان جزوات ارشد بهداشت محیط را از کجا بگیرم؟

 ✅ گرایش ها و ظرفیت پذیرش ارشد بهداشت محیط

? گرایش های آزمون ارشد بهداشت محیط شامل ارشد سم شناسی محیط، ارشد مدیریت پسماند، مهندسی بهداشت محیط و ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری می باشد، همانطور که بارها توضیح دادیم، ظرفیت پذیرش برای هر گرایش در دانشگاه دولتی و شهریه پرداز متفاوت می باشد. به طور مثال ظرفیت پذیرش برای ارشد مهندسی بهداشت محیط در دانشگاه دولتی 145 نفر در دانشگاه دولتی و 50 نفر در دانشگاه شهریه پرداز در سال 97 بوده است. اطلاع از ظرفیت پذیرش رشته ای که قصد تحصیل در ان را دارید به شما کمک می کند تا انتخاب دقیق تری را برای افزایش شانس قبولی خود داشته باشید. پس قبل از هر کاری بخصوص برای انتخاب رشته - محل با اطلاع از ظرفیت پذیرش، تصمیم بهتری برای آینده تحصیلی خود بگیرید. 

 

 ✅ بازار کار و آینده شغلی ارشد مهندسی بهداشت محیط

?بازار کار همواره یکی از پر متقاضی ترین سوالات داوطلبان برای رشته و گرایش در مقاطع مختلف تحصیلی می باشد. رشته بهداشت محیط جز رشته هایی است که داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در این رشته را دارند می خواهند از بازار کار این رشته مطلع شوند، آنچه می توانیم  به شما داوطلبان در رابطه با ارشد مهندسی بهداشت محیط بگوییم، آینده شغلی بسیار روشن برای این رشته می باشد. فارغ التحصیلان این رشته می توانند در مراکز بهداشت درمان شهرستان ها و خانه های بهداشت و در شرکت های خصوصی فعال در زمینه آلودگی ها و آب و فاضلاب مشغول به کار شوند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با بازار کار می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

 ✅ منابع ارشد مهندسی بهداشت محیط

?انتخاب منبع درست برای مطالعه همواره از مهم ترین مسائلی است که داوطلبان با آن سروکار دارند، انتخاب منابع با سرفصل های طبقه بندی شده و کنکوری می تواند انتخاب بسیار مهمی برای قبولی داوطلبان در این آزمون باشد. از جمله منابع معرفی شده برای ارشد مهندسی بهداشت محیط شامل مروری بر تصفیه آب آشامیدنی، آلودگی هوا و کنترول آن، کلیات بهداشت محیط، کتاب شیمی و میکروبیولوژی و پسماند شهری و کتاب تصفیه فاضلاب می باشد برای دریافت این منابع می توانید با موسسه علوم پزشکی سنا در ارتباط باشید.

 

 

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر تهران: میدان انقلاب جمالزاده شمالی تقاطع فرصت شیرازی پلاک 72 طبقه 1

 call  02191017400  (خط ویژه)

 call  02166574345  

پاسخگویی در ساعات اداری (بجز روزهای تعطیل و ساعات 13تا14)

شنبه تا چهارشنبه: از 9 تا 18  پنجشنبه: تا 13