نمونه کارنامه قبولی آزمون ارشد علوم آزمایشگاهی یک 97-98 و درصد لازم برای قبولی درآزمون ارشد علوم آزمایشگاهی یک و هر آنچه را که شما برای قبولی در آزمون ارشد وزارت بهداشت 98 احتیاج دارید در این مقاله در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

به دلیل تقاضای بالای داوطلبان برای قبولی در گرایش های ارشد علوم آزمایشگاهی یک که شامل گرایش بیوشیمی بالینی، ژنتیک انسانی و زیست فن آوری پزشکی است، اکثر داوطلبان می خواهند بدانند با زدن چه درصدی می توانند شانس قبولی خود را در این آزمون افزایش دهند در ادامه جدول نمونه کارنامه قبولی های سال 97 متقاضیان سنا که در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 شرکت کرده اند را در اختیار شما قرار می دهیم.

مهم ترین نکته ای که شما باید به آن دقت داشته باشید زدن تمام دروس درآزمون ارشد وزارت بهداشت بخصوص در رشته علوم آزمایشگاهی می باشد، چرا که طبق اطلاعیه جدید وزارت بهداشت زدن 25% درصد درس زبان و میانگین 30%درصد برای دروس اختصاصی از شرایط مجاز شدن کارنامه داوطلب و قرار گیری در صف رتبه بندی می باشد.

پس توصیه ما به شما به دور از هر گونه نگرانی داشتن یک برنامه ریزی هدمند و استفاده از درست ترین منابع آزمون ارشد علوم آزمایشگاهی یک  که بر اساس سوالات کنکور ارشد وزارت بهداشت طراحی شده باشد می باشد چرا که برخی از رفرنس های معرفی شده زارت بهداشت برای رشته علوم آزمایشگاهی بسیار جامع بوده و نیاز نیست که شما این مباحث را برای کنکور ارشد علوم آزمایشگاهی بخوانید و فقط با خواندن این مطالب وقت زیادی را صرف یادگیری مطالبی می کنید که تنها بار علمی داشته و برای کنکور ارشد مفید نمی باشد.

پس داشتن منابع طبقه بندی شده کنکوری برای ارشد علوم آزمایشگاهی از اهمیت زیادی برخوردار است که در ادامه این منابع را به شما معرفی خواهیم کرد و برای تهیه این منابع کنکوری معرفی شده برای ارشد علوم آزمایشگاهی یک می توانید با شماره 66574345 تماس بگیرید.

 sana telegram4

نمونه کارنامه قبول شدگان آزمون ارشد علوم آزمایشگاهی یک

نمونه کارنامه قبولی ارشد علوم آزمایشگاهی یک برای گرایش ارشد بیوشیمی بالینی، ارشد ژنتیک انسانی و ارشد زیست فن آوری پزشکی به شرح زیر می باشد.

 

karname olom azmayeshgahi 1

 

 

منابع ارشد علوم آزمایشگاهی یک

 منابع ارشد علوم آزمایشگاهی یک برای گرایش های مختلف متفاوت بوده و منابع ای که موسسه علوم پزشکی سنا برای این گرایش های ارائه می دهد به شرح زیرمی باشد.

منابع ارشد علوم آزمایشگاهی گرایش بیوشیمی بالینی: کتاب صفر تا صد بیوشیمی، گنجینه بیوشیمی، شیمی آلی، شیمی عمومی، صفر تا صد زیست شناسیسلولی و مولکولی، نمودارنامه زیست سلولی و مولکولی، 90+ و صفر تا صد زبان می باشد

منابع ارشد علوم آزمایشگاهی  گرایش ژنتیک انسانی: درسنامه ژنتیک انسانی، تست تالیفی، صفر تا صد زیست سلولی و مولکولی، صفر تا صد بیوشیمی، گنجینه بیوشیمی، 90+ و صفر تا صد زبان

منابع ارشد علوم آزمایشگاهی گرایش زیست فناوری پزشکی : کتاب صفر تا صد بیوشیمی، گنجینه بیوشیمی، صفر تا صد زیست شناسی سلولی و مولکولی، نمودارنامه زیت سلولی و مولکولی، باکتری شناسی می باشد.

بعد از معرفی کتاب ها سوالی که برای اکثر شما به وجود میاد اینه که این کتاب ها برای قبولی و کسب رتبه خوب کافیه یا باید رفرنس های دیگه ای رو بخونم؟

پاسخ سنا به شما: طبق گفته اکثر استاتید ما در گرایش های مختلف ارشد علوم آزمایشگاهی معتقدند بیشتر مطالبی که در کنکور ارشد وزارت بهداشت از آن سوال طرح می شود برگرفته از مباحث خاص و مشخص شده از کتب رفرنس می باشد، بنابراین برای قبولی در آزمون باید این مباحث را شناسایی و تمام انرژی خود را بر روی سرفصل هایی که در آزمون ارشد از ان سوال طرح می شود سزرمایه گذاری کنید که اگر توان انجام و طبقه بندی این مباحث را ندارید می توانید از بسته های آموزشی سنا که در بالا معرفی کردیم استفاده کنید.

موفقیت شما آرزوی ماست.

ترتیبی که مشاور سنا برای دریافت دیگر اطلاعات به شما پیشنهاد میکند به شرح زیر میاشد:

منابع آزمون کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی یک

آزمون کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی یک

معرفی کتاب های مجموعه علوم آزمایشگاهی1 ،2 و 3

شته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد علوم آزمایشگاهی 98-99

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

تمدید مجدد انتخاب رشته محل ارشد وزارت بهداشت 98 برای بار آخر

میزان شهریه دانشگاه پردیس خودگردان پزشکی و علوم پزشکی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری علوم سلولی کاربردی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری علوم و صنایع غذایی 98

آمار قبولی موسسه علوم پزشکی سنا در آزمون ارشد بهداشت 98

مصاحبه دکتری تخصصی رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی 98

سھمیه رزمندگان و ایثارگران در انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 98

تمدید ثبت نام دوره بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98

آخرین تراز و رتبه قبولی پزشکی دانشگاه آزاد 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)