olomazmayeshgahi

اکثر متقاضیان علوم آزمایشگاهی یک گرایش ارشد بیوشیمی بالینی به دنبال اطلاع از درصد لازم برای قبولی در گرایش ارشد بیوشیمی بالینی و رتبه قبولی ارشد بیوشیمی بالینی می باشند به همین دلیل در این مقاله نمونه کارنامه قبولی ارشد بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت 98 را در اختیار شما قرار می دهیم. با اطلاع از درصد هایی که متقاضیان در سال های گذشته زده اند تا حدودی می توانید از میزان آمادگی خود برای قبولی در دانشگاهی که می خواهید مطلع شوید. به این نکته توجه داشته باشید رتبه قبولی و حدنصاب درصد بر اساس متقاضیان همان سال در نظر گرفته می شود، به طور مثال در سال 98 رتبه 5، درس بیوشیمی را 95 درصد زده بنابراین داوطلبانی دیگری که درصد این درس را بین 60 تا 70 زده اند رتبه دو رقمی کسب کرده اند اما در سال گذشته این چنین نبوده است. در صورت داشتن سوال برای اطلاع از بهترین منابع ارشد بیوشیمی بالینی بعد از مطالعه مقاله از طریق ارتباط با مشاوران سنا پاسخ سوالات خود را در رابطه با هر آنچه که نیاز دارید دریافت نمایید.

 

telegram3

کارنامه ارشد بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت

یکی از دغدغه های اغلب داوطلبان برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت داشتن منابع مناسب برای کنکور می باشد تا با مطالعه منابع به درصدی که می خواهند برسند. در پاسخ به این داوطلبان باید بگوییم کسب درصد بالا به چند صورت امکان پذیر می باشد:

1- اولین و مهم ترین راه رسیدن به درصدی که می خواهید در کمترین مدت زمان ممکن شرکت در کلاس می باشد، اما شرکت در چه کلاسی و چه استادی بسیار اهمیت دارد. بنابراین برای انتخاب کلاس های کنکور نهایت دقت را داشته باشید و سعی کنید کلاس های کنکوری خود را در موسسات معتبر با سابقه ی چندین ساله در برگزاری کلاس های کنکوری ویژه رشته های ارشد و دکتری علوم پزشکی شرکت کنید. تاکید میکنیم برای مشاوره، ثبت نام کلاس های کنکوری، آزمون آزمایشی و.... از موسساتی کمک بگیرید که سابقه ی چندین ساله در زمینه رشته های علوم پزشکی داشته و هر آنچه را که شما برای شرکت در کنکور نیاز دارید دراختیار شما قرار دهند.

2- اگر درشهری زندگی میکنید که کلاس های کنکوری فعال با اساتید برتر را ندارند، دومین راه رسیدن به کسب درصد بالا برای قبولی در رشته ارشد بیوشیمی بالینی و هر رشته ای که قصد شرکت در آن را دارید، داشتن منابع کنکوری متناسب باسرفصل های کنکور ارشد وزارت بهداشت می باشد، داشتن منابع مناسب، مرور و مطالعه جمع بندی و زدن تست بسیار برای قبولی شما حائز اهمیت می باشد. به طور مثال برای درس بیوشیمی بالینی کتاب صفر تا صد بیوشیمی بالینی که شامل سرفصل های مهم از رفرنس اعلام شده وزارت بهداشت (دلوین،لنینجر،استرایر و... )بوده وکتاب گنجینه سوالات بیوشیمی که شامل 20 سال سوالات ارشد وزارت بهداشت با پاسخ تشریحی می باشد، جز کاملترین منابع معرفی شده  برای مطالعه شما عزیزان می باشد. برای اطلاع از کلیه کتاب های اعلام شده وزارت بهداشت و کتاب های کنکوری برای گرایش ارشد بیوشیمی بالینی به مقاله منابع ارشد بیوشیمی بالینی مراجعه نمایید.

نکته مهم :بعد از مطالعه کتاب ها، زدن تست و شرکت در آزمون های آزمایشی این امکان را به شما میدهد تا با اطلاع از وضعیت تحصیلی خود و اطلاع از رتبه، تراز، درصد و آشنایی با فضای آزمون، شناخت نقاط ضعف و رفع آن ها، برسی نقاط قوت و تقویت آن برای رتبه بهترو... خود را برای کنکور اصلی وزارت بهداشت آماده کرده و با دریافت سوال و پاسخ تشریحی این آزمون ها به عنوان درسنامه دوم برای جمع بندی از آن استفاده نمایید.

موسسه علوم پزشکی سنا با داشتن بیش از 100 نمایندگی در کل کشور اقدام به برگزاری آزمون های آزمایشی 9 مرحله ای کشوری استاندارد مطابق با کنکور اصلی وزارت بهداشت کرده که با داشتن برنامه ریزی و بودجه بندی 25 و 50و 100 درصد در کلیه رشته های علوم پزشکی این امکان را به داوطلبان می دهد تا از میزان آمادگی خود برای شرکت در کنکور اصلی مطلع شوند. برای اطلاع از جزئیات با شماره 02166574345 تماس حاصل نمایید و از نمایندگی سنا در شهر خود مطلع شوید. 

bannerfinalmoshavere

karname arshad bioshimi 98

 درصدای لازم برای قبولی ارشد بیوشیمی وزارت بهداشت 99

طبق توضیحات اعلام شده در بالا و جدول نمونه کارنامه های ارشد بیوشیمی بالینی برای کسب رتبه قبولی باید حدود درصد بین 70تا 80 درصد را در دروس اصلی داشته باشید. این درصد بنا به متقاضیان همان سال با توجه به میزان درصدی که در هر درس کسب میکنند متفاوت و قابل تغییر می باشد. 

 

 مطالب محبوب ارشد بیوشیمی بالینی:

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت

آزمون کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی یک

 

 

 

دیدگاه‌ها  
+1 # دایی ارش 1398-09-04 13:30
تعداد شرکت کننده های بیوشیمی و هماتولوژی هرکدوم چقد بودن سال ۹۷؟؟
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دانلود کلید نهایی سوالات آزمون دکتری وزارت بهداشت 99-1400

دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد وزارت بهداشت 98-99

دانلود دفترچه سوالات کنکور ارشد وزارت بهداشت 99-1400

نرم افزار تخمین رتبه رایگان ارشد وزارت بهداشت

دانلود کلید نهایی سوالات آزمون ارشد وزارت بهداشت 99

دانلود کلید نهایی آزمون دکتری بیوشیمی بالینی 98-99

دانلود کلید نهایی آزمون دکتری علوم تغذیه 98-99

استعداد درخشان ارشد وزارت بهداشت 99-1400

کمپین استارت کنکور وزارت بهداشت 1400

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)