نمونه کارنامه های قبولی آزمون ارشد علوم آزمایشگاهی دو 97 و درصد های لازم برای قبولی در آزمون ارشد علوم آزمایشگاهی دو را از کجا تهیه کنم؟ در صورتی که متقاضی شرکت در آزمون ارشد عوم ازمایشگاهی دو سال 98-99 هستید و می خواهید بدانید ظرفیت پذیش و درصد لازم برای قبولی در آزمون ارشد علوم آزمایشگاه دو و نمونه کارنامه های قبولی آزمون ارشد علوم آزمایشگاهی دو در سال 97-98 به چه صورت بوده با ما همراه باشید. در ادامه جدولی از درصد های قبولی و نمونه کارنامه داوطلبانی که در آزمون ها و کلاس های سنا شرکت کرده اند و از جزوات آموزشی برای ارشد علوم آزمایشگاهی 2  استفاده کرده اند را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

همچنین به سوالات شما در رابطه با درصد های لازم برای مجاز شدن و رتبه بندی در آزمون ارشد وزارت بهداشت چند است و اینکه شرایط فارغ التحصیلان علوم آزمایشگاهی با فارغ التحصیلان لیسانس آن چقدر تفاوت دارد خواهیم پرداخت؟

 

جدول نمونه کارنامه قبول شدگان آزمون ارشد علوم آزمایشگاهی دو 97- 98

در این جدول درصد قبولی در گرایش های علوم آزمایشگاهی دو که شامل گرایش هماتولوژی و گرایش ایمنی شناسی می باشد ذکر شده است.

 

karname olom azmayeshgahi 2

شرایط فارغ التحصیلان ارشد علوم آزمایشگاهی با فارغ التحصیلان لیسانس آن چقدر تفاوت دارد؟

پاسخ سنا: از نظر مقایسه حقوق لیسانس و ارشد، شاید چندان تفاوتی برای دریافت حقوق وجود نداشته باشد اما از جنبه های دیگر داشتن مدرک ارشد میتواند به شما کمک کند، به طور مثال بسیاری از آزمایشگاه ها، سوپروایزر بخش خود را از بین افراد با مقاطع بالاتر انتخاب می کنند و یا بسیاری از فارغ التحصیلان علوم پایه با اخذ مدرک کارشناسی ارشد یک یاز گرایش های علوم آزمایشگاهی می توانند بصورت قانونی و با حفظ شان رشته خود به آزمایشگاه وارد شوند.

 

آیا زدن زبان 25% و زدن دروس اختصاصی 30%  در آزمون ارشد 98 ضروری است؟ یکی از سوالات مهمی که اغلب داوطلبان از مشاوران سنا می پرسند اطلاع از درصد هایی است که باید در آزمون ارشد وزارت بهداشت 98 بزنند تا مجاز شده و کارنامه آن ها رتبه بندی شود.

پاسخ مشاور سنا: طبق اطلاعیه جدید منتشر شده زدن 25% در درس زبان و میانگین 30% دروس اختصاصی برای مجاز شدن شما ضروری بوده و باید طوری درس بخوانید که بتوانید تمام دروس بخصوص دروس اختصاصی را با درصد حداقل 40 و بالا 40% بزنید. مهم ترین نکته ای که باید همه ی شما به آن توجه داشته باشید زدن درصد به طور میانگین در تمام دروستان می باشد چرا که این موضوع تاثیر زیادی در تراز شما و قبولی در انتخاب رشته محل شما دارد. در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با ارشد علوم آزمایشگاهی دو با موسسه علوم پزشکی سنا در ارتباط باشید.

ترتیبی که سنا برای مطالعه در رابطه با ارشد علوم آزمایشگاهی 2  به شما پیشنهاد می دهد به شرح زیر می باشد:

منابع آزمون کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی دو

معرفی کتاب های مجموعه علوم آزمایشگاهی1 ،2 و 3

آزمون کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی دو

رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد علوم آزمایشگاهی 98-99

کلاس کنکور کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی دو

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

انتشار کارنامه نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت علوم 98

آغاز ثبت نام آزمون EPT خرداد 98

فراخوان ثبت نام دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی 98

آخرین مهلت ثبت نام و تغییرات کنکور ارشد وزارت بهداشت 98

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون زبان msrt اردیبهشت 98

برای چه کسانی در آزمون دکتری وزارت بهداشت کارت صادر می شود

آغاز ثبت نام بدون کنکور دکتری رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد98

رتبه بندی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور 2019

شرایط ثبت‌نام دکتری بدون آزمون دانشگاه شهید بهشتی 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)