وطلبانی که قصد شرکت در آزمون ارشد شنوایی شناسی وزارت بهداشت رو دارند، تو این مقاله دفترچه سوالات ارشدشنوایی شناسی ۹۳ تا ۱۴۰۲ رو براتون به همراه کلید سوالات ارشد تغذیه گذاشتیم.... اگر بعد از مطالعه دفترچه سوالات به دنبال کتاب های کنکوری طبقه بندی شده برای آزمون ارشد شنوایی شناسی بودید می تونید از طریق ارتباط با مشاورین سنا جدید ترین کتاب های کنکوری طبقه بندی شده رو دریافت کنید...

همونطور که می دونید موسسه سنا سابقه چندین ساله در رشته های علوم پزشکی داره و هرسال رتبه های برتر تو رشته های مختلف ارائه میده... بنابراین علاوه بر کتاب های کنکوری می تونید از آزمون های سراسری کشوری که برگزار میکنه و ارتباط با رتبه های برتر هم استفاده کنید و البته کلاس های آنلاین که توسط اساتید برتر برگزار میشه... برای شروع به افراد باتجربه اعتماد کنید و موسساتی که سابقه چند ساله تو رشته های علوم پزشکی دارند که سنا یکی از بهترین ها تو کشور برای رشته های علوم پزشکی هست.

 

telegram3

فایل سوالات کلید نهایی
دانلود سوالات ارشد شنوایی شناسی 1402 دانلود کلید نهایی سوالات ارشد شنوایی شناسی 1402
 دانلود دفترچه سوالات ارشد شنوایی شناسی 1401 دانلود کلید نهایی سوالات ارشد شنوایی شناسی 1401
 دانلود دفترچه سوالات ارشد شنوایی شناسی 1400  دانلود دفترچه سوالات ارشد شنوایی شناسی 1400
 دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد شنوایی سنجی 97-98  دانلود کلید نهایی سوالات ارشد شنوایی شناسی 98
 دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد شنوایی سنجی 96-95 کلید نهایی ارشد شنوایی سنجی 95
 دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد شنوایی سنجی 95-94  
 دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد شنوایی سنجی 94-93  

نکته مهم :

کلید اولیه سوالات کنکور ارشد وزارت بهداشت : بسیار اتفاق افتاده که داوطلب بعد از مطالعه دروس و یا در ماه های پایانی به دنبال دانلود سوالات ارشد در رشته های علوم پزشکی و کلید آن هست اما بعد از دریافت کلید سوالات متوجه می شوند که نیاز به پاسخ نامه تشریحی داشته و پاسخ کلیدی به تنهای برای ثبت مطالبی که مطالعه داشته است کفایت نمی کند و این باعث می شود بدنبال کتاب های کنکوری و کتاب های تست با پاسخ تشریحی باشند. همانطور که بارها توضیح دادیم به دلیل تخصصی بودن رشته های علوم پزشکی ممکن است  در کتاب فروشی ها شما موفق به تهیه کتاب تست برای دروس رشته های علوم پزشکی نشوید و یا به مراکزی مراجعه کنید که علوم پزشکی نبوده و با معرفی یا ارائه کتاب های نادرست، اطلاعات نامعتبری را دریافت کنید.

به همین دلیل به چند نکته در مورد تهیه کتاب های کنکوری بخصوص کتاب های تست باید توجه داشته باشید:

1 سعی کنید برای تهیه کتاب های تستی و حتی کنکوری رشته های علوم پزشکی به موسساتی مراجعه کنید که کاملا کنکوری بوده و سابقه ی چندین ساله در زمینه رشته های علوم پزشکی داشته و هر سال رتبه های تک رقمی در کنکور رشته خود داشته باشند.

2 موسساتی که بصورت تخصصی در رشته های علوم پزشکی فعالیت  دارند معمولا همه ی خدمات مورد نیاز یک فرد کنکور وزارت بهداشت که شامل کتاب، آزمون،مشاوره و کلاس هست را فراهم می کنند. به همین منظور موسسه علوم پزشکی سنا با سابقه چندین سال در آمادگی قبل از کنکوروزارت بهداشت علاوه از داشتن خدماتی چون آزمون های کشوری، مشاوره و پشتیبانی و... اقدام به چاپ کتاب های کنکوری  چهار چوب کنکور کرده است و آن دسته از داوطلبانی که بدنبال دریافت سوالات کنکور ارشد، با پاسخ تشریحی (کلید اولیه سوالات کنکور ارشد وزارت بهداشت) هستند، می توانند در هر درسی که نیاز دارند اقدام به تهیه کتاب تست با پاسخ تشریحی نمایند.

ویژگی کتاب: کتاب های تستی که شما دوستان کنکوری می توانید از آن استفاده کنید؛ شامل کتاب های جعبه سیاه و گنجینه سوالات و تاس ها هستند، که در ادامه به معرفی کوتاه در رابطه با کتاب های اعلام شده می پردازیم. در صورت داشتن سوال از هر کجای کشور که هستید از طریق تماس با شماره 02166574345 الی 6 می توانید پاسخ سوالات خود را از مشاوران سنا دریافت نمایید.

 

 

 

 

دیدگاه‌ها  
-2 # پریسا مرادپور 1398-06-23 18:06
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

آمار قبولی موسسه علوم پزشکی سنا در آزمون وزارت بهداشت 1402

تحلیل سوالات درس داخلی جراحی ارشد پرستاری 1402

نمونه تدریس درس زیست شناسی ارشد علوم آزمایشگاهی

نمونه تدریس درس بیوشیمی ارشد علوم آزمایشگاهی

نمونه تدریس درس ژنتیک ارشد علوم آزمایشگاهی

دانلود سوالات ارشد تغذیه 91 تا 1402

تحلیل سوالات بیوشیمی بالینی ارشد علوم آزمایشگاهی 1402

دانلود سوالات ارشد علوم آزمایشگاهی سه 91 تا 1402

دانلود سوالات ارشد بهداشت حرفه ای 93 تا 1402

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب جمالزاده شمالی خیابان فرصت شیرازی پلاک 72 طبقه همکف

 call  02191017400  (خط ویژه)

 call  02166574345  

پاسخگویی در ساعات اداری از 9صبح تا 18 ایام هفته (بجز روزهای تعطیل و ساعات 13تا14 هرروز)