anesthesiology

آزمون کارشناسی ارشد هوشبری 98 برگزار می شود؟ این سوالی است که بیشتر فارغ التحصیلان رشته هوشبری با تماس با دپارتمان مشاوره از ما سوال می کنند. سعی خواهد شد جواب این سوال مبنی بر وجود یا عدم وجود نام رشته هوشبري در کنکور ارشد وزارت بهداشت به تمامی متقاضیان داده شود.

در 16 اسفند ماه دبیر بورد رشته هوشبری در وزارت بهداشت خبر از برگزاری آزمایشی 5 سال دوره آموزش هوشبری در مقطع کارشناسی ارشد داد و وعده داد بزودی کروکیلوم یا برنامه ریزی آموزشی آن به اطلاع فارغ التحصیلان این رشته رسانده شود.

تا این لحظه (آبان 97) هنوز هیچ اطلاعیه ای از سوی وزارت بهداشت ارائه نشده است ولی به احتمال زیاد این رشته در دفتر راهنمای آزمون ارشد وزارت بهداشت گنجانده شود. از سوی دیگر منابع آزمون ارشد هوشبری یا همان آموزش هوشبري در دفترچه منابع این آزمون گنجانده خواهد شد.

به احتمال زیاد دانشگاه علوم پزشکی ایران اولین دانشگاه از دانشگاه های تهران دوره کارشناسی ارشد هوشبری را برگزار خواهد کرد. همچنین در یکی از خبرگزاری ها آمده بود که دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد نیز یکی دیگر از مراکز برگزار کننده ارشد آموزش هوشبری خواهد بود.

موسسه علوم پزشکی سنا افتخار دارد به محض اعلام رسمی رشته هوشبری در آزمون ارشد هوشبری، به عنوان اولین مرکز آمادگی کنکور ارشد این رشته به داوطلبان کنکور ارشد هوشبری خدمات مناسبی را ارائه نماید.

اگر سوالی در مورد منابع آزمون ارشد هوشبری یا گرایش ها و بازار کار این رشته دارید با انجام ثبت نام در فرم مشاوره ، پاسخ آن را از مشاوران ما دریافت نمایید.

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

انتشار کارنامه نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت علوم 98

آغاز ثبت نام آزمون EPT خرداد 98

فراخوان ثبت نام دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی 98

آخرین مهلت ثبت نام و تغییرات کنکور ارشد وزارت بهداشت 98

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون زبان msrt اردیبهشت 98

برای چه کسانی در آزمون دکتری وزارت بهداشت کارت صادر می شود

شرایط ثبت‌نام دکتری بدون آزمون دانشگاه شهید بهشتی 98

جزئیات پذیرش دانشجوی ارشد در پردیس‌های دانشگاه تهران

نکاتی در رابطه با شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت بصورت آزمایشی

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)