anesthesiology

آزمون کارشناسی ارشد هوشبری 98 برگزار می شود؟ این سوالی است که بیشتر فارغ التحصیلان رشته هوشبری با تماس با دپارتمان مشاوره از ما سوال می کنند. سعی خواهد شد جواب این سوال مبنی بر وجود یا عدم وجود نام رشته هوشبري در کنکور ارشد وزارت بهداشت به تمامی متقاضیان داده شود.

در 16 اسفند ماه دبیر بورد رشته هوشبری در وزارت بهداشت خبر از برگزاری آزمایشی 5 سال دوره آموزش هوشبری در مقطع کارشناسی ارشد داد و وعده داد بزودی کروکیلوم یا برنامه ریزی آموزشی آن به اطلاع فارغ التحصیلان این رشته رسانده شود.

تا این لحظه (آبان 97) هنوز هیچ اطلاعیه ای از سوی وزارت بهداشت ارائه نشده است ولی به احتمال زیاد این رشته در دفتر راهنمای آزمون ارشد وزارت بهداشت گنجانده شود. از سوی دیگر منابع آزمون ارشد هوشبری یا همان آموزش هوشبري در دفترچه منابع این آزمون گنجانده خواهد شد.

به احتمال زیاد دانشگاه علوم پزشکی ایران اولین دانشگاه از دانشگاه های تهران دوره کارشناسی ارشد هوشبری را برگزار خواهد کرد. همچنین در یکی از خبرگزاری ها آمده بود که دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد نیز یکی دیگر از مراکز برگزار کننده ارشد آموزش هوشبری خواهد بود.

موسسه علوم پزشکی سنا افتخار دارد به محض اعلام رسمی رشته هوشبری در آزمون ارشد هوشبری، به عنوان اولین مرکز آمادگی کنکور ارشد این رشته به داوطلبان کنکور ارشد هوشبری خدمات مناسبی را ارائه نماید.

اگر سوالی در مورد منابع آزمون ارشد هوشبری یا گرایش ها و بازار کار این رشته دارید با انجام ثبت نام در فرم مشاوره ، پاسخ آن را از مشاوران ما دریافت نمایید.

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی سال 98-99

sanjesh.org ویرایش و مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری 98

آغاز ثبت نام آزمون mhle از 20 اسفند ماه 97

کلید سوالات آزمون لیسانس به پزشکی 97-98

سهمیه استعداد درخشان ارشد وزارت بهداشت 98 : سوالات رایج

مهلت ثبت نام و ویرایش آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

جزئیات برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی 98 - 99

شرایط استفاده از سهمیه در آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

انتشار کارت ورود به جلسه آزمون لیسانس به پزشکی 98-99

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)