یکی از مهم ترین سوالاتی که متقاضیان کلیه رشته های ارشد علوم پزشکی از مشاوران ما می پرسند، اطلاع از دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد آناتومی در سال های گذشته می باشد. در این مقاله تمام اطلاعات مربوط به دانشگاه های دارای ارشد آناتومی و ظرفیت پذیرش ارشد اناتومی در سال 98  در اختیار شما قرار داده خواهد شد. همچنین یکی دیگر از سوالات مهم و پرتکرار شما متقاضیان نحوه انتخاب رشته امتحانی دوم در کنکور ارشد و اینکه چگونه و بر چه اساسی رشته دوم انتخاب شود، می باشد. برای دریافت پاسخ سوالات خود تا انتها با ما همراه باشید.  بعد از مطالعه مقاله در صورت داشتن سوال از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

 

 sana telegram4

 

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد آناتومی 98

در این جدول تمام جزئیات مربوط به کارشناسی ارشد آناتومی که شامل دروس امتحانی، ضرایب، منابع ارشد آناتومی و مدارک مجاز آزمون ارشد آناتومی و دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد آناتومی در دانشگاه دولتی و شهریه پرداز ذکر شده است. در سال 98 ظرفیت برای رشته آناتومی علوم تشریح ظرفیت اولیه اعلام شده بلافاصله بعد از اعلام اخبار جدید اطلاعات در این صفحه به روز رسانی خواهد شد. برای تهیه کتاب های مربوط به رشته ارشد اناتومی به سایت sanabook.com مراجعه کنید.

 

olom trshrih

 

ظرفیت پذیرش ارشد آناتومی در سال 97

در جدول زیر ظرفیت پذیرش ارشد علوم تشریح در سال 97 اعلام شده است.

arshad anatomi

 

انتخاب رشته امتحانی دوم در کنکور ارشد وزارت بهداشت

اولین نکته ای که باید بیان شود این است که انتخاب رشته دوم کاملا اختیاری است و هیچ الزامی در انتخاب رشته دوم وجود ندارد، اما  انتخاب رشته دوم میتواند به عنوان مسیر دوم موفقیت به کاهش اضطراب و استرس بعضی از داوطلبان کمک کند، از طرفی انتخاب رشته دوم مناسب  برای برخی داوطلبان برخی از رشته ها به سادگی ممکن نیست و داوطلب نمیتواند رشته ای را پیدا کند که هم از نظر محتوای آزمون و هم از لحاظ مدرک قابل پذیرش متناسب باشد، از این رو توجه به نکات زیر در انتخاب رشته دوم می تواند به شما کمک کند:
در هر حال رعایت اصول زیر در انتخاب رشته دوم می تواند به شما کمک کند:
1- قبل از هر چیز به جدول شماره 2 دفترچه ثبت نام مراجعه کنید تا از تداخل زمانی رشته دوم خود با رشته اول مطمین شوید، بدیهی است که هم از لحاظ امکان و هم از لحاظ قوانین آزمون، هر داوطلب مجاز به انتخاب فقط یک رشته از هر یک از چهار گروه و حداکثر دو رشته یا دو مجموعه از دو گروه زمانی متفاوت می باشد، به عبارت دیگر دو رشته انتخابی می بایست از دو گروه متفاوت باشد، مهم ترین موضوع که متقاضیان در انتخاب رشته دوم باید به آن دقت داشته باشند، انتخاب رشته ای است که به دروس آن علاقمند بوده و یا در ان درس توانایی بیشتر داشته باشید. 

2- طبق مواد امتحانی آزمون و توجه به علایق خود، رشته دوم خود را از بین رشته های مجاز انتخاب کنید. اگر شما داوطلبی هستید که در درس زبان انگلیسی مسلط هستید و می توانید درصد بالایی را در این درس به خود اختصاص دهید، شرکت در رشته های کم طرفدارو رشته های با ضریب زبان انگلیسی بالا می تواند احتمال موفقیت شما را در رشته دوم چند برابر کند

برای مطالعه دروس متفاوت رشته انتخابی دوم خود، از کتب و جزوات مناسب و خلاصه استفاده کنید تا زمان زیادی را از شما نگیرد، برای این کار می توانید از مشاورین موسسه سنا راهنمایی بگیرید.

اگر هنوز هم در رابطه با دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد آناتومی سوالی دارید می توانید با شماره 66574345 تماس بگیرید.

 آخرین رتبه و نمونه کارنامه قبولی ارشد آناتومی

رشته های مجاز برای شرکت آزمون ارشد آناتومی علوم تشریحی

معرفی کتاب های آناتومی وزارت بهداشت

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

تمدید مجدد انتخاب رشته محل ارشد وزارت بهداشت 98 برای بار آخر

زمان و شرایط ثبت نام پردیس خودگردان رشته های پزشکی 98

میزان شهریه دانشگاه پردیس خودگردان پزشکی و علوم پزشکی 98

زمان و شرایط مصاحبه دکتری دانشگاه شاهد بقیه الله ارتش 98

دانلود رایگان سوالات دکتری علوم سلولی کاربردی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری مطالعات اعتیاد 98

دانلود رایگان سوالات دکتری زیست پزشکی و بیوشیمی بالینی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری زیست فناوری 98

دانلود رایگان سوالات دکتری علوم و صنایع غذایی 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)