ویژه متقاضیان آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 : بعد از برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 98  و انتشار کلید اولیه و فرصت برای اعتراض و اعلام کلید نهایی، نوبت به انتشار نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت و انجام انتخاب رشته محل و آمادگی روز مصاحبه می رسد. اسامی داوطلبان واجد شرایط مصاحبه دکتری علوم پزشکی 98 هفته سوم مرداد ماه بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به آدرس sanjeshp.ir قرار داده خواهد شد.

بعد از دریافت اسامی واجدین شرایط مصاحبه،  آنچه که یک متقاضی کنکور دکتری وزارت بهداشت باید به آن توجه داشته باشد در درجه اول درنظر گرفتن سطح علمی دانشگاه برای انتخاب رشته محل و در نهایت آمادگی روز مصاحبه،  برای پذیرش نهایی در دانشگاهی انتخابی خود می باشد.

به همین منظور موسسه علوم پزشکی سنا با داشتن کادر مجرب و باتجربه می تواند برای مصاحبه دکتری وزارت بهداشت به شما دانشجویان یاری برساند و با برگزاری کارگاه رایگان یک روزه در تاریخ 19 تیرماه ساعت 16 این امکان را برای داوطلبان فراهم آورده تا با اطلاع از موارد مهم روز مصاحبه دکتری وزارت بهداشت، آمادگی خود را برای این روز بیشتر کنند. برای ثبت نام کارگاه   با شماره 02166574345 تماس حاصل نمایید.

 

در ادامه جدول زمانبندی مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 98 را در اختیار شما عزیزان گذاشته ورشته ها و زمان مصاحبه شفاهی دكتری پژوهشی علوم پزشکی تهران را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 bannerfinal

اعلام زمان مصاحبه آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

داوطلبان دقت داشته باشند زمان اعلام نتایج اولیه دکتری وزارت بهداشت 26 تا 30تیرماه 98 می باشد و داوطلبان در صورت مجاز بودن اقدام به انتخاب رشته محل کرده و در صورت پذیرش از سوی دانشگاه انتخابی در هفته چهارم مرداد ماه و نیمه اول شهریور ماه نتایج به داوطلبان اعلام خواهد شد و در صورت پذیرش در دانشگاه انتخابی داوطلب دعوت به مصاحبه می شود. بلافاصله بعد از اعلام زمان دقیق و لیست دانشگاه های پذیرنده مصاحبه دکتری علوم پزشکی 98 اطلاعات در این صفحه به روز رسانی خواهد شد.

 

phd olompezeshki 98

اعلام زمان مصاحبه شفاهی دكتری پژوهشی علوم پزشکی تهران

طبق آخرین اخبار منتشر شده دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه تهران، زمان مصاحبه شفاهی و رشته هایی که مورد مصاحبه قرار میگیرند در این دانشگاه منتشر شده است. طبق این زمانبندی داوطلبان رشته های مختلف علوم اعصاب، اپید میولوژی، ژنتیک پزشکی، شیمی دارویی، علوم تغذیه و.... در روز های 19 و 20 مرداد ماه برگزار خواهد شد و داوطلبان بر اسا رشته انتخابی خود در زمان تعیین شده می توانند به دانشگاه مراجعه نمایند.

دانلود دفترچه زمانبندی مصاحبه دکتری دانشگاه علوم پزشکی تهران

 

لینک مرتبط با آزمون دکتری وزارت بهداشت 98:

چگونه برای مصاحبه دکتری وزارت بهداشت خود را آماده کنیم ؟

آخرین جزئیات برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

سوالات رایج درباره آزمون زبان MHLE و کنکور ارشد وزارت بهداشت

تفاوت زبان ارشد وزارت بهداشت با آزمون MHLE

مدرک MHLE برای آزمون ارشد وزارت بهداشت اجباری شد

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم 99

حذف بورس خارج دانشگاه ها از کنکور دکتری وزارت علوم

معرفی رشته اتاق عمل-آینده شغلی و بازار کار ارشد اتاق عمل

تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری وزارت علوم 99

آینده شغلی و بازار کار ارشد بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت

منابع آزمون MHLE وزارت بهداشت

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)