با توجه به تغییرات ایجاد شده برای استخدامی هیات علمی در ادامه 10 نکته مهم اصلاحیه استخدامی هیات علمی در سال 98  و زمان ثبت نام برای جذب هیات علمی وزارت علوم و تحقیقات و زمان ثبت نام جذب اعضای هیئت علمی متناسب با نیاز کشور در دانشگاه آزاد اسلامی  در ادامه در اختیار شما قرار داده شده است بلافاصله بعد از اعلام اخبار جدید و زمان ثبت نام برای اعضای هیات علمی اطلاعات در کانال تلگرام منتشر خواهد شد.

telegram3

شرایط جذب هیات علمی در سال 98

حداکثر سن برای دارندگان مدرک تحصیلی دکتری تخصصی «40 »سال تمام و برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد صرفا برای برخی از رشته‌های هنر که دوره دکتری تخصصی آن ارائه نمی‌شود «35 »سال تمام اعلام شد. همچنین استخدام عضو هیأت علمی مربی ممنوع شد.

آیین نامه استخدامی اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها اصلاح و اخیرا تصویب شد. براساس این اصلاحات، 41 مورد از ماده، تبصره و بند، آیین نامه استخدامی اعضای هیئت علمی دانشگاه های سراسری اصلاح شده تا اساتید دانشگاه  توجه بیشتری نسبت به عملکرد و امتیازدهی خود داشته باشند.

به طور مثال براساس اصلاح بندهای «ل» و «م» ماده چهار آیین نامه، دارا بودن مدرک تحصیلی دکتری تخصصی یا سطح چهار حوزوی برای مرتبه استادیاری و دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد برای مرتبه مربی صرفا برای برخی از رشته‌های هنر که دوره دکتری تخصصی آن ارائه نمی شود، تایید شد.

حداکثر سن برای دارندگان مدرک تحصیلی دکتری تخصصی «40 »سال تمام و برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد صرفا برای برخی از رشته‌های هنر که دوره دکتری تخصصی آن ارائه نمی‌شود «35 »سال تمام اعلام شد. همچنین استخدام عضو هیأت علمی مربی ممنوع شد.

جدول استخدامی هیات علمی98

 

jazb heiat elmi 98

 

زمان ثبت نام برای جذب هیات علمی وزارت علوم و تحقیقات

سامانه فراخوان جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به منظور ثبت مشخصات متقاضیان جذب هیئت علمی در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی و پژوهشی تحت پوشش از 26 شهریور تا 6 مهرماه سال‌جاری فعال خواهد بود.

 

زمان ثبت نام جذب اعضای هیئت علمی متناسب با نیاز کشور در دانشگاه آزاد اسلامی

رئیس مرکز جذب و امور هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه در سنوات گذشته موانعی برای جذب نیروی جوان به عنوان اعضای هیئت علمی در دانشگاه آزاد اسلامی وجود داشت، گفت: امروز با تحول ساختاری دانشگاه و تأسیس مرکز جذب هیئت علمی، مقرر شده به مدت 5 سال سالانه هزار نفر نیروی متخصص به عنوان عضو هیئت علمی جذب دانشگاه آزاد اسلامی شوند. اولین فراخوان جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شده و در مهرماه سال جاری حدود 900 نفر به عنوان عضو هیئت علمی در دانشگاه جذب خواهند شد. فراخوان دوم نیز در اوایل آبان ماه سال جاری اعلام می‌شود

 لینک مرتبط:

فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت در سال 98

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

تحلیل و بررسی سوالات زبان ارشد وزارت بهداشت - چند سال اخیر

آزمون دکتری پرستاری: سرفصلهای مهم درس مبانی مراقبت‌ها

نکات مهم قبل از انتخاب رشته های علوم پزشکی در کنکور تجربی

آمار قبولی موسسه علوم پزشکی سنا در آزمون وزارت بهداشت 1402

منابع آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۳

خبرنامه استخدامی وزارت بهداشت شماره 2

دستورالعمل شرکت در کلاس آنلاین سنا

نکات مهم دفترچه ارشد وزارت بهداشت 1402-1403

آمار قبولی موسسه علوم پزشکی سنا در آزمون ارشد بهداشت 1401

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر تهران: میدان انقلاب جمالزاده شمالی تقاطع فرصت شیرازی پلاک 72 طبقه 1

 call  02191017400  (خط ویژه)

 call  02166574345  

پاسخگویی در ساعات اداری (بجز روزهای تعطیل و ساعات 13تا14)

شنبه تا چهارشنبه: از 9 تا 18  پنجشنبه: تا 13