بهترین منابع کنکور ارشد سم شناسی پزشکی کدامند؟ با توجه به رفرنس اعلام شده چه کتاب هایی را برای مطالعه انتخاب کنیم؟منابع آزمون کارشناسی ارشد سم شناسی وزارت بهداشت که رتبه های برتر سال های گذشته پیشنهاد می کنند کدام است؟ و بسیاری ازسوالات این چنینی که ذهن شما متقاضیان رشته سم شناسی رابه خود درگیر کرده است، انتخاب بهترین منبع مطالعه برای این رشته می باشد.  همانطور که بارها توضیح دادیم خواندن برای مطالعه بهتر است کتابی را انتخاب کنید که به صورت طبقه بندی شده و جامع تمام سرفصل های کنکوری را داشته باشد تا بتوانید در کمترین زمان بیشترین بازدهی را با مطالعه این کتاب ها داشته باشید. تا انتها اطلاعیه را مطالعه نمایید. 

telegram3

سخن مشاور: 

همان‌طور که بارها توضیح دادیم انتخاب درست منابع برای قبولی در کنکور ارشد وزارت بهداشت مهم‌ترین قدم برای موفقیت و قبولی در رشته و دانشگاهی که هست است. بنابراین سعی کنید بهترین منابع را برای مطالعه کنکور ارشد وزارت بهداشت امتحان کنید. در ادامه منابع اعلام‌شده وزارت بهداشت برای رشته سم شناسی را در اختیار شما قرار داده شده است. برای اطلاع از آخرین منابع اعلام شده وزارت بهداشت می توانید به مقاله  دانلود منابع آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99-1400  مراجعه کنید.

منابع ارشد سم شناسی وزارت بهداشت 99

به دلیل حجیم بودن برخی از رفرنس‌های اعلام‌شده وزارت بهداشت و زمانبر بودن مطالعه کتاب ها، پیشنهاد ما به شما مطالعه کتاب‌های کنکوری طبقه‌بندی‌شده است، تا در کمترین زمان بیشترین بازدهی را داشته باشید. معمولاً کتاب‌های رفرنس به کسانی پیشنهاد می‌شود که زمان زیادی برای مطالعه داشته و توانایی شناسایی مباحث مهم و پرتکرار کنکور رادارند. اما اگر جز کسانی هستید که زمان مطالعه کتاب‌های رفرنس را ندارید، سعی کنید از کتاب‌هایی استفاده کنید که طبقه‌بندی‌شده بوده و سرفصل‌هایی که باید را در اختیار شما قرار می‌دهد. 

چرا پیشنهاد می‌کنیم، کتاب‌های طبقه‌بندی‌شده کنکوری را مطالعه کنید؟

در ابتدا باید بگوییم که هر کتابی را نمی‌توان به‌عنوان کتاب کنکوری استفاده کرد، بنابراین نهایت دقت را در انتخاب منابعی که مطالعه می‌کنید داشته باشید. اما به‌طورکلی کتاب‌های کنکوری به دلیل مشخص بودن سرفصل‌هایی که باید بخوانید به شما کمک می‌کند تا با شناسایی مباحث در کمترین زمان بیشترین بازدهی را داشته و در صورت بروز مشکل در هر سرفصل، فقط  برای مطالعه همان مبحث به رفرنس مراجعه کنید و زمان زیادی برای مطالعه کل رفرنس صرف نکنید.

اما  به این نکته توجه کنید که در برخی از دروس که ضریب بالا دارد، باید علاوه بر کتاب طبقه بندی شده از کتاب های رفرنس هم استفاده کنید که برای اطلاع از بهترین منابع ارشد برای رشته ای که می خواهید در آن شرکت کنید، می توانید با شماره 02166574345 تماس بگیرید. 

bannerfinalmoshavere

manabe arshad sam shenasi pezeshki 99

 

بهترین منابع مطالعه کنکور ارشد وزارت بهداشت 99

خواندن چند کتاب منابع برای یک درس، حتی اگر وزارت بهداشت آن‌ها را اعلام کرده باشد کار درستی نیست. خصوصیاتی که منبع مورد مطالعه شما باید داشته باشد در زیر ذکر می‌کنیم:
برای یادگیری هر درس فقط یک منبع بخوانید. (البته برحسب مورد و برای تفهیم یک مطلب خاص، می‌توان به منبع دیگر رجوع کرد)منبع خلاصه مورد مطالعه شما باید به قصد کنکور نگارش شده باشد نه به خاطر خلاصه شدن محتوا. هم اکنون در کتابفروشی‌ها، کتب خلاصه شده زیادی هستند ولی این کتب با هدف کنکور ارشد خلاصه‌برداری نشده‌اند. ما در سنا جزوات و کتب خلاصه را صرفاً براساس کنکور ارشد دکتری وزارت بهداشت آماده می‌کنیم.
در طول سال و در مطالعه کتاب‌های تست طبقه‌بندی شده برای تست‌زنی مناسب‌ترند. به دلیل اینکه شما پس از مطالعه 2 یا 3 فصل می‌توانید فقط تست‌های مربوط به آن سه فصل را بزنید. و در ایام و ماه‌های نزدیک به کنکور کتب تست سال به سال که در مؤسسه سنا به آنها جعبه سیاه گفته می‌شود بسیار مناسب‌اند.

توصیه: در بسته‌های آموزشی سنا برای هر درس یک کتاب (جزوه) اختصاص داده‌شده است که هم تشریحی (نه نکته‌ای) است و هم صرفاً باهدف کنکور نگارش شده است. این منابع از حالا تا کنکور برای کنکور ایده‌آل هستند و 80 تا 100 درصد سؤالات کنکور را در هر سال پوشش می‌دهند. این در حالی ست که اگر شما در هر درس، 60% را کسب کنید رتبه 1 تا 5 کنکور را کسب می‌کنید! بنابراین این منابع برای کنکور قطعاً مفید و قابل‌اعتماد هستند.
اما برای کسانی‌که نمی‌خواهند کل بسته سنا را تهیه کنند و برای یک یا چند درس خاص بدنبال منبع مناسب هستند می‌توانید کتاب‌ها ی صفر تا صد که برای هر درس مجزا نگاشته شده‌اند و علاوه بر نمایندگی‌های سنا، در تمام کتابفروشی‌های سراسر کشور موجود است را تهیه کنند. در ایام نزدیک به کنکور برای کسانی‌که تمام مطالب را خوانده‌اند و می‌خواهند مرور سریع داشته باشند و حتی برای کسانی که دیر شروع کرده‌اند (کتاب‌هاب نمودارنامه و کتاب‌های کپسول) معجزه می‌کند. 

 

لینک مرتبط با آزمون ارشد سم شناسی:

آخرین رتبه و نمونه کارنامه قبولی ارشد سم شناسی 

رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد سم شناسی

دانلود تقویم آزمون های علوم پزشکی سال 1399

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دانلود کلید نهایی سوالات آزمون دکتری وزارت بهداشت 99-1400

دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد وزارت بهداشت 98-99

دانلود دفترچه سوالات کنکور ارشد وزارت بهداشت 99-1400

نرم افزار تخمین رتبه رایگان ارشد وزارت بهداشت

دانلود کلید نهایی سوالات آزمون ارشد وزارت بهداشت 99

دانلود کلید نهایی آزمون دکتری بیوشیمی بالینی 98-99

دانلود کلید نهایی آزمون دکتری علوم تغذیه 98-99

استعداد درخشان ارشد وزارت بهداشت 99-1400

کمپین استارت کنکور وزارت بهداشت 1400

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)