بهترین منابع کنکور ارشد سم شناسی پزشکی کدامند؟ با توجه به رفرنس اعلام شده چه کتاب هایی را برای مطالعه انتخاب کنیم؟منابع آزمون کارشناسی ارشد سم ششناسی وزارت بهداشت که رتبه های برتر سال های گذشته پیشنهاد می کنند کدام است؟ و بسیاری ازسوالات این چنینی که ذهن شما متقاضیان رشته سم شناسی رابه خود درگیر کرده است، انتخاب بهترین منبع مطالعه برای این رشته می باشد.  همانطور که بارها توضیح دادیم خواندن برای مطالعه بهتر است کتابی را انتخاب کنید که به صورت طبقه بندی شده و جامع تمام سرفصل های کنکوری را داشته باشد تا بتوانید در کمترین زمان بیشترین بازدهی را با مطالعه این کتاب ها داشته باشید. تا انتها اطلاعیه را مطالعه نمایید.

 bannerfinal

منابع ارشد سم شناسی وزارت بهداشت 98

در ادامه منابع آزمون کارشناسی ارشد سم شناسی سال 98 در اختیار شما قرار داده شده است. با توجه به حجیم بودن رفرنس ها و زمانبر بودن مطالعه کتاب های رفرنس پیشنهاد ما به شما مطالعه کتاب های کنکوری طبقه بندی شده می باشد تا در کمترین زمان بیشترین بازدهی را داشته باشید. چرا که مطالعه 3 الی 4 باره کتاب کنکوری طبقه بندی شده و تسلط به مباحث کمک بیشتری به شما نسبت به  مطالعه رفرنس و به اتمام نرساندن آن می کند. بنابراین شما با مطالعه یک کتاب کنکوری و اطلاع ازفصل هایی که باید بخوانید نه تنها در زمان مطالعه می توانید بهتر عمل کنید بلکه با شناسایی مباحث و سرفصل های مهم در صورت  متوجه نشدن مطلب می توانید همان مبحث را به رفرنس مراجعه کرده و مشکل خود را در همان مبحث برطرف کنید و به عنوان یک راهنما برای شناسایی مباحثی که مشکل دارید می توانید از آن استفاده نمایید.

 

manabe sam shenasi

 

بهترین منابع مطالعه کنکور ارشد وزارت بهداشت 98

خواندن چند کتاب منابع برای یک درس، حتی اگر وزارت بهداشت آن‌ها را اعلام کرده باشد کار درستی نیست. خصوصیاتی که منبع مورد مطالعه شما باید داشته باشد در زیر ذکر می‌کنیم:
برای یادگیری هر درس فقط یک منبع بخوانید. (البته برحسب مورد و برای تفهیم یک مطلب خاص، می‌توان به منبع دیگر رجوع کرد)منبع خلاصه مورد مطالعه شما باید به قصد کنکور نگارش شده باشد نه به خاطر خلاصه شدن محتوا. هم اکنون در کتابفروشی‌ها، کتب خلاصه شده زیادی هستند ولی این کتب با هدف کنکور ارشد خلاصه‌برداری نشده‌اند. ما در سنا جزوات و کتب خلاصه را صرفاً براساس کنکور ارشد دکتری وزارت بهداشت آماده می‌کنیم.
در طول سال و در مطالعه کتاب‌های تست طبقه‌بندی شده برای تست‌زنی مناسب‌ترند. به دلیل اینکه شما پس از مطالعه 2 یا 3 فصل می‌توانید فقط تست‌های مربوط به آن سه فصل را بزنید. و در ایام و ماه‌های نزدیک به کنکور کتب تست سال به سال که در مؤسسه سنا به آنها جعبه سیاه گفته می‌شود بسیار مناسب‌اند.

توصیه: در بسته‌های آموزشی سنا برای هر درس یک کتاب (جزوه) اختصاص داده‌شده است که هم تشریحی (نه نکته‌ای) است و هم صرفاً باهدف کنکور نگارش شده است. این منابع از حالا تا کنکور برای کنکور ایده‌آل هستند و 80 تا 100 درصد سؤالات کنکور را در هر سال پوشش می‌دهند. این در حالی ست که اگر شما در هر درس، 60% را کسب کنید رتبه 1 تا 5 کنکور را کسب می‌کنید! بنابراین این منابع برای کنکور قطعاً مفید و قابل‌اعتماد هستند.
اما برای کسانی‌که نمی‌خواهند کل بسته سنا را تهیه کنند و برای یک یا چند درس خاص بدنبال منبع مناسب هستند می‌توانید کتاب‌ها ی صفر تا صد که برای هر درس مجزا نگاشته شده‌اند و علاوه بر نمایندگی‌های سنا، در تمام کتابفروشی‌های سراسر کشور موجود است را تهیه کنند. در ایام نزدیک به کنکور برای کسانی‌که تمام مطالب را خوانده‌اند و می‌خواهند مرور سریع داشته باشند و حتی برای کسانی که دیر شروع کرده‌اند (کتاب‌هاب نمودارنامه و کتاب‌های کپسول) معجزه می‌کند.

برای دریافت کتاب های کنکوری رشته های علوم پزشکی به سایت سنا بوک مراجعه نمایید و برای دریافت مشاوره رایگان از هر کجای کشور که هستید با شماره 02166574345 تماس حاصل نمایید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

 

لینک مرتبط با آزمون ارشد سم شناسی:

آخرین رتبه و نمونه کارنامه قبولی ارشد سم شناسی 98

رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد سم شناسی 98

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

کارشناسی ارشد پرستاری دانشگاه تهران

کتاب درسنامه آمادگی آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم 99

حذف بورس خارج دانشگاه ها از کنکور دکتری وزارت علوم

معرفی رشته اتاق عمل-آینده شغلی و بازار کار ارشد اتاق عمل

آخرین رتبه قبولی ارشد اتاق عمل 98-99

رشته هایی که با کارشناسی پرستاری میتوان آزمون ارشد شرکت کرد

تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری وزارت علوم 99

کارشناسی ارشد پرستاری بدون کنکور

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)