ویژه متقاضیان استعداد درخشان رشته های ارشد علوم پزشکی دانشگاه آزاد یال 98:  در ادامه راهنمای دریافت نتایج بدون آزمون ارشد علوم پزشکی دانشگاه آزاد در اختیار شما قرار داده خواهد شد. مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد نتایج دوره بدون آزمون کارشناسی ارشد پزشکی سال98 (ویژه استعدادهای درخشان) در سامانه azmoon.net  قرار گرفته و پذیرفته شدگان می توانند از روز شنبه 98/7/20 جهت ثبت نام به واحدهای دانشگاهی محل پذیرش مراجعه کنند.

 bannerfinal

نحوه دریافت نتایج بدون آزمون ارشد علوم پزشکی دانشگاه آزاد 98

داوطلبان برای دریافت نتایج خود باید به ساید دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.net مراجعه کرده و بعد از ورد به صفحه با انتخاب اعلام نتایج دوره بدون آزمون مقطع کارشناسی ارشد سال 98 وارد صفحه بعدی می شوید.

bedone konkor olom pezeshki azad

 

بعد از ورود به این صفحه با وارد شماره شناسنامه و تاریخ تولد و شماره ملی می توانید نتایج آزمون ارشد خود را دریافت نمایید.

nataiej bedone konkor olom pezeshki azad

متقاضیان شرکت در رشته های ارشد علوم پزشکی برای اطلاع از لیست رشته ها، شرایط ثبت نام ، منابع و رفرنس های اعلام شده و اطلاع از زمان ثبت نام و برگزاری می توانید به مقاله زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 مراجعه کرده و جزئیات ثبت نام آزمون ارشد و دکتری علوم پزشکی را دریافت نمایید. در صورت داشتن سوال از هر کجای کشور که هستید می توانید از طریق تماس با شماره 02166574345 پاسخ سوالات خود را از مشاوران موسسه علوم پزشکی سنا بپرسید.

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

نمونه کارنامه قبولی ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت 98

ممنوعیت تاسیس دانشگاه علوم پزشکی در وزارت بهداشت

سوالات متداول آزمون ارشد ژنتیک اپزشکی وزارت بهداشت

برنامه آموزشی کارشناسی ارشد آموزش هوشبری

اضافه شدن 7 رشته در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت sanjesh.org

سوالات متداول کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت

نمونه کارنامه ارشد سم شناسی پزشکی وزارت بهداشت 98

جذب اعضای هیات علمی در دانشگاه‌های علوم پزشکی

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)