یکی از پرتکرارترین سوالاتی که متقاضیان ارشد رشته های پزشکی از مشاوران ما می پرسند، اطلاع از لیست رشته های کارشناسی ارشد پزشکی دانشگاه آزاد، زمان، شرایط ثبت نام و نحوه پذیرش در رشته های ارشد پزشکی دانشگاه آزاد 98 می باشد، در این مقاله به تمام سوالات و ابهامات شما پاسخ داده خواهد شد. در ادامه لیست رشته های ارشد پزشکی دانشگاه آزاد و دانشگاه های آزاد پذیرنده دانشجوی ارشد علوم پزشکی  را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

با توجه به ادغام برگزاری آزمون ارشد علوم پزشکی دانشگاه آزاد و دانشگاه وزارت بهداشت، کلیه داوطلبانی که قصد شرکت در رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد را دارند، همزمان با آزمون ارشد وزارت بهداشت که توسط مرکز سنجش آموزش برگزار می شود، در این آزمون  شرکت کرده ودانشگاه آزاد آزمونی جداگانه برای رشته های ارشد پزشکی  برگزار نمیکند، اما افرادی که متقاضی رشته های پزشکی دانشگاه آزاد هستند را از طریق آزمون ارشد وزارت بهداشت پذیرش می کند.

زمان و نحوه ثبت نام رشته های ارشد پزشکی دانشگاه آزاد98 

بنابراین زمان ثبت نام رشته های ارشد پزشکی دانشگاه آزاد، همزمان با ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت، با مراجعه به سایت sanjeshp انجام می شود و نیاز به پر کردن فرم خاصی برای آزمون ارشد دانشگاه آزاد نیست، داوطلبان بعد از شرکت در آزمون و صدور دفترچه در زمان انتخاب رشته محل برای ارشد می توانند، رشته هایی را انتخاب کنند که دانشگاه آزاد اسلامی ارائه دهنده این رشته ها باشد.

داوطلبان به این نکته توجه داشته باشند مدرک فارغ التحصیلان ارشد رشته های علوم پزشکی از سوی دانشگاه آزاد صادر می شود و مدرک آنها هیچ ارتباطی با وزارت بهداشت نخواهد داشت. شرایط طرح نیروی انسانی برای فارغ التحصیلان دارای طرح اجباری برای تحصیل در دانشگاه آزاد نیز طبق قوانین وزارت بهداشت می باشد.

لیست رشته های ارشد پزشکی دانشگاه آزاد97-98

در این جدول لیست رشته های ارشد علوم پزشکی دانشگاه آزاد، واحد های پذیرنده رشته های ارشد پزشکی دانشگاه آزاد  و تعداد پذیرش ذکر شده است در صورت داشتن سوال از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا و یا پر کردن فرم ثبت نام می توانید پاسخ سوالات خود را از مشاوران ما دریافت کنید.

 

به دلیل ارزش مدرک و آینده شغلی پیشنهاد ما به شما بخصوص برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد در رشته های علوم پزشکی، شرکت و قبولی در رشته های وزارت بهداشت می باشد. شاید به ذهنتان برسد به دلیل سخت بودن شرایط پذیرش در رشته های علوم پزشکی وزارت بهداشت، برای مقطع ارشد همان رشته های علوم پزشکی که دانشگاه ازاد ارائه می دهد و جز رشته های مجاز شما هست را انتخاب کنید، اما با کمی صحبت با مشاوران ما و قبولی هایی که در سال های گذشته داشتیم خواهید دید که با داشتن هدف، برنامه ریزی و منابع کنکوری مناسب و شرکت در آزمون های آزمایشی و در صورت نیاز کلاس های حضوری برای هر رشته ارشد وزارت بهداشت می توانید جز رتبه های تک رقمی بوده و در دانشگاه دولتی دلخواه خود پذیرش شوید. کافیست راه را درست انتخاب کنید.

reshtehaie pezeshki daneshgah azad

 

 

ترتیبی که موسسه علوم پزشکی سنا برای آزمون ارشد وزارت بهداشت به شما ارائه می دهد به شرح زیر می باشد:

 دفترچه راهنمای انتخاب رشته ارشد آزاد هفته آینده منتشر می شود

نحوه ثبت نام در کنکور ارشد رشته های گروه پزشکی دانشگاه آزاد؟

آخرین مهلت ثبت نام آزمون دکتری و ارشد دانشگاه آزاد اسلامی

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی سال 98-99

مهلت ثبت نام جشنواره نوآوری در آموزش پزشکی :راهنمای ثبت نام

sanjesh.org ویرایش و مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری 98

کلید سوالات آزمون لیسانس به پزشکی 97-98

سهمیه استعداد درخشان ارشد وزارت بهداشت 98 : سوالات رایج

مهلت ثبت نام و ویرایش آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

فیلم تدریس اساتید موسسه علوم پزشکی سنا در تهران

جزئیات برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی 98 - 99

شرایط استفاده از سهمیه در آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)