eghtesad behdasht

آیا از لیست رشته های مجاز ارشد اقتصاد بهداشت اطلاع دارید؟یکی از بیشترین سوالاتی که داوطلبان کنکور ارشد وزارت بهداشت از مشاوران ما می پرسند اطلاع از رشته های مجاز ارشد وزارت بهداشت و اینکه با کارشناسی رشته ای که در آن تحصیل کرده اند در چه رشته هایی در مقطع ارشد علوم پزشکی می توانند تحصیل کنند. در ادامه به دو سوال مهم شما در رابطه با رشته های مجاز ارشد اقتصاد بهداشت و اینکه با کارشناسی اقتصاد بهداشت در چه رشته هایی در مقطع ارشد وزارت بهداشت می توان شرکت کرد پاسخ داده خواهد شد.

اگر جز متقاضیان کنکور ارشد وزارت بهداشت در رشته اقتصاد بهداشت هستید برای اطلاع از رفرنس اعلام شده وزارت بهداشت و تهیه کتاب های کنکور ی از هر کجای کشور که هستید می توانید از طریق تماس با شماره 02166574345 الی 6 پاسخ تمام سوالات خود را از مشاوران ما دریافت نمایید. تا انتها مقاله را مطالعه کنید.

telegram3

رشته های مجاز ارشد اقتصاد بهداشت

لیست رشته های مجاز ارشد اقتصاد بهداشت: داوطلبانی می توانند در کنکور ارشد اقتصاد بهداشت شرکت کنند که دارای مدرک كارشناسی در یكی از رشته ھای گروه پزشكی؛

اقتصاد؛ علوم اقتصادی؛ مدیریت؛ مدیریت خدمات بھداشتی درمانی؛ حسابداری؛ جامعه شناسی؛ علوم اجتماعی؛ مھندسی پزشكی؛ دكترای عمومی گروه پزشكی* و دكترای حرفه ای دامپزشكی؛ مھندسی صنایع؛ كارشناسی و كارشناسی ارشد (داروسازی خارج از كشور)  باشند.

نکته مهم: به طور کلی باید بگوییم رشته اقتصاد بهداشت در مقطع کارشناسی ارائه نمی شود اما رشته اقتصاد که جز رشته های علوم پایه بوده و داوطلبان با داشتن کارشناسی اقتصاد می توانند در رشته اقتصاد بهداشت و مهندسی پزشکی- تاریخ علوم پزشکی- رفاه اجتماعی- کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی تحصیل نمایند.

 

رشته های مجاز ارشد اقتصاد بهداشت - منابع

یکی از مهم ترین مواردی که یک داوطلب کنکور باید به آن توجه کند و بارها هم توضیح دادیم، انتخاب درست منابع، برنامع ریزی و زدن تست هست. برای موفقیت باید تلاش کرد و مطمئن باشید ادامه تحصیل بهترین گزینه برای موفقیت شما خواهد بود. برای اطلاع از لیست منابع اعلام شده وزارت بهداشت به مقاله منابع آزمون کارشناسی ارشد اقتصاد بهداشت    مراجعه کنید در ادامه دروس و ضرایب ارشد اقتصاد بهداشت را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

bannerfinalmoshavere دروس و ضرایب کنکور ارشد اقتصاد بهداشت
 
 اقتصاد خرد  2
 اقتصاد كلان  2
اقتصاد سلامت 3
 آمار حیاتی و ریاضی 3
سازمان و مدیریت بهداشت و درمان 3
زبان عمومی 3

رشته های مجاز ارشد اقتصاد بهداشت - دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش

اطلاع از دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش این امکان را به داوطلب می دهد تا در زمان انتخاب رشته محل با دقت بیشتری اقدام به انتخاب رشته نماید. در لینک زیر به طور کامل لیست دانشگاه های پذیرنده و ظرفیت پذیرش به طور کامل ذکر شده است.ظرفیت پذیرش آزمون ارشد اقتصاد بهداشت 99-1400

رشته های مجاز ارشد اقتصاد بهداشت - نکته مشاوره ای

حتماً پاسخ خود را دفترچه سؤال خود تیک بزنید تا وقتی آن را از جلسه بیرون میبرید بتوانید در سایت تخمین (زیر نظر سایت علوم پزشکی داتکام) رتبه، نمره خام و بالاترین درصد زده شده توسط هر درس را بین رقبای خود بهصورت حدودی تخمین بزنید. حسن این سایت این است که با روشن شدن وضعیت شما بین شرکتکنندگان کنکور جاری، تقریباً میتوانید تکلیف قبولی یا عدم قبولی خود را روشن کنید!
با توجه به سختی و آسانی کنکور هرسال، مقایسه درصد دروس افراد با قبولشدگان سالهای قبل نشاندهنده قبولی یا عدم قبولی افراد نیست. شاید آزمون امسال در رشته شما، بسیار سخت بوده باشد و شما پس از اعلام کلید فکر میکنید در قیاس با قبولیهای سال قبل درصد پایینی کسب کردهاید ولی وقتی خود را با رقبایی که امسال در کنکور شرکت کردهاند مقایسه میکنید متوجه میشوید که وضعیت شما آنچنان هم که فکر میکردید بد نیست. لذا هیچ فرد یا حتی نرمافزاری نمیتواند رتبه افراد را در قیاس با درصدهای سال قبل پیش بینی کند. سایت علوم پزشکی این مشکل را حل کرده است.
سؤال: نحوه تخمین رتبه در نرمافزار این سایت چگونه است؟
پاسخ مشاور سنا: تخمين رتبه سایت علوم پزشکي (oloompezeshki.com) تنها نرمافزار و سايتّ است که رتبه شما را در بين رقباي امسال شما نشان میدهد. نحوه انجام تخمین رتبه به این صورت است که پس از اعلام کلید، شرکت کنندگان به بخش تخمین رتبه سایت آمده و تعداد سؤالات صحیح، غلط و نزده هر درس را قرار داده و پس از زدن دکمه تخمین، علاوه بر مشاهده رتبه تخميني در مقايسه با آزمون پارسال، رتبه خود را در بین رقبای هم رشته ای که قبل از آن به سایت آمده و اطلاعات خود را گذاشته اند مشاهده خواهند نمود. در این سیستم علاوه بر رتبه کل، شما می تونید رتبه خود در هر درس را (بين شرکت کنندگان امسال) مشاهده نمایید. نکته جدید و جالب اینجاست که شما پس از هر بار ورود به صفحه خود در سیستم تخمین رتبه، میتوانید از رتبه ی جدید خود در بین رقبایی که بعد از شما به سیستم آمدهاند مطلع شوید. در حقیقت این سیستم رتبه شما را همزمان با اضافه شدن افراد بیشتر، به صورت لحظه ای و آنلاین نشان خواهد داد. با افزایش تعداد رقبا شما میتوانید وضعیت خود را در آزمون امسال بهتر پیش بینی کنید.

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دانلود دفترچه سوالات ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳-۱۴۰۴

تحلیل و بررسی سوالات زبان ارشد وزارت بهداشت - چند سال اخیر

تحلیل سوالات ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی ۱۴۰۳

دانلود کلید نهایی سوالات ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳

بازار کار ارشد ژنتیک پزشکی:راهنمای جامع برای موفقیت

بازار کار ارشد هماتولوژی : راهنمای جامع

بازار ارشد کار انفورماتیک پزشکی :راهنمای جامع برای موفقیت

نمونه سوال رایگان آزمون های کشوری سنا

دانلود آزمون کشوری ارشد علوم آزمایشگاهی 3 موسسه سنا (50% اول مباح

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر تهران: میدان انقلاب جمالزاده شمالی تقاطع فرصت شیرازی پلاک 72 طبقه 1

 call  02191017400  (خط ویژه)

 call  02166574345  

پاسخگویی در ساعات اداری (بجز روزهای تعطیل و ساعات 13تا14)

شنبه تا چهارشنبه: از 9 تا 18  پنجشنبه: تا 13