دانلود سوالات ارشد مدیریت توانبخشی : یکی از بیشترین درخواست هایی که شما داوطلبان قبل و بعد از برگزاری  کنکور ارشد دارید دریافت دفترچه سوالات می باشد تا از میزان آمادگی خود برای پاسخ به سوالات و یا آشنایی با سوالات کنکور مطلع شوید. همانطور که می دانید لینک دفرچه سوالات ارشد بر روی سایت مرکز سنجش منتشر نمی شود  به همین دلیل موسسه علوم پزشکی سنا اقدام به گرداوری دفترچه سوالات کرده است. در صورت داشتن سوال در رابطه با منابع و یا برگزاری آزمون های آنلاین کشوری و یا صحبت با رتبه های برتر ارشد مدیریت توانبخشی با مشاورین سنا در ارتباط باشید.

 

telegram3

برای دانلود سوالات ارشد مدیریت توانبخشی روی لینک آبی کلیک کنید.

دانلود دفترچه دانلود کلید  
دانلود سوالات ارشد مدیریت توانبخشی 1403  دانلود کلید نهایی سوالات ارشد مدیریت توانبخشی 1403  دانلود کلید نهایی سوالات ارشد زبان 
 دانلود سوالات ارشد مدیریت توانبخشی 1402  دانلود کلید نهایی سوالات ارشد مدیریت توانبخشی 1402  دانلود کلید نهایی سوالات ارشد زبان 
 دانلود دفترچه سوالات ارشد مدیریت توانبخشی 1400    
 دانلود ارشد مدیریت توانبخشی 1398    
 دانلود ارشد مدیریت توانبخشی 95-94    
 دانلود ارشد مدیریت توانبخشی 94-93    
  دانلود ارشد مدیریت توانبخشی 93-92    
     

 

بعد از دریافت سوالات اگر دنبال کتاب ها و با منابع بر اساس چهار چوب کنکور هستید به چند نکته توجه داشته باشید و در صورت داشتن سوال با مشاورین موسسه علوم پزشکی سنادر ارتباط باشید.

کتاب های تستی با پاسخ تشریحی ویژه آزمون ارشد وزارت بهداشت

ویژگی کتاب: کتاب های تستی که شما دوستان کنکوری می توانید از آن استفاده کنید؛ شامل کتاب های جعبه سیاه و گنجینه سوالات و تاس ها هستند، که در ادامه به معرفی کوتاه در رابطه با کتاب های اعلام شده می پردازیم. در صورت داشتن سوال از هر کجای کشور که هستید از طریق تماس با شماره 02166574345 الی 6 می توانید پاسخ سوالات خود را از مشاوران سنا دریافت نمایید.

 

جعبه سیاه: کتاب هایی هست شامل سوالات آزمون وزارت بهداشت 15 الی 20 سال اخیر با پاسخ تشریحی (کلید اولیه سوالات کنکور ارشد وزارت بهداشت) و مشخص کردن میزان سختی و پرتکرار بودن سوالات: داوطلب با مطالعه این کتاب از میران تکرار و اهمیت سرفصل های مهم سوال خیر در کنکور مطلع می شود.

گنجینه سوالات: کتاب هایی هستند که شامل سوالات کنکور وزارت بهداشت بوده که به صورت فصل به فصل طبقه بندی شده اند با پاسخ تشریحی و داوطلب بعد از مطالعه هر مبحث می تواند با مراجعه به این کتاب اقدام به زدن سوالات همان مبحث نماید و در صورت داشتن مشکل فقط همان مبحث را مطالعه کند. کتاب های گنجینه مثل راهنما عمل می کنند و به دلیل طبقه بندی بودن داوطلب با زدن تست هر فصل از نقاط ضعف و قوت خود مطلع می شود.

تاس: کتاب های تاس، مخفف تست آموز سنا هستند شامل سوالات تالیفی با پاسخ تشریحی به صورت فصل به فصل و داوطلبانی که می خواهند تمام سوالات احتمالی در هر درس را داشته باشند از این کتاب ها می توانند استفاده نمایند. کتاب های تاس بصورت فصل به فصل با پاسخ تشریحی بر اساس رفرنس وزارت بهداشت و سوالات آزمون وزارت بهداشت تالیف شده اند و داوطلب برای سنجش خودمی تواند به این کتاب ها مراجعه نمایند.

دیدگاه‌ها  
0 # فاطمه عععهه 1401-06-16 06:33
میخوام با نحوه سوالات اشنا بشم .ممنون
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دانلود دفترچه سوالات ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳-۱۴۰۴

تحلیل و بررسی سوالات زبان ارشد وزارت بهداشت - چند سال اخیر

تحلیل سوالات ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی ۱۴۰۳

دانلود کلید نهایی سوالات ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳

بازار کار ارشد ژنتیک پزشکی:راهنمای جامع برای موفقیت

بازار کار ارشد هماتولوژی : راهنمای جامع

بازار ارشد کار انفورماتیک پزشکی :راهنمای جامع برای موفقیت

آزمون دکتری پرستاری: سرفصلهای مهم درس مبانی مراقبت‌ها

آزمون MHLE چیست؟زمان برگزاری و تعداد سوالات

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر تهران: میدان انقلاب جمالزاده شمالی تقاطع فرصت شیرازی پلاک 72 طبقه 1

 call  02191017400  (خط ویژه)

 call  02166574345  

پاسخگویی در ساعات اداری (بجز روزهای تعطیل و ساعات 13تا14)

شنبه تا چهارشنبه: از 9 تا 18  پنجشنبه: تا 13