doktora vezarat olom

متقاضیانی که در آزمون دکتری وزارت علوم شرکت کرده اند، توجه داشته باشند، تاریخ، نحوه پرینت كارت و محل‌ رفع نقص كارت‌ شركت در آزمون دكتری (Ph.D) سال 98 بر روی سایت سازمان سنجش منتشر شده است. برای اطلاع از راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت  98 تا انتها با ما همراه باشید.

همچنین علاقمندان به ادامه تحصیل در رشته های علوم پزشکی در مقطع دکتری با کارشناسی و کارشناسی ارشد وزارت علوم می توانید برای اطلاع از لیست رشته ها و منابع لازم برای مطالعه و زمان ثبت نام و برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 98  مقاله را مطالعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02166574345 تماس بگیرید.

 sana telegram4

 دریافت فایل استان و شهرستان محل برگزاری آزمون و همچنین نشانی حوزه های رفع نقص و فرم مخصوص معدل فرمت pdf

 

 نحوه‌ و زمان دریافت كارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت علوم 98

كارت‌ شركت در‌ آزمون‌ كلیه‌ داوطلبان‌ از روز سه‌شنبه  30 بهمن ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش كشور قرار خواهد گرفت. كلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی شركت‌ در آزمون‌، برای پرینت كارت شركت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای (شامل نام‌خانوادگی و نام، كد ملی و تاریخ تولد) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و كد پیگیری) از كارت شركت در آزمون پرینت تهیه نمایند و براساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است كه برای شركت در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت كارت شركت در آزمون و هم چنین اصل كارت ملی یا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامی است.

آدرس و محل‌ رفع نقص كارت شركت در آزمون دکتری وزارت علوم 98

در صورت مشاهده هر گونه نقص در زمان پرینت  کارت ورود به جلسه کنکور دکتری می توانید، با مراجعه به حوزه های رفع نقص کارت بر مبنای شهرستان محل ازمون  که در جدول قرار داده شده در روزهای چهارشنبه مورخ 97/12/01 و یا پنج‌شنبه مورخ 97/12/02 ، صبح از ساعت 8:30 الی 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 الی 17:00 به حوزه‌های‌ رفع نقص كارت مراجعه نمایند.

زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت علوم 98

زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت علوم ساعت 8:00 صبح روز جمعه مورخ 97/12/03 در 58 شهرستان مختلف كشور آغاز خواهد شد. نام و آدرس حوزه امتحانی بر روی كارت شركت در آزمون داوطلبان مشخص گردیده است.

 

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت علوم 98

1- نتایج اولیه آزمون بصورت کارنامه در هفته آخر فروردین ماه سال 1398 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد.

لینک مرتبط با آزمون دکتری وزارت علوم :

زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت علوم 98

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

تمدید مجدد انتخاب رشته محل ارشد وزارت بهداشت 98 برای بار آخر

زمان و شرایط ثبت نام پردیس خودگردان رشته های پزشکی 98

میزان شهریه دانشگاه پردیس خودگردان پزشکی و علوم پزشکی 98

زمان و شرایط مصاحبه دکتری دانشگاه شاهد بقیه الله ارتش 98

دانلود رایگان سوالات دکتری علوم سلولی کاربردی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری مطالعات اعتیاد 98

دانلود رایگان سوالات دکتری زیست پزشکی و بیوشیمی بالینی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری زیست فناوری 98

دانلود رایگان سوالات دکتری علوم و صنایع غذایی 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)