متقاضیان شرکت در آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 توجه داشته باشند شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت و لیست رشته های دکتری بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور منتشر شده است برای اطلاع از جدول ظرفیت مرحله تکمیل ظرفیت دکتری تخصصی (Ph.D) رشته‌های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، دندانپزشکی و داروسازی (جدید) این دفترچه را دانلود نمایید.

دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت دکتری علوم پزشکی 98

 telegrambanner

شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت 98

1. تمامی افراد اعم از قبولی یا مردودی كه به مرحله مصاحبه دعوت شده اند و دارای نمره مصاحبه میباشند، مجاز به شركت در مرحله تكمیل ظرفیت میباشند.
2. افرادی كه در مرحله نخست قبول شده و مجدداً در مرحله تكمیل ظرفیت در هر یك از دورههای عادی یا شهریه پرداز پذیرفته شوند، پذیرش مرحله نخست آنها لغو شده و قابل بازگشت نمیباشد.
3. افرادی كه در مرحله تكمیل ظرفیت در دورههای عادی پذیرفته میشوند، در صورت عدم ثبت نام یا انصراف مشمول محرومیت یكساله خواهند شد.
4. زمان شروع به تحصیل پذیرفته شدگان توسط دانشگاه محل پذیرش تعیین میشود.
5. نتایج مرحله تكمیل ظرفیت، هفته دوم آبان ماه اعلام خواهد شد.
6- جدول تكمیل ظرفیت از ساعت 10 صبح روز شنبه 98/7/13 بر روی سایت مركز سنجش آموزش پزشكی قرار میگیرد و داوطلبان میتوانند از روز یكشنبه 98/7/14 تا ساعت 24 روز سه شنبه 98/7/16 نسبت به انتخاب رشته محل از طریق همین سایت اقدام نمایید.

 

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 99

اگر جز آن دسته از داوطلبانی هستید که بنا به هر دلیلی موفق به قبولی در آزمون دکتری وزارت بهداشت نشده اید، توجه داشته باشید زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 99 در دی ماه بوده و زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 99 در اردیبهشت ماه می باشد. یکی از مهم ترین سوالات متقاضیان کنکور دکتری به دلیل دو مرحله ای بودن این آزمون اطلاع از منابع درست و آمادگی برای مصاحبه دکتری وزارت بهداشت  99 می باشد، به همین دلیل دقت در انتخاب منابع می تواند شانس قبولی شما در این آزمون را افزایش دهد به همین منظور در صورت داشتن سوال در رابطه با منابع طبقه بندی شده کنکور دکتری وزارت بهداشت در کلیه رشته ها و اطلاع از شرایط آمادگی مصاحبه و یا شرکت در آزمون های آزمایشی و کلاس های حضوری می توانید از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا پاسخ سوالات خود را از هر کجای کشور که هستید از مشاوران بپرسید.

لینک مرتبط با آزمون دکتری:

فیلم توضیحات در رابطه با آمادگی مصاحبه دکتری وزارت بهداشت

دانلود منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت 98-99

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد انفورماتیک پزشکی 99-1400

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد علوم آزمایشگاهی 3

پذیرش پزشکی (MD) از دکتری تخصصی علوم پزشکی (PhD)

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد ایمنی شناسی 99-1400

دانشگاه و ظرفیت پذیرش ارشد ژنتیک پزشکی 99-1400

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد آموزش بهداشت 99-1400

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد مهندسی پزشکی بیوالکتریک 99-1400

لیست منابع ارشد وزارت بهداشت

دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)