متقاضیانی که قصد ثبت نام در آزمون دکتری 98 را دارند، توجه داشته طبق اطلاعیه منتشر شده زمان ثبت نام آزمون وردی دکتری 98 از روز سه‌شنبه مورخ 97/09/06 آغاز و در روز دوشنبه مورخ 97/09/12 پایان می‌پذیرد. ثبت نام بصورت اینترنتی و با مراجعه به سایت سنجش امکان پذیر می باشد.
هر داوطلب ‌براساس ‌علاقه ‌فقط می‌تواند در یک كدرشته‌ امتحانی (بر اساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و شركت در آزمون)‌، ثبت‌نام‌ و در آزمون مربوط شركت‌ نماید.

شرایط ثبت نام آزمون دکتری وزارت علوم 98

ثبت‌نام برای شركت در آزمون‌ ورودی دكتری (نیمه متمركز Ph.D) سال 1398 برای کلیه دوره‌های دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی،  از طریق پایگاه اطلاع‌ رسانی امکان پذیر خواهد بود. داوطلبان بعد از مطالعه دفترچه راهنمای ثبت‌ نام ، در صورت واجد شرایط بودن، می توانند بعد از خرید كارت اعتباری نبت به ثبت نام خود اقدام کنند. در ادامه مراحل ثبت نام را به طور کامل به داوطلبان ارائه خواهیم داد.

مراحل ثبت نام آزمون دکتری 98

1-آماده کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت‌نام.
2-مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی و تهیه كارت اعتباری ثبت نام (سریال 12 رقمی) و دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام
3- تهیه فایل عكس اسكن شده داوطلب براساس توضیحات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام.
4- با توجه به اینكه پرداخت هزینه ثبت‌نام منحصراً بصورت اینترنتی انجام می‌گیرد، داوطلبان لازم است به وسیله كارت‌های بانكی عضو شبكه شتاب كه پرداخت الكترونیكی آنها فعال است، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان و پرداخت وجه ثبت‌نام شركت در آزمون نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.
در صورتی تمایل به تمایل به استفاده از خدمات پیام كوتاه دارید، با انتخاب گزینه مربوط و پرداخت هزینه استفاده از خدمات پیام كوتاه، توانید از این خدمات استفاده نمایید.

زمان توزیع كارت اینترنتی و محل آزمون

زمان برگزاری آزمون ورودی دكتری (نیمه متمركز Ph.D) سال 1398 در روز جمعه مورخ 97/12/03 برگزار خواهد شد. داوطلبان لازم است از روز سه‌ شنبه  97/11/30 تا روز پنجشنبه مورخ 97/12/02 با مراجعه به پایگاه اطلاع‌ رسانی این سازمان نسبت به تهیه پرینت كارت شركت در آزمون دکتری وزارت علوم 98 و راهنمای شركت در آزمون اقدام نمایند.
محل آزمون داوطلبان بر اساس استان و شهرستان محل اقامت مندرج در بند 33 تقاضانامه تعیین می‌گردد. داوطلبان با مراجعه به جدول شماره 2 دفترچه راهنمای ثبت‌نام و درج كد مربوط به استان و شهر محل اقامت در تقاضانامه ثبت نام اقدام نمایند.

تذکرات مهم‌:

 1-  توصیه‌ می‌شود داوطلبان پس از تكمیل تقاضانامه،  یک نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه و نزد خود نگهداری نمایند.
2- به داوطلبان توصیه می‌شود در انتخاب كدرشته‌ امتحانی و همچنین شهرستان محل حوزه امتحانی خود دقت لازم را داشته باشند زیرا بعد از دریافت كد پیگیری 16 رقمی در این خصوص به درخواست‌های داوطلبان مبنی بر اصلاح و یا جابجایی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

لینک مرتبط:

حد نصاب نمره مدرک زبان در آزمون دکتری وزارت بهداشت 98-99

رشته ها، دروس و ضرایب امتحانی آزمون دکتری 98-99

باز تعریف دوره های دکتری دانشگاه ها

جدول شهریه دانشجویان علوم پزشکی 97 - 98

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

اضافه شدن 7 رشته در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت sanjesh.org

سوالات متداول کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت

نمونه کارنامه ارشد سم شناسی پزشکی وزارت بهداشت 98

جذب اعضای هیات علمی در دانشگاه‌های علوم پزشکی

تغییرات مهم آزمون لیسانس به پزشکی 99

ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 99

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی

بسته آمادگی آزمون ارشد آموزش هوشبری

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)