phd

متقاضیانی که در آزمون دکتری وزارت علوم شرکت کرده اند توجه داشته باشند، دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت علوم 98 بر روی سایت مرکز سنجش منتشر شده است در ادامه دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته را در اختیار شما قرار خواهیم داد. برای اطلاع از به روزترین اخبار آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم و وزارت بهداشت عضو کانال زیر شوید.

تا انتها اطلاعیه را مطالعه نمایید در ادامه نحوه درست انتخاب رشته و جزئیات مربوط به شرایط مختلف انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت علوم ذکر شده است ، اگر باز هم قصد انتخاب رشته توسط افراد با تجربه و مجرب را دارید، می توانید برای انجام انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت علوم 98 به همراه نکات مشاوره ای برای آزمون مصاحبه، در روز های شنبه و دوشنبه از ساعت 10 الی 18 از طریق تماس با شماره 02166574345 و 02166574346 انتخاب رشته خود را به ما بسپارید.

 

 telegrambanner

 

دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری وزارت علوم 98

 

نحوه انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت علوم 98

انتخاب اینترنتی محل تحصیل در گروههای آموزشی مختلف بر اساس نكات زیر انجام میگیرد:

فرم انتخاب رشته های تحصیلی از روز شنبه مورخ 31/1/98  منحصراً بر روی پایگاه اینترنتی این سازمان به نشانی: sanjesh.org قرار داده میشود. داوطلبان لازم است با مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی آزمون و  بر اساس وضعیت كارنامه خود كه مجاز به انتخاب كد رشته های كدامیک از دوره های مختلف تحصیلی میباشند، نسبت به انتخاب كدرشته محلهای مورد علاقه از دوره های موجود (روزانه، نوبت دوم، پردیس خودگردان، مشترک، مراكز آموزشی دانشگاه پیام نور و دانشگاه ها ومؤسسات غیردولتی  غیرانتفاعی) حداكثر تا 50 كدرشته محل در صورت وجود اقدام و به ترتیب علاقه مندی، در فرم انتخاب رشته اینترنتی، درج نمایند.

هر داوطلب باید فرم انتخاب رشته اینترنتی خود را از طریق سایت سازمان، بر اساس برنامه زمانی اعلام شده (از روز شنبه مورخ 31 فروردین تا 3 اردیبهشت تكمیل نماید.

بدیهی است در صورت انجام صحیح انتخاب رشته، كد پیگیر ی 15 رقمی به عنوان رسید انتخاب رشته از طریق سایت در اختیار وی قرار میگیرد كه نشانگر مراحل طی شده بوده و داوطلب باید آن رایادداشت و نگهداری نماید (لازم است از فرم تكمیل شده خود پرینت تهیه نمائید). ضمناً چنانچه داوطلبان به هر دلیل موفق به دریافت كد پیگیری 15 رقمی نشده باشند، انتخاب رشته آنان در سایت سازمان ثبت نشده و به عبارت دیگر فرآیند انتخاب رشته برای این دسته ازداوطلبان انجام نشده است.

جزئیات مربوط به متقاضیان دارای مدرک تحصیلی علوم پزشکی

داوطلبان دارنده مدرک تحصیلی در رشته های گروه پزشكی دانشجویان و فارغ التحصیلان شركت كننده در این آزمون ، قبل از اقدام به تكمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی توجه داشته باشند كه باید از لحاظ طرح تعهد خدمت به وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكی وضعیت خود را مشخص و منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند. در غیر اینصورت عواقب آن به عهده شخص داوطلب خواهد بود.

 

جزئیات مربوط به متقاضیان دارای تعهد

داوطلبان دارنده مدرک تحصیلی در رشته هایی كه فرد متعهد به خدمت در وزارتخانه یا ارگان و یا ... میباشد، از قبیل رشته های دبیری و و در این آزمون شركت نموده باشند، قبل از اقدام به تكمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی، توجه داشته باشند كه باید از لحاظ تعهد خدمت به وزارتخانه و یا ارگان مربوط وضعیت خود را مشخص نمایند. بدیهی است در غیر اینصورت عواقب آن به عهده شخص داوطلب خواهد بود.

 

جزئیات مربوط به متقاضیان اخراجی دوره دکتری

دانشجویان اخراجی آموزشی دوره دكتری منعی برای شركت در آزمون نداشته و در صورت قبولی، ادامه تحصیل آنان در رشته مورد علاقه بلامانع خواهد بود؛ مشروط بر اینكه صرفاً یک بار از تحصیلات آموزش رایگان بهرهمند شوند.

به داوطلبان مجاز به انتخاب رشته توصیه میشود در تكمیل این فرم نهایت دقت را به عمل آورند. چنانچه داوطلبی پس از تكمیل فرم انتخاب رشته و دریافت كد پیگیری 15 رقمی، تمایل به ویرایش فرم انتخاب رشته خود را داشته باشد، حداكثر تا پایان زمان مقرر انتخاب رشته میتواند از طریق سایت اینترنتی سازمان، نسبت به ویرایش فرم انتخاب رشته خود اقدام نماید. بدیهی است به درخواستهای ارسالی در خصوص تغییر فرم انتخاب رشته، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد علوم آزمایشگاهی 3

پذیرش پزشکی (MD) از دکتری تخصصی علوم پزشکی (PhD)

اعتراض دانشجویان علوم پایه به تبعیض در اعطای شماره نظام پزشکی

اعلام فرآیندهای آموزشی علوم پزشکی در ترم جاری

لیست منابع ارشد وزارت بهداشت

دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت

منابع دکتری پرستاری وزارت بهداشت

سوالات متداول ارشد فیزیک پزشکی وزارت بهداشت

حد نصاب لازم برای ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)