رتبه لازم برای قبولی ارشد بهداشت حرفه ای چند است؟ نمونه کارنامه ارشد بهداشت حرفه ای را از کجا بگیرم؟درصد لازم برای قبولی در رشته بهداشت حرفه ای چند است؟ بازار کار رشته بهداشت حرفه ای به چه صورت است؟ و سوالات بسیاری که شما متقاضیان کنکور ارشد بهداشت حرفه ای ازمشاوران ما مپرسید. اطلاع از درصد های لازم برای قبولی ارشد بهداشت حرفه ای می تواند تا حدودی به شما برای مطالعه دروس در آن رشته کمک کند تا با اطلاع از درصد لازم تلاش خود را برای قبولی در آن رشته افزایش دهید.

در ادامه نمونه کارنامه قبولی ارشد بهداشت حرفه ای را در اختیار شما قرار می دهیم در صورت داشتن سوال می توانید از طریق ارتباط با دپارتمان مشاوره سناپاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

telegram3

نمونه کارنامه ارشد بهداشت حرفه ای98

در این جدول لیست دروس و درصد های لازم برای قبولی در آزمون ارشد وزارت بهداشت برای رشته بهداشت حرفه ای را دریافت خواهید کرد، تا سال 97 درصد زبان برای قبولی داوطلب و انجام انتخاب رشته محدودیتی را ایجاد نکرده اما از سال 98 داوطلبان باید 25 درصد درس زبان و میانگین 30 درصد دروس اختصاصی را بزند تا کارنامه برایشان صادر شود، نمونه کارنامه های سال 98 را در سایت سنا پزشکی دریافت خواهید کرد، اما آنچه که داوطلبان باید به آن دقت داشته باشند این است که قبولی در رشته و دانشگاهی که می خواهید مستلزم زدن درصد بین 50تا 70 می باشدکه با داشتن برنامه ریزی درست و منسجم زدن تست و انتخاب منابع درست مطالعه کار چندان سختی نیست.

 

behdasht herfei98

 

بازارکار رشته بهداشت حرفه ای

بسیاری از داوطلبان با انتخاب رشته ای که قصد تحصیل در آن را دارند بدنبال اطلاع از بازار کار و آینده شغلی آن می باشند و یکی از مهم ترین سوالاتی که از مشاوران ما می پرسند بازار کار و آینده شغلی رشته ای است که قصد تحصیل در آن را دارند، می باشد. در پاسخ به دوستانی که به دنبال اطلاع از بازار کار رشته بهداشت حرفه ای هستند باید بگوییم، فارغ التحصیلان این رشته می توانند به عنوان مشاوره و اجرای طرح های بهداشت حرفه ای در وزارتخانه های کار، نیرو، بهداشت، صنایع و معادن، جهاد کشاورزی، فعالیت در واحد بهداشت حرفه ای سازمان ها، شرکت ها و کارخانه ها  به عنوان کارشناس بهداشت حرفه ای  و عضویت در هیئت علمی دانشگاه ها پس از مقطع دکتری می باشد. در صوت داشتن سوال می توانید با دپارتمان موسسه علوم پزشکی سنا در ارتباط باشید.

 

 لینک مرتبط :

رشته های مجاز برای آزمون ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای 98-99

منابع آزمون کارشناسی ارشد بهداشت حرفه ای 98

دیدگاه‌ها  
+1 # فرناز 1398-07-10 10:18
با سلام و خسته نباشید
یه سوالی داشتم میخواستم بدونم از نظر بازار کار رشته ارشد بهداشت حرفه ای بهتر است یا HSE ؟
HSE وزارت بهداشت بهتر است یا وزارت علوم ؟ اصلا با هم تفاوتی دارند؟
با کدام رشته بهتر میتوان فول فاند خارج گرفت ؟
با تشکر
پاسخ دادن
0 # فرشید 1399-05-26 11:44
با سلام درصد هایی که رتبه ۴۵ زده بهار از درصدای رتبه ۳۷ هستش دلیلش چیه ؟؟؟؟ چرا رتبه ها برعکس شده ؟؟؟ یعنی همش برا خاطر معدلشونه ؟؟؟
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دانلود کلید نهایی سوالات آزمون دکتری وزارت بهداشت 99-1400

دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد وزارت بهداشت 98-99

دانلود دفترچه سوالات کنکور ارشد وزارت بهداشت 99-1400

نرم افزار تخمین رتبه رایگان ارشد وزارت بهداشت

دانلود کلید نهایی سوالات آزمون ارشد وزارت بهداشت 99

استعداد درخشان ارشد وزارت بهداشت 99-1400

کمپین استارت کنکور وزارت بهداشت 1400

رشته های مجاز ارشد انفورماتیک پزشکی 99-1400

رشته های مجاز ارشد فناوری تصویر برداری پزشکی 99-1400

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)