پذیرش دانشجویان کارشناسی ارشد مدیریت پرستاری

فلاحی از پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد در رشته مدیریت پرستاری از سال تحصیلی جدید خبر داد.
رئیس انجمن علمی پرستاری ایران بیان کرد: تربیت نیروی پرستاری توسط اعضای هیئت علمی در پیشبرد مقاصد سلامت امری ضروری است و باید در این زمینه برنامه ریزی داشنه باشیم .
عضو هئیت علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی گفت: مشارکت استادان گروه پرستاری دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در پیشرفت و توسعه دانشگاه و عرصه‌های ملی امری غیر قابل اجتناب است و خوشبختانه بسیاری از اعضای هیئت علمی گروه پرستاری در عرصه وزارت کشور، مدیریت بحران در سلامت و بلایا،‌ معاونت پرستاری وزارت بهداشت و غیره سهیم هستند.
فلاحی گفت: 14 رشته تخصصی در کارشناسی ارشد پرستاری وجود دارد که 4 رشته مذکور در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی آموزش داده می‌شود و از سال آینده با موافقت های انجام شده با وزارتخانه در مقطع کارشناسی ارشد در رشته مدیریت پرستاری در این دانشگاه پذیرش خواهیم داشت.
رئیس انجمن علمی پرستاری ایران افزود: کارشناسی ارشد روان پرستاری،‌ پرستاری توانبخشی، پرستاری سلامت جامعه و پرستاری سالمندی برای اولین بار در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی طراحی شده است و امیدواریم سال‌های آتی شاهد تربیت نیروهای متخصص در رشته‌های مورد نیاز کشور باشیم.
رئیس انجمن علمی پرستاری ایران در پایان گفت: نقش گروه پرستاری در تولیدات علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و وزارت بهداشت امری بدیهی است و امیدواریم با تدابیر اندیشیده شده از سوی معاونت پژوهشی و آموزشی در چاپ مقالات دانشجویان دکترا و تسریع فارغ‌التحصیلان دکتری اقداماتی صورت گیرد تا هر چه سریعتر این نیروهای آموزش دیده به دانشگاه‌ علوم پزشکی و عرصه بالین ملحق شوند.

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

ویژه متقاضیان رشته مددکاری اجتماعی ارشد علوم پزشکی 98

زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم 98

فیلم تحلیل سوالات کنکور ارشد ایمنی شناسی وزارت بهداشت

آخرین مهلت ویرایش معدل در آزمون ارشد وزارت علوم 98

زمان دریافت و رفع نقص کارت ورود به جلسه ارشد وزارت علوم 98

فیلم توضیحات ارشد و دکتری رشته ژنتیک پزشکی و معرفی کتاب تست

فیلم توضیحات منابع کارشناسی ارشد پرستاری 99

آینده شغلی و بازار کار مدیریت خدمات بهداشتی درمانی

زمان برگزاری آزمون ارشد آموزش پزشکی مجازی ویژه اساتید

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)