پذیرش دانشجویان کارشناسی ارشد مدیریت پرستاری

فلاحی از پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد در رشته مدیریت پرستاری از سال تحصیلی جدید خبر داد.
رئیس انجمن علمی پرستاری ایران بیان کرد: تربیت نیروی پرستاری توسط اعضای هیئت علمی در پیشبرد مقاصد سلامت امری ضروری است و باید در این زمینه برنامه ریزی داشنه باشیم .
عضو هئیت علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی گفت: مشارکت استادان گروه پرستاری دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در پیشرفت و توسعه دانشگاه و عرصه‌های ملی امری غیر قابل اجتناب است و خوشبختانه بسیاری از اعضای هیئت علمی گروه پرستاری در عرصه وزارت کشور، مدیریت بحران در سلامت و بلایا،‌ معاونت پرستاری وزارت بهداشت و غیره سهیم هستند.
فلاحی گفت: 14 رشته تخصصی در کارشناسی ارشد پرستاری وجود دارد که 4 رشته مذکور در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی آموزش داده می‌شود و از سال آینده با موافقت های انجام شده با وزارتخانه در مقطع کارشناسی ارشد در رشته مدیریت پرستاری در این دانشگاه پذیرش خواهیم داشت.
رئیس انجمن علمی پرستاری ایران افزود: کارشناسی ارشد روان پرستاری،‌ پرستاری توانبخشی، پرستاری سلامت جامعه و پرستاری سالمندی برای اولین بار در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی طراحی شده است و امیدواریم سال‌های آتی شاهد تربیت نیروهای متخصص در رشته‌های مورد نیاز کشور باشیم.
رئیس انجمن علمی پرستاری ایران در پایان گفت: نقش گروه پرستاری در تولیدات علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و وزارت بهداشت امری بدیهی است و امیدواریم با تدابیر اندیشیده شده از سوی معاونت پژوهشی و آموزشی در چاپ مقالات دانشجویان دکترا و تسریع فارغ‌التحصیلان دکتری اقداماتی صورت گیرد تا هر چه سریعتر این نیروهای آموزش دیده به دانشگاه‌ علوم پزشکی و عرصه بالین ملحق شوند.

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

سهمیه استعداد درخشان ارشد وزارت بهداشت 98 : سوالات رایج

مهلت ثبت نام و ویرایش آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

شرایط استفاده از سهمیه در آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

شرایط استفاده از ماشین حساب در آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

نحوه انتخاب دو رشته امتحانی در کنکور ارشد وزارت بهداشت 98

آموزش تصویری ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

قوانین طرح نیروی انسانی و سابقه بالینی ارشد وزارت بهداشت 98

شرایط استعداد درخشان بدون آزمون و با آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

شرایط و مدارک لازم برای ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)