arshad vezarat behdasht 99

ویژه شرکت کنندگان آزمون های علوم پزشکی در سال 99-1400 (آپدیت شده در تاریخ 12 اردیبهشت) : به دلیل شرایط پیش آمده و تعویق در برگزاری آزمون های مهم کشوری وزارت بهداشت تقویمی از زمان برگزاری آزمون های اصلی وزارت بهداشت منتشر کرده است که PDF آن را در اختیار شما قرار می دهیم. در این فایل جزئیات زمان برگزاری آزمون های مقطع ارشد و دکتری و دیگر آزمون های مهم وزارت بهداشت اعلام شده است.

در صورت داشتن سوال می توانید از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا پاسخ سوالات خود را در رابطه با زمان ثبت نام و برگزاری کنکور ارشد وزارت بهداشت و زمان ثبت نام و برگزاری کنکور دکتری وزارت بهداشت دریافت نمایید. توجه داشته باشید لینک مستقیم ثبت نام در کانال تلگرام و اینستاگرام موسسه علوم پزشکی سنا قرار داده خواهد شد و با مراجعه به لینک می توانید نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایید. همچنین در صورت اعمال تغییرات احتمالی و اعلام اخبار جدید اطلاعات در این صفحه به روز رسانی خواهد شد.

دانلود تقویم آزمون های علوم پزشکی 99

 telegrambanner

تغییرات جدید اعمال شده در تقویم آزمون علوم پزشکی

تقویم آزمون‌های پیش رو حوزه علوم پزشکی 99 مشخص شد و بر این اساس، بسیاری از آزمون های وزارت بهداشت به دلیل شرایط پیش آمده تغییر در زمان برگزاری داشته اند. داوطلبانی که در آزمون زبان mhle شرکت کرده اند توجه داشته باشند.

زمان ثبت نام برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99-1400

طبق زمانبندی اعلام شده زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99  به دلایل پیش آمده سه بار تمدید شده است که آخرین مهلت ثبت نام و ویرایش از تاریخ 20 اردیبهشت تا تاریخ 22 اردیبهشت می باشد.

همچنین تغییراتی در زمان برگزاری آزمون ارشد ایجاد شده و آزمون ارشد وزارت بهداشت به مرداد ماه منتقل شده است.  متقاضیان بلافاصله بعد از باز شدن سایت ثبت نام آزمون ارشد علوم پزشکی با مراجعه به سایت ثبت نام مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور با به همراه داشتن مدارک ثبت نام می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند. توجه داشته باشید ثبت نام بصورت اینترنتی بوده و داوطلبان به هیچ وجه نمی توانند بصورت حضوری با مراجعه به مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور اقدام به ثبت نام خود نمایند. برای اطلاع از جزئیات ثبت نام به لینک زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99-1400  مراجعه نمایید.

 

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 99-1400

همچنین متقاضیان شرکت در آزمون دکتری وزارت بهداشت 99 توجه داشته باشند طبق تقویم اعلام شده، زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 99  چندین دفعه تمدید شده و آخرین مهلت ثبت نام و یرایش آزمون دکتری وزارت بهداشت از 14 اردیبهشت ماه آغاز و تا 16 اردیبهشت ماه ادامه دارد. داوطلبان بلافاصله بعد از باز شدن سایت ثبت نام با مراجعه به سایت می توانند در زمان مشخص شده نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند.

همچنین زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت به تیر ماه موکول شده است. برای اطلاع از جزئیات بیشتر به مقاله زمان ثبت نام و برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 99-1400 مراجعه نمایید.

bannerfinalmoshavere

 

مهم ترین تغییرات آزمون ارشد و دکتری وزارت بهداشت سال 99-1400

بر اساس اطلاعیه های منتشر شده در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور برخی تغییرات در آزمون ارشد و دکتری وزارت بهداشت اعمال شده است که مهم ترین آن برای کنکور ارشد برداشته شدن حد نصاب زبان از آزمون ارشد و افزایش ضریب زبان به 3 بوده است که در مقاله تغییرات آزمون ارشد وزارت بهداشت   اطلاعیه مهم به طور کامل ذکر شده است.

همچنین برای آزمون دکتری وزارت بهداشت مهم تغییر اعمال شده برداشته شدن شرط داشتن مدرک زبان mhle برای ثبت نام و ارائه این مدرک در زمان مصاحبه امتیاز مثبت محسوب می شود. در مقاله آخرین تغییرات کنکور دکتری وزارت بهداشت 995 اطلاعیه مهم دکتری وزارت بهداشت به طور کامل ذکر شده است.

 منابع توصیه شده برای رشته های ارشد و دکتری وزارت بهداشت کدام است؟

یکی از پرتکرارا ترین سوالاتی که متقاضیان کنکور وزارت بهداشت در مقطع ارشد و دکتری، همواره از مشاوران ما می پرسند، اطلاع از بهترین منابع کنکور ارشد و دکتری برای رشته ای که قصد شرکت در آن را دارند می باشد. به دلیل حجم زیاد کتاب رفرنس و روان نبودن متن کتاب اغلب داوطلبان بدنبال منابع خلاصه شده می باشند. آنچه که بارها به داوطلبان تذکر داده ایم و بازهم متذکر می شویم انتخاب درست منابع بر اساس جغرافیای کنکور می باشد، بسیار شنیده ایم که داوطلبان با تهیه جزوه های دست نویس و یا انتخاب منابع با عنوان خلاصه رفرنس اما نامعتبر نتوانسته اند در آزمون اصلی به سوالات تستی پاسخ دهند.

بنابراین در انتخاب منابع باید به دو نکته اصلی دقت کنید:

1- منابع خود را از موسسات معتبری تهیه کنید که سابقه ی چندین ساله و تخصصی در رشته های علوم پزشکی به همراه رتبه برتر در رشته ای که قصد شرکت در آن را دارید داشته باشند و بتوانند علاوه بر در اختیار گذاشتن منابع با داشتن مشاوره و البته آزمون های آزمایشی و حتی کلاس هایی حضوری تمام نیاز های شما برای قبولی در این آزمون را برطرف سازند.

2- منابعی ای را تهیه کنید که بر اساس جغرافیای کنکور باشد به طوری که تمام مباحث و سرفصل هایی را که باید برای کنکور مطالعه کنید دراختیار شما قرار دهد.

در صورت داشتن سوال برای تهیه منابع ارشد و دکتری وزارت بهداشت و زمان ثبت نام و برگزاری کنکور ارشد و دکتری علوم پزشکی از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنااز هرکجای کشور می توانید پاسخ سوالات خود را از مشاوران سنا دریافت نمایید.

 مطالب محبوب:

منابع مفید برای آزمون وزارت بهداشت کدامند ؟

لیست منابع ارشد وزارت بهداشت

لیست رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

 

دیدگاه‌ها  
-3 # الی 1398-09-08 00:43
سلام
امکانش هست که شخصی فوق لیسانس روانشناسی بالینی باشه اما کنکور دکترا گفتار.کار درمانی ویا مدیریت توانبخشی بخونه؟؟؟
پاسخ دادن
-1 # محمود فخیمی 1398-12-21 14:27
با سلام ضمن تشکراززحمات شما سئوالات ژورنالسیم پزشکی جز سئوالات قابل دانلود نبود. با تشکر
پاسخ دادن
0 # امیر رضایی 1399-01-28 18:44
با سلام و احترام؛

آیا امکان تغییر تاریخ آزمون دکترای وزارت بهداشت 1399با توجه به شرایط پیش آمده ناشی از شیوع کرونا ویروس، وجود دارد؟

با تشکر
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد علوم آزمایشگاهی 3

پذیرش پزشکی (MD) از دکتری تخصصی علوم پزشکی (PhD)

دانشگاه و ظرفیت پذیرش ارشد ژنتیک پزشکی 99-1400

اعتراض دانشجویان علوم پایه به تبعیض در اعطای شماره نظام پزشکی

اعلام فرآیندهای آموزشی علوم پزشکی در ترم جاری

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد مهندسی پزشکی بیوالکتریک 99-1400

سوالات متداول ارشد فیزیک پزشکی وزارت بهداشت

حد نصاب لازم برای ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت

زمان برگزاری آزمون های لغو شده وزارت بهداشت

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)