taghvim oloom pezeshki 99

ویژه شرکت کنندگان آزمون های علوم پزشکی در سال 99: توجه داشته باشید در این PDF جزئیات زمان برگزاری آزمون های مقطع ارشد و دکتری و دیگر آزمون های مهم وزارت بهداشت اعلام شده است. در صورت داشتن سوال می توانید از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا پاسخ سوالات خود را در رابطه با زمان ثبت نام و برگزاری کنکور ارشد وزارت بهداشت و زمان ثبت نام و برگزاری کنکور دکتری وزارت بهداشت دریافت نمایید. توجه داشته باشید لینک مستقیم ثبت نام در کانال تلگرام و اینستاگرام موسسه علوم پزشکی سنا قرار داده خواهد شد و با مراجعه به لینک می توانید نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایید. همچنین در صورت اعمال تغییرات احتمالی و اعلام اخبار جدید اطلاعات در این صفحه به روز رسانی خواهد شد.

دانلود تقویم آزمون های علوم پزشکی 99

 bannerfinal

زمان ثبت نام برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

طبق زمانبندی اعلام شده زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 از 30بهمن ماه آغاز و تا 10 اسفندماه ادامه خواهد داشت. و زمان برگزاری این آزمون در 26 و 27 تیرماه 99 می باشد. متقاضیان بلافاصله بعد از باز شدن سایت ثبت نام آزمون ارشد علوم پزشکی با مراجعه به سایت ثبت نام مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور با به همراه داشتن مدارک ثبت نام می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند. توجه داشته باشید ثبت نام بصورت اینترنتی بوده و داوطلبان به هیچ وجهه نمی توانند بصورت حضوری ابه مراجعه به مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور اقدام به ثبت نام خود نمایند.

 

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 99

همچنین متقاضیان شرکت در آزمون دکتری وزارت بهداشت 99 توجه داشته باشند طبق تقویم اعلام شده، زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 99 در  دی ماه و زمان برگزاری کنکوری دکتری وزارت بهداشت در 22 و 23 خداد ماه می باشد. داوطلبان بلافاصله بعد از باز شدن سایت ثبت نام با مراجعه به سایت می توانند در زمان مشخص شده نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند.

bannerfinalmoshavere

 

 منابع توصیه شده برای رشته های ارشد و دکتری وزارت بهداشت کدام است؟

یکی از پرتکرارا ترین سوالاتی که متقاضیان کنکور وزارت بهداشت در مقطع ارشد و دکتری، همواره از مشاوران ما می پرسند، اطلاع از بهترین منابع کنکور ارشد و دکتری برای رشته ای که قصد شرکت در آن را دارند می باشد. به دلیل حجم زیاد کتاب رفرنس و روان نبودن متن کتاب اغلب داوطلبان بدنبال منابع خلاصه شده می باشند. آنچه که بارها به داوطلبان تذکر داده ایم و بازهم متذکر می شویم انتخاب درست منابع بر اساس جغرافیای کنکور می باشد، بسیار شنیده ایم که داوطلبان با تهیه جزوه های دست نویس و یا انتخاب منابع با عنوان خلاصه رفرنس اما نامعتبر نتوانسته اند در آزمون اصلی به سوالات تستی پاسخ دهند.

بنابراین در انتخاب منابع باید به دو نکته اصلی دقت کنید:

1- منابع خود را از موسسات معتبری تهیه کنید که سابقه ی چندین ساله و تخصصی در رشته های علوم پزشکی به همراه رتبه برتر در رشته ای که قصد شرکت در آن را دارید داشته باشند و بتوانند علاوه بر در اختیار گذاشتن منابع با داشتن مشاوره و البته آزمون های آزمایشی و حتی کلاس هایی حضوری تمام نیاز های شما برای قبولی در این آزمون را برطرف سازند.

2- منابعی ای را تهیه کنید که بر اساس جغرافیای کنکور باشد به طوری که تمام مباحث و سرفصل هایی را که باید برای کنکور مطالعه کنید دراختیار شما قرار دهد.

در صورت داشتن سوال برای تهیه منابع ارشد و دکتری وزارت بهداشت و زمان ثبت نام و برگزاری کنکور ارشد و دکتری علوم پزشکی از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنااز هرکجای کشور می توانید پاسخ سوالات خود را از مشاوران سنا دریافت نمایید.

 مطالب محبوب:

منابع مفید برای آزمون وزارت بهداشت کدامند ؟

منابع آزمون کارشناسی ارشد مجموعه مامایی

دانلود منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری 99

آزمون کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی 99

 

دیدگاه‌ها  
-5 # الی 1398-09-08 00:43
سلام
امکانش هست که شخصی فوق لیسانس روانشناسی بالینی باشه اما کنکور دکترا گفتار.کار درمانی ویا مدیریت توانبخشی بخونه؟؟؟
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

ممنوعیت تاسیس دانشگاه علوم پزشکی در وزارت بهداشت

سوالات متداول آزمون ارشد ژنتیک اپزشکی وزارت بهداشت

اضافه شدن 7 رشته در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت sanjesh.org

نمونه کارنامه ارشد سم شناسی پزشکی وزارت بهداشت 98

جذب اعضای هیات علمی در دانشگاه‌های علوم پزشکی

تغییرات مهم آزمون لیسانس به پزشکی 99

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی

بسته آمادگی آزمون ارشد آموزش هوشبری

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)